Şimdi Ara

Uydunet Bursa'da nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
7.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nilüfer ilçesine taşındık ve bulunduğu bölgede kablolutv var.Uydunet kullaacağım büyük ihtimalle;ancak başta Ankara olmak üzere uydunet aşırı şikayet topluyor araştırdığım kadarıyla.

Bursa'da uydunetin performansı nasıl ? Sık sık kesilmeler yaşanıyor mu bu konuları merak ediyorum.Şimdiden teşekkürler.

• usta 2mbit bağlantıyı destekliyemiyorlar kocaeli gebzedenim . o kadar çokda kullanan yokki desem çok fazla kullanıcı var.fiber internet hikaye türk telekom bakır hatları bundan iyidir
  • ben 1 mbit kullanacağım.

Bursadaki altyapısı nasıldır bilmiyorum kaliteli hizmet alabilir miyim acaba ?
  • <<< Ayni soruyu bende soruyorum, Bursa'da uydunet kullanan arkadaşlar vardır mutlaka, ''@uA onur'''un sorduklarını cevaplarsanız bizlerin de önünü açacaksınız...
  • Quiknet Altıparmak/Stadyum taraflarına gelene kadar ben de geçmeyi düşünüyorum yok mu yardım edicek kimse ?
  • beşevlere kablolar yeni çekildi.Ataevlerde yayın nisan sonu başlayacak. Hiç yeni çekilen yerle 13 sene önce kablo çekilen yerin arızası bir olurmu ?????????????
    sen düşün taşın kendin karar ver.
  • Arkadaşlar,

Şu anda Ataevler - Beşevler Bölgesinde hizmetler başladı.Aynı zamanda tarifeler ile ilgilidewww.uydunet.net sitesinden öğrenebilirsiniz.
  • http://www.resimupload.com/ds429755461_uydunet.html al sana performan lanet olsun uydunet aldıgım gune dıkkaldırımda oturuyorum burda boylee
  • BURDAN EVİNE UYDUNET ALACAK OLAN ARKADAŞLARA SESLENIYORUM BAŞINIZA BELA ALIRSINIZ DEMEDI DEMEYIN 1 YILDIR UYDU NET KULLANIYORUM SORUN SUZ BIR GUNUM GECMEDI EVE KOBLO TV BAGLADILAR UYDU NET ICIN GELIN DE SEYREDIN BI TV YI GORUNTU KESIK KESIK KAC DEFA ARARDIM ANCA ARIZA KAYDI ALIYORLAR NE GELEN VAR NE GIDEN PALAVRACI HEPSI TELEDUNYA BAGLATMAK ICIN HERGUN ARALAR AMA BI ARIZA OLDUGUNDA KIMSE GELMEZ YUKARDAKI RESIMDE HERSEY ANLATIYOR KENDINI 1024 KB INTERNET KULLANIYORUM UYDUNETIN SITESINE GIRIP HIZ TESTI YAPTIGIM DA DAHA BIRKERE BILE İBRENIN 1024 CIKTIGINI GORMEDIM INTERNET COK DALGALI BI ZAMAN OLUYOR SUPER HIZLI OLUYOR AMA 1 YADA 2 SAAT BASKA YOK ONUN ICIN UYDUNET BAGLATIRKEN IKI KERE DUSUNUN DERIM .....
  • bursa namazgah tayım
    512 kb sınırsız üyeyim.
    yani eskiyim ve de memnunum...
  • Ataevlerde 1Mbit sınırsız kablonet kullanıyorum. Hiç kesilme ve hız sorunu yaşamadım.
    Emekte yeni ev aldım, ne yazık ki Emekte alt yapıları yokmuş.
    Kablonetin altyapısı olan birisine devretmek istiyorum. (Wireless modemi+HD teledünya Recivarı ile)
    Devir alan hiç para ödemiyecek (Aylık ücreti teledünya + 1Mbit sınırsız internet = Her ay sabit 38,5 Lira)

İlgilenen olursa benimle irtibata geçsin.
    Erden Bayraktar 0532 678 62 26
  • Nilüfer de taşındığın yerde uydunet varsa superonline da vardır. Ona geçmeyi düşündün mü hiç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

Nilüfer de taşındığın yerde uydunet varsa superonline da vardır. Ona geçmeyi düşündün mü hiç?

Arkadaşım Nilüfer(Ataevlerden) , Mudanya yolu,Renault fabrikası karşısı (Emek) e gidiyorum.
    Emekte ,fiber kablo altyapsı yokmuş.
  • Ataevler bölgesinde ikamet etmekteyim. Yaklaşık 1 senedir Uydunet 1 mbps sınırsız kullanmaktayım. Herhangi bir şikayetim olmadı. Tek konu dışında: 2 senelik taahüdümün olması ve yeni kampanyalardan faydalanamamak. Bu da onların suçu değil.
    Bağlantı ve arıza konusunda bir senedir sıkıntı yaşamadım (bir iki defa, bir saatlik kesinti dışında).
    Demek ki bölgeye göre şikayetler azalıp artabilir.
  • Bursa Altıparmak 5m kullanmaktayım sorunsuz çalısmakta
  • Arkadaşlar Bursa setbaşındayım, 15 yıldır standart kablo tv kullanıcısıyım, yıllardır 8mbt sınırsız adsl kullanıyorum şuan bir kampanyaya dahil değilim 59 lira ödüyorum. belirli bir limit dolunca 4 mbite düşüyor (benim için 1 hafta yada belki daha az). interneti sömürenlerdenim.
    uydunete geçmeyi planlıyorum. şuan içerisinde 3d kanallarında olduğu bir tv paketi, modem, internet, ücretsiz kurulum ve abonelik kampanyasından faydalanmayı düşündüm. taahhüdlü olunca vazgeçme problemi çekebilirim.
    sürekli olarak online film izliyorum, online oyunlar oynuyorum ve bir sürü şey indiriyorum. bağlantı sıkıntıları çok varmı? performans nasıl? ping durumları nasıl? 5mbit yeterli gelir mi?
    deneyimlerinizi paylaşırmısınız? şuan ki güncel yorumlarınız neler olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: woxow

Arkadaşlar Bursa setbaşındayım, 15 yıldır standart kablo tv kullanıcısıyım, yıllardır 8mbt sınırsız adsl kullanıyorum şuan bir kampanyaya dahil değilim 59 lira ödüyorum. belirli bir limit dolunca 4 mbite düşüyor (benim için 1 hafta yada belki daha az). interneti sömürenlerdenim.
    uydunete geçmeyi planlıyorum. şuan içerisinde 3d kanallarında olduğu bir tv paketi, modem, internet, ücretsiz kurulum ve abonelik kampanyasından faydalanmayı düşündüm. taahhüdlü olunca vazgeçme problemi çekebilirim.
    sürekli olarak online film izliyorum, online oyunlar oynuyorum ve bir sürü şey indiriyorum. bağlantı sıkıntıları çok varmı? performans nasıl? ping durumları nasıl? 5mbit yeterli gelir mi?
    deneyimlerinizi paylaşırmısınız? şuan ki güncel yorumlarınız neler olabilir?

Uydunet ile online oyun oynaman nerdeyse imkansız. Çünkü pulse şeklinde kesintiler oluyor. Yani aniden gidiyor geliyor. Normal sörf yaparken pek hissedemezsiniz ancak online oyunda ya takılmaya ya da sunucunun seni atmasına neden oluyor. Genellikle de sunucudan atılıyorsunuz. Ben BF3'ü 15 dakikadan fazla atılmadan oynamayamıyordum. Şimdi TTNet ile bahsettiğim sorunların hiçbirini yaşamıyorum. Uydunet internet dağıtım teknolojisinde ciddi sorunlar var. Veya bizimkiler ayarları optimize edemiyorlar. Ama oyun veya iş amaçlı kullanacaksanız kesinlikle önermem.

• quote:

Uydunet ile online oyun oynaman nerdeyse imkansız. Çünkü pulse şeklinde kesintiler oluyor. Yani aniden gidiyor geliyor. Normal sörf yaparken pek hissedemezsiniz ancak online oyunda ya takılmaya ya da sunucunun seni atmasına neden oluyor. Genellikle de sunucudan atılıyorsunuz. Ben BF3'ü 15 dakikadan fazla atılmadan oynamayamıyordum. Şimdi TTNet ile bahsettiğim sorunların hiçbirini yaşamıyorum. Uydunet internet dağıtım teknolojisinde ciddi sorunlar var. Veya bizimkiler ayarları optimize edemiyorlar. Ama oyun veya iş amaçlı kullanacaksanız kesinlikle önermem.

teşekkürler oyun oynayamadıktan sonra anlamı yok
  • Bursa Setbaşında yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum. önceden ttnet vardı. ttnetten hızı düşük ama kopma kesilme kesinlikle yok. en azından son 1 yıldır. hız 1 mbit ve sınırsız abonelik. online oyunlarda arasıra oynuyorum. sıkıntı yok.

1 mbit kablonet, ttnet 8 mbitten yarı yarıya yavaş. ben gayet memnunum.
  • Bu arada binada 15 senedir kablo tv var. 1.5 senelik uydunet aboneliğimin ilk başlarında biraz kopmalar vardı. sonra müşteri hizmetlerini aradım. ardından 2 -3 defa daha aradım. biraz fırçalama tarzında konuştıum. yaklaşık 2 - 3 saat içinde eve teknik servis geldi. kontrol ölçüm yaptılar. binanın kutusunu komple değiştirdiler. o gün bu gündür on numara.

belki kopmalar falan yeni alt yapı eski dağıtım kutularından kaynaklanıyordur. BİLGİNİZE
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.