Şimdi Ara

[ANA KONU] KABLOTV VE KABLONET DEVİR İLANLARI (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.242
Cevap
48
Favori
80.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmirden gerçek sınırsız 100mbit + üst paket teledünya dahil modem ve teledünya kutusu hediye olacak şekilde yaklaşık 10 ay taahütlü aylık 126 tl olan paketi devrediyorum. Bilginize.
  • Merhaba

15.06.2019 söz başlangıç tarihi
    15.06.2021 söz bitiş tarihi

kampanya içeriği 100 güldüren tarife
    ücreti 89,99 tl

ilgilenen olursa devretmek istiyorum.
    cihazlarıyla birlikte.

p.m den ulaşabilirsiniz.
    yer istanbul
  • Hayatı yakala kampanyası 24 mbps sınırsız 10 ay taahhüt kaldı 70 TL aylık. Yer İstanbul veya İzmit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YunusPhp kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, şuanda ben de aynı kampanyada (100 güldüren) aynı hızı kullanıyorum. Acaba sizin aboneliği de devir alıp taahhüt süremi uzatmam mümkün müdür? 2020 8. Ayda bitecek normalde sürem, 10 ay kadar daha uzatmak iyi olur açıkçası.

• Arkadaslar yeni tasindigim icin nakil yaptirmak istedim 144 lira ucret cikardilar devir islemi ise 15 20 lira sanirim ee madem öyle ben uyeligimi esime devredemez miyim yeni tasindigim adreste altyapi var boyle birsey deneyen yapan var mi?

• ANKARA UYDUNET YÜZ GÜLDÜREN KAMPANYA AYLIK ÖDEMESİ 76 TL. DETAYLARI AŞAĞIDA.

Uydunet yüz güldüren kampanya tv alıcısı modemi kablosu eksiksiz devredilecek.
    Paket 100mb sınırsız gündüzleri 100mb hızı var akşam 19 dan sonra ise 25 mb düşüyor.
    Taahhüt temmuz 2021 e kadar devam ediyor. Telefon üyeliğini kapatmıştım normalde 81 liraydı paket.
    İlgilenenler pm atabilir ya da mesajı cevaplayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomyvercetti34535 -- 11 Mayıs 2020; 13:22:10 >

• Kocaeli varsa konuşabiliriz. güncel

• İstanbul(Avrupa yakası) Mevcut müşterilere özel tarife; 25 mbit Akıllı sınırsız + KabloTV Temel Paket + Vizioon Sinema Paketi
    +Kabloses Her Yöne 50 dk. Aylık ücret 87 lira. 20 ay kaldı. Devrediyorum.
  • merhaba herkese.

konyada 2014'ten beri kullanıyor olduğum uydunet üyeliğimi devretmek istiyorum. ilgilenen varsa vereceğim yoksa yarın iptal başvurusu yapacağım.

Tarife: Mevcut müşterilere özel hayatı yakalayın kampanyası
    Analog KabloTV
    KabloTV Üst Paket
    Vizioon Sinema Paketi
    50 Mbps'ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet

24 ay taahhüt ile aylık 66 TL
    TAAHHÜT BAŞLANGIÇ TARİHİ : 23.12.2019
    TAAHHÜT BİTİŞ TARİHİ : 12.12.2021

ilgilenenler direk özel mesaj ile iletişime geçsin lütfen.
  • Gaziantep kablonet üyeliğimi devrediyorum akıllı sınırsız 100mb 90tl.
    taahhüt bitiş süresi 2021 temmuz
    Herşey dahil
    Kablotv üst paket film kanalları açıktır.
    Devir ücretini ben karşılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-62FE9F969 -- 17 Haziran 2020; 20:22:25 >
  • İzmir den ..kablo internet devredecek var ise talibim...
  • Şimdi ben taşındım diyelim , taşındığım adreste Kablonet alt yapısı yok , ben üyeliği cezasız iptal edemiyor muyum ? İlla fellik fellik devredecek birini mi aramam gerekiyor ? Böyle saçma uygulama mı olur , gerçekten böyle mi ?

• Gerek kalmadı, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wakanda -- 22 Ağustos 2020; 18:57:57 >
  • Ben müşteri hizmetleri ile görüştüm , taşınacağım dedim nakil işlemleri nasıl oluyor diye sordum , ücreti 144 tl miş , eğer taşındığınız yerde kablonet alt yapısı yoksa ekiplerimiz gelir şebeke kontrolü yapar ve uygun olursa alt yapı sağlanır , alt yapı müsait değilse her hangi bir cayma bedeli ödenmeden üyeliğiniz iptal edilir dedi. Taşındığınız yerin adınıza ikametgah belgesi alınır ve cayma bedelsiz iptal edilir dendi. Yani boşuna fellik fellik devredecek birilerini aramayın , bizzat aradım görüştüm.

• 14 ay tahattütü bulunan 50 mpbs hızında uydunet internetimi devrediyorum. Aylık 60 TL. Dilerseniz Netmaster docsis 3.0 modemi de devredebilirim. Özel mesaj atabilirsiniz.

• Konyadan 50Mbps-5Mbps Akıllı Sınırsız Tarife devredeceğim saat 19:00 ile 24:00 arası 20Mbps-5Mbps. Taahhüt Ocak 2021de bitecek tarife ücreti aylık 80 TL ilgilenen arkadaşlar özelden aklına takılan soru varsa sorabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haNvictus -- 8 Ağustos 2020; 20:52:9 >
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Kablonet gerçek sınırsız 100 mbps devir aramaktayım.İzmir merkez.
  • arkadaşlar benim hiç aboneliğim yok, sıfırdan yaptıracağım. 95liraya 100 güldüren tarife var şu an. daha ucuza birisinden devralabiliyor muyum?
  • DENİZLİ DENİZLİ DENİZLİ DENİZLİ den uydunet aboneliği aramaktayım. Devretmek isteyenler Özel mesaj ile ulaşabilirler....

• merhaba arkadaşlar. istanbul dayım. 95 liralık 100 güldüren tarifeli aboneliğimi devretmek istiyorum. mart ayında abone oldum. devir teslim ücretini ben ödeyeceğim. ilgilenen arkadaşlar özelden mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratmir79 -- 28 Ağustos 2020; 10:12:27 >
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.