Şimdi Ara

[ANA KONU] KABLOTV VE KABLONET DEVİR İLANLARI (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.241
Cevap
48
Favori
80.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul içi devir arıyorum ben de. Devredecek olan varsa haber verebilir.

Düzenleme: Gerek kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 13 Kasım 2016; 12:59:29 >
  • Ankara içi devir ediyorum bende arkadaşlar. Düşünen varsa ayrıntıları konusabiliriz.

• İstanbul'da devredecek olan var mı? Varsa öm ile ya da burada alıntı ile iletişim kurabilirsiniz.
  • Arkadaşlar, Ankara içinde 25mbs hız 75 gb akk limitsiz internet ve belgesel ve film kanalları içeren kablonet aboneliğimi devrediyorum. Aylık 60 lira. İsteyen varsa iletişime geçsin lütfen.

• Adana'daki hizmeti İstanbul'a devretmemiz mümkün mü, oluyorsa şuan İstanbul'dayım devredebilirim
  • Ankara'dan devir almak istiyorum. Mümkün olduğunce internete yönelik bir paket aramaktayım. Üst paket, sinema vs... ' den ziyade Mbit / AKK rakamları yüksek olmasını yeğlerim. Devir etmek isteyen varsa kalan taahhüt süresini de belirtecek şekilde iletişime geçsin lütfen.
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    musluman ulkede guzel oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu devirler ne için? Adres değişikliğinde devire gerek yok, sanırım adres değişmiyor ama hizmet kalitesi tatmin etmediğinden devredecek adam arıyorsunuz...

Devir alan ve daha kısa süre taahhüt vermek isteyen için avantajlı sanırım. Çünkü kurulum bedeli 2x96 lira şu an. Ama devreden için avantajı ne anlayamadım çünkü devir ücretini de ödeyeyim yeterki devrolsun diyenler var. Demek ki durum o kadar kötü, o zaman yeni abonelik de devir de almamak lazım gibi bir sonuç mu çıkarmalıyız?
  • merhabalar

böyle bir konu neden var neden insanlar sıfırdan açtırmak yerine devir almak istiyorlar?
  • engunaydin E kullanıcısına yanıt
    bende bu ttnet belasından kurtulmak için aranırken rastladım bu konuya, şaşırıp kaldım bu kadar insan neden devretmek istiyor. gerçi tuzla da uydunet yokmuş mecbur ttnet ile devam edeceğiz gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • engunaydin E kullanıcısına yanıt
    bir sürü neden var
    ben mesela tek kalıyordum iş değişikliği yaptım başka bir yere arkadaşımın yanına çıktım, Allah'tan onda internet yoktu ve kablonet alt yapısı orada da vardı ve taşıdım. Yoksa iptal ettirmek zorunda kalacaktım
    bir kısım yurt dışına gidiyor eğitim amaçlı ya da oraya taşınıyor.
    bir kısım askerlik için iptal ettiriyor.
    bir kısım üniversiteyi kazanıyor öğrenci yurduna taşınıyor ailede de başka internete giren olmadığı için iptal ettiriliyor
    bir kısım da mobile yöneliyor. Yavaş yavaş yüksek kotalı mobil tarifeler çıkıyor. Şu an 8 gb paketli her yöne 1000 dk konuşmalı tarifeleri 30 liralara alabiliyorsun. 8 gb çok aktif internet kullanmayan biri için yeterli oluyor.

bir çok neden olabilir ama hizmet kalitesizliğinden dolayı iptal eden pek olacağını sanmıyorum. Çünkü kablotv öyle yeni yerlere yatırım yapan alt yapısını yeni lokasyonlara taşıyan bir şirket değil. Hali hazırda bulunan yerlerdeki kullanıcılara hizmet veriyor. Kaç yıldır da bu hizmeti veriyor artık sistemi oturttu. Pek madur ettiğini görmedim.

aynı şekilde turkcell superonline fiber kullanıcıları da öyle. İlk zamanlar hatırlıyorum çok büyük sorunlar oluyordu teknik anlamda çok şikayet geliyordu. Ama son zamanlardaki şikayetlere bakıyorum. Genelde çağrı merkezi, müşteri temsilcisi kaynaklı şikayetler hep.

en büyük sıkıntı şu an Türk Telekom. Hiç bir şeyi iyi değil. Müşteri temsilcisi suratına kapatır. Teknik ekip at hırsızı gibi bağırır çağırır. Başka sağlayıcıdan internet hizmeti zaten alamazsın turk telekom alt yapısından suratına bakmazlar. Yeni binaya taşınsan iki sene kablo çekmelerini beklersin. Yoğun aboneni olan muhitlerde port yok sorunu ile karşılaşırsın. Devlet de bir şey demez bu adamlara garip bir durum

• 25 Mbps 50 GB Ekosınırsız
    Temel Yayın Teledünya

İstanbul avrupa yakasında taahütüm 22 ay daha devam ediyor.

Faturam receiver ve modem taksitleriyle birlikte 43 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi preator1234 -- 11 Aralık 2016; 23:10:5 >
  • MERHABALAR:

TÜRKSAT KABLO TV TELEDÜNYA ABONELİĞİMİ DEVREDİYORUM. ŞEHİR:ANKARA

DETAYLAR:

Maksimum Keyif Kampanyası 2016

25 Mbps’e kadar 75 GB Ekosınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Sinema Paketi + Kablo TV

MODEM VE HD KUTU ÜCRETİ DE DAHİL AYLIK 67 LİRA.

TAAHHÜT BİTİM TARİHİ 22/01/2018

CEP 05418290590
  • #berk # kullanıcısına yanıt
    Uydunet sınırsız internet + Teledünya(HD) Abonelik Paket devri- istanbul

31.12.2016 tarihinde Yeni evime tasiniyorum. Maalesef Türksat uydunet yeni binamda Yok.
    Bu nedenle devretmek istiyorum.

Sözleşmenin bitiş tarihi kasım/2017..

Sınırsız internet, sinema paketi ve TV aylık ücreti 50 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkndan -- 12 Aralık 2016; 5:26:57 >
  • Ankara içi ve çevresi 50mbps + 250gb akk + teledünya + sinema paketi devredilir 2018 şubatta bitmektedir paket. Aylık 99tl olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BlitzCrank- -- 14 Aralık 2016; 0:16:9 >
  • EDİRNEDE DEVİR
    ARKADAŞLAR,KABLO TV ÜST YAYIN,ALTIN SİNEMA PAKETİ,25 MBS 25 GB EKO SINIRSIZ.TAHHÜT BİTİŞ TARİHLERİ AŞAĞIDA.
    AYLIK ÜCRETİ 42 TL'DİR.DEVRALAN ARKADAŞIN 1 FATURASI TARAFIMDAN KARŞILANACAKTIR.
    DEVİR ALAN ARKADAŞ CONAX MODÜLE VE NETMASTER KABLOSUZ MODEM HEDİYE VERİLECEKTİR. koraykarabeyoglu@gmail.com

Taahhüt Bitiş Tarihi
    Bize Her Yer Sinema 17-03-2018
    Çifte Fırsat Kampanyası 14-12-2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koray2222 -- 16 Aralık 2016; 12:18:44 >
  • İstanbulda 50 GB AKK 25 Mbit ,
    49 TL lik abonelik Kasım 2017 ye kadar devam ediyor. Üst paket teledünya da mevcut.

İsteyene TV de kullanmak üzere teledünya smartcard conax modülü de verebilirim.

Devir isteyenlere modem de verilecektir.

İlgilenenler aakgun@live.com ile ulaşabilirler..
  • Merhabalar,
    Uydunet 05-02-2019 taahhüt bitiş tarihli, 69,99 TL + 3 TL cihaz bedelleriyle beraber toplam 72,99TL ücretli paketi yeni taşındığım yerde altyapı olmaması sebebiyle İstanbul içi devretmek istiyorum.

2 ay daha bedava kullandıktan sonra ücretlendirilmeye başlayacaktır.

Hizmetler aşağıdaki gibidir.

ANALOG KABLOTV
    KABLOTV AÇIK Üst Yayın
    KABLONET 50 Mbps 150 GB Ekosınırsız
    KABLOTV PAKET Vizioon Sinema Paketi
  • sirx S kullanıcısına yanıt
    Güncel ..

İlgilenenler için bir fatura dönemini ödeyebilirim, iki internetim olduğu için fazla geliyor, taahhütün bitmesini bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.