Şimdi Ara

[ANA KONU] KABLOTV VE KABLONET DEVİR İLANLARI (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.242
Cevap
48
Favori
80.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlgileniyorum ama neden il sınırlaması var? Bu gördüğüm 2. ilan.
  • Abonelik devri yapmak isteyen var ise ulaşabilir?
    İl: Konya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chips -- 11 Mart 2019; 16:43:49 >
  • chips kullanıcısına yanıt
    Gerekli bilgilendirmeleri yaptım pm ile
  • ankarada devir alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theblackside

24 mbps sınırsız+Vizioon sinema paketi Fiyat:51.9 tl.

11 ay daha taahütüm var,il İstanbul yada Yalova
    Güncel arkadaşlar.
  • çorlu abonelik devretmek isteyen yazsın arkadaşlar
  • İhtiyacı olan olursa uydunet uydu alıcısını uygundan vereceğim.
  • Ankara'da abonelik devir etmek isteyen varsa degerlendirmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih miskiner -- 15 Nisan 2019; 0:27:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theblackside

24 mbps sınırsız+Vizioon sinema paketi Fiyat:51.9 tl.

11 ay daha taahütüm var,il İstanbul yada Yalova
    Konuya yabancıyım. Nedir bu devir işi. Maliyeti ne olacak bana ? İnceleme için bir lin varsa güzel olur. İst esenyrttayım. Kablonet sistemi var apartmanda

• İstanbul bakırköy civarında modem dahil taahhütlü devir arıyorum. Ilgilenenler PM atabilir. Aylık ödeme 50 lirayi geçmemeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 20 Nisan 2019; 6:25:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yan binada var,adresime çekilmesi için başvurdum.bakalım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tefotevfik -- 21 Nisan 2019; 21:59:36 >
  • Modem de dahil ise, ben devir alabilirim.

• Bedavaya modem isteyen çok kişi var.Modemlerin piyasa değeri 200-250 lira civarında.Devir verecek olan arkadaşlar bunuda dikkate alırsa yararlarına olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: riderman

Konuya yabancıyım. Nedir bu devir işi. Maliyeti ne olacak bana ? İnceleme için bir lin varsa güzel olur. İst esenyrttayım. Kablonet sistemi var apartmanda

Alıntıları Göster
    144 TL nakil + 15 TL'de devir ücreti var.
  • theblackside T kullanıcısına yanıt
    Piyasada modem çok olduğunda devir verecek olanlar ellerindeki taahhütten bir an önce kurtulmak için elindeki modemi ücretsiz veriyordu. Sonuçta modemi parayla satacam diye örneğin 5 ay bekletirsem 5x50=250 lira zarara girecem diye düşünüyordu. Şimdi de benzer bir durum var. 5 ay boyunca işine yaramayan aboneliği devir etmek için uğraşan adam 250 lirayı çöpe atmış olacak. Bunun yerine modemi bedava verse belki bu süreyi 5 aydan 1 aya indirebilir. Artık karar devir vereceklere düşüyor. Ister fazladan 250 lira abonelik ücreti ödeyip modemini 250 ye satar, isterse modemi bedavaya verip, fazladan abonelik ücreti ödenmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 24 Nisan 2019; 7:7:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi ki tercih meselesi.Ancak insanları da doğru bilgilendirmek lazım.Modem vermezsen 5 ay beklersin diye algı yaratmanın da alemi yok.Bilinçli devir verecek devir alacak kişilerde durumun farkında.Niyeti modemi bedavaya kapmak değilde gerçekten internet bağlatmak olan kullanıcılar zaten son zamlardan sonra aylık 50 liralara internet + tv aboneliğinin gayet uygun olduğunun farkında modemsiz haliyle de.Polemik yaratmamak için daha fazla uzatmayacağım.

Dip not:İkametgahınızı uydunet altyapısı olmayan bir yere aldırıp,ücretsiz bir şekilde iptalde edebiliyorsunuz arkadaşlar.Bilginiz olsun
  • Polemik yaratmamak adina uzatmayalim derken, tam da polemik yaratmissiniz.

Sizin yazdiginiz seyin tam da karsiligi su oluyor;
    Modemiyle birlikte devir yapacak olan arkadaslar, ortada suan modem sikintisi oldugu icin durumu firsata cevirin, sadece devir etmek ile kalmayin, modem icin de ekstra ucret talep edin.

Kusura bakmayin da abonelik ile ucretsiz edindiginiz modemi, abonelik icin modem bekleyen musterilere ek ucret ile satmanin karsiligi kurnazlik ya da firsatciliktan baska bir sey degildir.

Konuya donecek olursak, Izmir ici abonelik devir yapacak varsa, iletisime gecebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: goodgame4u

Polemik yaratmamak adina uzatmayalim derken, tam da polemik yaratmissiniz.

Sizin yazdiginiz seyin tam da karsiligi su oluyor;
    Modemiyle birlikte devir yapacak olan arkadaslar, ortada suan modem sikintisi oldugu icin durumu firsata cevirin, sadece devir etmek ile kalmayin, modem icin de ekstra ucret talep edin.

Kusura bakmayin da abonelik ile ucretsiz edindiginiz modemi, abonelik icin modem bekleyen musterilere ek ucret ile satmanin karsiligi kurnazlik ya da firsatciliktan baska bir sey degildir.

Konuya donecek olursak, Izmir ici abonelik devir yapacak varsa, iletisime gecebilir.
    Bu konunun iki muhatabı var.Taahhütten kurtulmak isteyen taraf,diğer tarafta mevcut sözleşmelerden daha ucuza abonelik ve mümkünse ücretsiz modem talep ediyor.

Ben devredecek arkadaşlar açısından bilgilendirme amaçlı ellerindeki modemlerin değerlerini bilsinler diye yazdım.Ayrıca ikametgah sebebiyle iptal edebileceklerini belirttim.Mağdur olmasınlar o veya bu sebeple diye.Ben dahil devir verecek tüm arkadaşlar piyasadan daha ucuza olan abonelikleri ücretsiz devir veriyorlar zaten.Fırsatçılık kurnazlık lafına gelince siz kendi adınıza durumu izah etmişsiniz.Kişi kendinden bilirmiş.Ek olarak modemleri kimse ücretsiz olarak almadı.Ben dahil 24 ay parasını ödeyerek aldık.

Ben taşındığım yerden ötürü iptal ettirebilecek durumdayım.Büyük ihtimallede öyle yapacağım kısa vadede kimse çıkmazsa.İptal ettirme ile harcayağım vakti devir vermekle harcayayım bir arkadaş faydalansın diye yazdım buralara.Ama ülkenin hali ortada olduğu için bu konuda bile ucuza nasıl birşeyler kaparım derdinde insanlar.Daha fazla vakit harcamayacağım o nedenle cevap yazarak.Devir alacak verecek arkadaşlara kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theblackside -- 24 Nisan 2019; 19:26:52 >

• merhaba
    devir işinde devir alan taraf olarak 144 tl nakil ücreti ve de 15 tl devir ücretimi ödeyeceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilisim45 -- 24 Nisan 2019; 21:52:0 >
  • mvlt42 kullanıcısına yanıt
    İnternetinizi devrettiniz mi acaba

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.