Şimdi Ara

[ANA KONU] KABLOTV VE KABLONET DEVİR İLANLARI (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.242
Cevap
48
Favori
80.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konya da yaşıyorum teledünya üst paket ve uydunet aboneliğimi devretmek istiyorum.tv aboneliğim teledünya üst paket (sinema kanalları hariç hepsi açık). İnternet paketim 24 mbit 50 gb ekosınırsız paket.taahhüdün bitmesine 16 ay kaldı.tarife ücreti 53 liradır.ilgilenenler 05075089837 den ulaşabilir.devir alan kişiye Modem ve uydu alıcı ücretsiz verilecektir.kutular bana aittir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsabe -- 9 Haziran 2018; 19:37:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul icin devir almak istiyorum.Mesaj atabilirsiniz
  • Merhabalar ankarada bağlattığım kablonet üyeliğimi devretmek istiyorum 24 mbs 250 gb akkn li

Üst paket sinema kanalları olan aboneliğim in aylık ücreti79 tl.

01.10.2019 da sonlanacaktır. Devralmak isteyenler lütfen öm ile ulaşınız.

• İzmir içi

50mbit 50gb eko sınırsız

aylık 100 dk telefon

ve kablotv temel paket

devredilecektir.

bitiş tarihi 2019 ocak ayının ortasıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende taşınıyorum gittiğim yerde kablonet yok. Müşteri hizmetleri ile görüştüm cezasız kapatıyorlar.

• germinall G kullanıcısına yanıt
    Gittiğin yerde ikamet ornegini alip sirkete gonderdiginde taahutun cezasiz iptal oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankara'da en az 25mbps hızı olan devretmek isteyenler bana ulaşabilir.
  • Konya'Da devretmek isteyen varsa görüşelim.
  • İst.'da sadece net için, 25mbps hızı olan ve devretmek isteyenler mesaj atabilir.
  • teko99 kullanıcısına yanıt
    İstersen uydunetimi devredebilirim.50gb 24 mbit internet + teledünya üst paket 53 tl. 18 ay var taahhüdün bitmesine

• Ankara içi devralmak istiyorum. Devretmeyi düşünen ulaşssın.
  • aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70F677D1 -- 30 Nisan 2020; 5:38:43 >
  • uygun fiyatlı netmaster 383zn modem almak istiyorum. istanbul bakırköy civarında olup modemini satmak isteyenler özelden iletişime geçebilir.

• Bursa da devretmeyi düşünen varsa iletişime geçebilir.

• Ankara' da devretmeyi düşünen varsa iletişime geçebilir. teşekkürler
  • İstanbul'da devretmek isteyen var mıdır?
    Benim de aboneliğim var yarın bitiyor. Bitince iptal ettirip devir alacağım bu mümkündür diye düşünüyorum, bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #berk -- 30 Ekim 2018; 15:30:33 >
  • Ben de İstanbul'da ikamet etmekteyim ve 25 mbit ve üstü devredecek olan arkadaşları beklemekteyim (:
  • Merhabalar, sözleşmemiz Mayıs 13'de bitiyor.

İnternetimizi devretmek istiyoruz. faturası 80 lira akk sanıyorum 250gb hız 25mbps'ye kadar.
    ilgilenen olursa konuşabiliriz.

Sevgiler
  • kampanya taahhütüm 19 ocakta bitiyor bunlar şimdi den aramaya başladılar 150 gb akn li 24 mbit + sinema paketi + kablo tv üst paketi size 55 liraya verelim diye yeni yılı beklemelimiyim sizce ?
  • Ocak 2020 de tahahhütü bitecek olan Türk Telekom aboneliğimi devretmek istiyorum. İlgilenenler iletişime geçebilirler.
    E-posta : fatihelmali@outlook.com.tr
    Aylık Ücret : 73 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f_elmali -- 17 Ocak 2019; 11:28:53 >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.