Şimdi Ara

Uydunet CS GO Ping Durumu Hk

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> KabloNet >> Uydunet CS GO Ping Durumu Hk
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    786 Mesaj
    Selamlar,

1 ay sonra Superonline aboneliğim bitiyor. Dört dörtlük VDSL (50 Mbps 200GB) kullanıyordum.

Uydunet'in Samsunda ilk kullanıcılarındanım. Superonline' a geçişim CS:GO daki ping sorunu yüzündendi. Uydunette sürekli 90-160 ping aralığında oynuyordum. Aynı durum hala geçerli mi? Uydunet var aklımda tekrar ama korkuyorum aynı olayı yaşamaya..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    9299 Mesaj
    bende 3sene once pıng nedenıyle kapadım lol oynayamadım. O modemler yuzunden oluyormus ve cozumu ıcın ugrasmıslar forumda. Modem yeni seri vs varsa denemek lazım sorusdurmak lazım kullananlardan.

Aynen hocam, forumda o lanet modem için açılmış sayfa sayfa konu ve kombinasyon konuları vardı.

Şimdi aradım uyduneti 100mbps 500gb kotalı + evdeki televizyon paketiyle 109 yada 119 tl gibi bir fiyat söyledi çok hoşuma gitti. 5mbps upload hızı var.

Uydunet kullanan arkadaşlar konuya gelebilirse çok iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cronaldo2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    || ASUS ROG SWIFT PG248Q 24" 1080p 1MS 180Hz G-SYNC || ASUS Z370 ROG MAXIMUS X APEX || INTEL Core i7 8700K || ASUS ROG STRIX 1080 Ti 11GB OC EDITION 352Bit GDDR5X || GSKILL TridentZ RGB Series 16GB DDR4 3000Mhz CL15 || CORSAIR H115i 280mm Extreme Performance || SAMSUNG 960 EVO 250 GB M.2 SSD 3200/1500 || SAMSUNG 860 EVO 500 GB SSD || Western Digital 3.5" 1 TB Caviar Blue SATA 3.0 7200RPM 64MB || CORSAIR Graphite 780T White || EVGA Supernova 850 G2 80 GOLD Full Modüler || ZOWIE FK2 Mouse BenQ || RAZER Mouse Bungee || STEELSERIES QcK Heavy MousePad 6mm || CORSAIR VOID USB RGB 7.1 White Gaming Headset ||
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Can Coşkun

Aynen hocam, forumda o lanet modem için açılmış sayfa sayfa konu ve kombinasyon konuları vardı.

Şimdi aradım uyduneti 100mbps 500gb kotalı + evdeki televizyon paketiyle 109 yada 119 tl gibi bir fiyat söyledi çok hoşuma gitti. 5mbps upload hızı var.

Uydunet kullanan arkadaşlar konuya gelebilirse çok iyi olur
    Modem arayuzune girip

KABLOSUZ ->
    802.11 n-modu = Otomatikten -> kapali yaparsaniz her turlu ping sorununuz biter. Ama hiziniz max 25 megabit olur. Oyununuz bittikten sonra tekrar otomatige alirsaniz hiziniz 100 e geri cikar.

Ama zaten 100 megabit varsa ping olucagini sanmiyorum.
    |
    |

Yalnız 2019'da tüm issler akksiz paket çıkaracaklar bence onu bekleyin, kotalı paket almak saçmalık bu devirde.
    |
    |
    Can Coşkun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam tüm isslerde fiyatlara baktım da genel bir zam var. Özellikle Turkcell almış yürümüş fiyat konusunda.

AKK kalkacak ama fiyatlara çok fazla yansıtacaklar gibi bir düşüncem var.
    |
    |
    runorunoruno kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    || ASUS ROG SWIFT PG248Q 24" 1080p 1MS 180Hz G-SYNC || ASUS Z370 ROG MAXIMUS X APEX || INTEL Core i7 8700K || ASUS ROG STRIX 1080 Ti 11GB OC EDITION 352Bit GDDR5X || GSKILL TridentZ RGB Series 16GB DDR4 3000Mhz CL15 || CORSAIR H115i 280mm Extreme Performance || SAMSUNG 960 EVO 250 GB M.2 SSD 3200/1500 || SAMSUNG 860 EVO 500 GB SSD || Western Digital 3.5" 1 TB Caviar Blue SATA 3.0 7200RPM 64MB || CORSAIR Graphite 780T White || EVGA Supernova 850 G2 80 GOLD Full Modüler || ZOWIE FK2 Mouse BenQ || RAZER Mouse Bungee || STEELSERIES QcK Heavy MousePad 6mm || CORSAIR VOID USB RGB 7.1 White Gaming Headset ||
  • Yüzbaşı
    575 Mesaj

Bence şu an olabilecek en pahalı şekilde taahhüt imzalatma peşinde iss'lerin çoğu, şu an Turk.net vb. taahhütsüz ve başka iss'lere kıyasla ucuza internet satan iss'ler olduğu sürece o fiyatları yüksek tutamazlar, ayrıca yakında Vodafone 200mbps'lik paketlerini de çıkaracak ortalığı biraz daha kızıştıracaklar, 2019 tahminlerime göre güzel geçecek internet bakımından.
    |
    |
    Can Coşkun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
bankalar.org
Canlı Tv izle
Sohbet
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.