Şimdi Ara

UYDUNET BAGLATICAM 20 MBLİK ACABA HANGİ MODEM VERİRLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acaba uydunette hangi modemi veriyorlar ve modemleri kötüymüş hangi modemi iyidir? kablosuz modem vericekler

• verdikleri en iyi modem CBW-383Z4 DOCSIS 3.0 dir fakat sana NETMASTER CBW-560 DOCSIS 2.0 verirler heralde ama sende seçebilirsin istediğin modemi hepsinin fiyatı aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tevez51

verdikleri en iyi modem CBW-383Z4 DOCSIS 3.0 dir fakat sana NETMASTER CBW-560 DOCSIS 2.0 verirler heralde ama sende seçebilirsin istediğin modemi hepsinin fiyatı aynı

http://www.turksatkablo.com.tr/internet-Cihazlar
    bana gelicek cihaz bu galiba bahsettiginiz iyi cihaz bumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

quote:

verdikleri en iyi modem CBW-383Z4 DOCSIS 3.0 dir fakat sana NETMASTER CBW-560 DOCSIS 2.0 verirler heralde ama sende seçebilirsin istediğin modemi hepsinin fiyatı aynı

http://www.turksatkablo.com.tr/internet-Cihazlar
    bana gelicek cihaz bu galiba bahsettiginiz iyi cihaz bumu ?

DOCSİS 3.0 larda sık olarak o modemi veriyorlar verdikleri modemde aralarında en iyi modem odur 20 mbps alacağın için donsis 2.0 ve 3.0 da sana uyar o yüzden seçim senin

• Tevez51 kullanıcısına yanıt
    3.0 seciyim öyle degilmi
  • quote:

3.0 seciyim öyle degilmi

Docsis 2.0 ve 3.0 da hızının tamamını almanı sağlar fakat ileride 35 50 100 Mbps değiştirmek istersen 3.0 al derim
  • quote:

quote:

3.0 seciyim öyle degilmi

Docsis 2.0 ve 3.0 da hızının tamamını almanı sağlar fakat ileride 35 50 100 Mbps değiştirmek istersen 3.0 al derim

teşekkürler
  • yeni uye oldugunuz zaman Docsis 3.0 veriyorlar
  • thermalnok T kullanıcısına yanıt
    aşırı derecede ikilemde kaldım alsammı almasammı ttnet abartı 67 tl diyor +12,5 da teledünyaya veriyorum daha iyisine 55 tl vericem ama ya istedigim gibi olmazsa :D
  • Verdikleri tüm modemler dandik netmaster modemler. Sana tavsiyem dışarıdan bir tane Motorola modem alıp sonrasında Uydunet alman. Superonline fiber almadığın sürece birşey değişmiyor, kendi hattını döşeyen tek firma onlar ne yazıkki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.