Şimdi Ara

[ANA KONU] KABLOTV VE KABLONET DEVİR İLANLARI (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.242
Cevap
48
Favori
80.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara içerisinde devretmek isteyenler pm ile iletişime geçebilirler
  • Ankara da devir etmek isteyen pm ile ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.
  • Ankarada devralabilirim...
  • ucuz paketlerden herhangi birini devir almak istiyorum devretmek isteyenler msj atsın lütfen
  • İstanbul'da abonelik devretmek isteyen varsa ilgileniyorum; özellikle düşük fiyatlı paketler ile ilgileniyorum.
  • TheDarkEngineerRises T kullanıcısına yanıt
    ANALOG KABLOTV AÇIK Bireysel
    KABLO WEBTV AÇIK Temel Paket
    KABLONET AÇIK / 24 Mbps Sınırsız
    KABLOTV AÇIK Temel Yayın

47TL'lik paketimi devrediyorum.

Taahhütüm Mayıs 2020'ye kadar devam ediyor. İstanbul'da İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akkdag -- 31 Ekim 2019; 17:13:10 >
  • akkdag A kullanıcısına yanıt
    Devir ücreti ne kadar oluyor?

Edit: 15 liraymis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 30 Ekim 2019; 13:57:8 >
  • Bursadan uydunet devredebilirim.
  • Konyadan 50Mb-5Mb Akıllı Sınırsız Tarife devredeceğim saat 19:00 ile 24:00 arası 20Mb-5Mb. Taahhüt Ocak 2021de bitecek tarife ücreti aylık 80 TL ilgilenen arkadaşlar özelden aklına takılan soru varsa sorabilirler.
    [ANA KONU] KABLOTV VE KABLONET DEVİR İLANLARI
    Hizmeti devralan arkadaşa yanında ARRIS SBG6400 marka modem vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haNvictus -- 21 Aralık 2019; 16:33:39 >
  • Ankara 50 m
    bit sınırsız aylık ödeme 91 tl
    Talip olanlar pm atabilir
  • Güncel
  • Konyadan 50Mb-5Mb Akıllı Sınırsız Tarife devredeceğim saat 19:00 ile 24:00 arası 20Mb-5Mb. Taahhüt Ocak 2021de bitecek tarife ücreti aylık 80 TL ilgilenen arkadaşlar özelden aklına takılan soru varsa sorabilirler.
    [ANA KONU] KABLOTV VE KABLONET DEVİR İLANLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haNvictus -- 8 Ağustos 2020; 20:50:49 >
  • Merhaba

Neden devrediyorsunuz acaba kapatamıyor musunuz ? Yeni bağlatacağım açıkçası ileride kapatmak istediğimde sorun yaşar mıyım ?

Müşteri hizmetlerinle görüşme yaptığımda dedim kiracıyız nasıl verelim 24 ay taahhüt dediğimde taşındığınızda alt yapımız yoksa ücretsiz olarak kapama işleme yapabiliriz dediler bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sagoopa1925

Merhaba

Neden devrediyorsunuz acaba kapatamıyor musunuz ? Yeni bağlatacağım açıkçası ileride kapatmak istediğimde sorun yaşar mıyım ?

Müşteri hizmetlerinle görüşme yaptığımda dedim kiracıyız nasıl verelim 24 ay taahhüt dediğimde taşındığınızda alt yapımız yoksa ücretsiz olarak kapama işleme yapabiliriz dediler bana
    evet. çok garip bir durum.

bir anda mantar gibi patlayan devredicilerin olayı nedir?
  • quote:

Merhaba

Hocam online oyunlarda yüksek ping değerleri aldığım için devretmek istiyorum yoksa hız konusunda hiç problemim yok oyuncular için tercih edilecek bi İSS değil. Taşındığını kanıtlaman gerekiyor diye biliyorum yoksa ücretsiz kapatmıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haNvictus

Hocam online oyunlarda yüksek ping değerleri aldığım için devretmek istiyorum yoksa hız konusunda hiç problemim yok oyuncular için tercih edilecek bi İSS değil. Taşındığını kanıtlaman gerekiyor diye biliyorum yoksa ücretsiz kapatmıyorlar.

Alıntıları Göster
    Hocam bence sizin bağlantınızda sıkıntı var diye düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla en düşük ping değerini KabloNet veriyor.

Taşınmak basit adres bildirimi değiştiririz :)
  • quote:

Hocam bence sizin bağlantınızda sıkıntı var diye düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla en düşük ping değerini KabloNet veriyor.

Taşınmak basit adres bildirimi değiştiririz :)

Alıntıları Göster
    Tam tersi, en kötü ping değerini Kablonetten alırsınız Konyada oturan forumdan başka bir arkadaş hat değerlerime baktı kendisininkinden daha iyi olduğunu söyledi buna rağmen Lol Tr serverında 35 ms Pubgde 80 ms altını çok nadir görüyorum bundan 1 yıl önce SOL ADSL kullanıyordum Lol 22 ms ile Pubgyi ortalama 60 ms ile oynuyordum. Ben bu rezalet ping değerlerini alırken hat değerlerimin kendisininkine göre iyi olduğunu söyleyen arkadaşımın durumunu varın siz düşünün :)
  • Ankarada ek paketleri olmayan uygun bir paketi dervetmek isteyen olursa mesaj atabilirse sevinirim.
  • güncel fiyatlar yüksek olduğu için İstanbul da uygun fiyatlı paket devreden varsa ilgilenebilirim.
  • Ankara devreden varsa pm atabilir.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.