Şimdi Ara

uydunet bağlantısı 17:30 dan sonra yapılamıyormuş (pazar kuruldu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • üst edit: c.tesi arandım pazar kuruluma geleceklerini ilettiler :)

edit 2: pazar günü söyledikleri saatte geldiler kurulumu tamamladık uydunete teşekkürler

Antalya'da Uydunet kullanmaktayım. Taahhütüm bittiği için 100mbps ve tv olan bir pakete başvurdum yeni modem ve hd kutu istedim bu arada evimde kablo vb var sadece modem değişecek ve tv ye kablo çekilecek hemen akabinde randevu için arandım

buraya kadar her şey çok güzel. ancak beni arayan arkadaşlar en son 17:30 da kuruluma gelip 18:00 de ofiste olmaları gerektiğini ilettiler. çalıştığım için 19:00 da evde oluyorum dedim mümkün değil dediler, eşim evde gelin bağlayın dedim imzanız lazım mümkün değil dediler. gelin işyerinde imza atayım siz evde kurulum yapın dedim işyeri uzak olmaz dediler, cumartesi 18:30 da evde olurum dedim olmaz dediler, pazar dedim mümkün değil dediler kuramıyorsanız iptal edin

siteden yazdım durumu anlattım randevulu görünüyorsunuz dediler tekrar başkası aradı aynı şeyleri konuştuk sonra bişeyler ayarlamaya çalışalım dediler henüz bir gelişme yok

superonline fiber ve vodafone fiber operasyonda çalışmış biri olarak şok oldum biz abone memnuniyeti için yeri geldik 20:00 da hatta 21:00 da kurulum yaptık yeri geldi pazar çalıştık

uydunetin çalışan kişilere hizmet verememesi çok kötü olmuş. çalışıp başvuru yapmak isteyenler evde olabilen yakınları adına başvursun yoksa benim gibi internetsiz kalma tehlikesi ile karşı karşıya kalırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fallofahero -- 27 Mart 2017; 14:57:14 >

• Yalan yok cumartesi akşam 22:00 de sitenin önünde superonline arabasını gördüğüm oluyor. Hatta bir keresinde Bayram'ın 3.günü çatının anahtarı için yöneticiyi arıyorlardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha şubat ayı başında pazar günü kurulum yaptırdım ama izmirden bahsediyorum... bence müşteri hizmetlerinden şikayet kaydı açtırın...
  • Ben de açıkcası bu kadar kasmasının sebebini bölgeselliğe bağlıyorum zira özellikle kullanımı göz önüne alındığında esneklik sunulması gereken bir konu. Direk müşteri hizmetleri ile görüşün derim. Bayi mantığıyla çalışıyorlarsa bir de merkez onlarla görüşsün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • müşteri hizmetlerini aradım değişen birşey olmadı sonra bayi tarafından arandım akşam olmaz öyle olmaz böyle olmaz cevabı aldım, siteden iletişimden yazdım c.tesi için randevunuz oluşturulmuş aranmışsınız ulaşılamamışsınız diye cevap dönmüşler ben aradım yine olmaz akşam gelemeyiz konulu konuşmayı tekrarladık bakalım bekli sürpriz yapıp gelirler yarın akşam
  • Twitter dan destekleri varsa deneseniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michael Scofield M kullanıcısına yanıt
    yarın bağlarlarsa kullanırım yoksa yapacak birşey yok zorla hizmet alıcak değilim bu arada uyduneti binaya sokmak için tek tek her daireden onay alanda benim ilginç birşekilde
  • akşam 7-8 e kadar çalışıyorlar. ben görüştüm.
  • Bölgedeki taşeron firmaya göre değişiyor... Bizim gece 10 da gelmişlerdi...
  • 2 farklı teknik ekip aradı 2 ekipte aynı şeyleri söyledi 1 haftadan fazla zamandır bekliyorum
  • ben akşam 6 daki kurulum için randevu almıştım. bir saat öncesinde aradılar. benimde işim vardı biraz geç olsa olurmu dedim saat 8 den sonra gelip kablo çektiler bağladılar (istanbuldayım)

ama net bağlantısı sabah gelmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofahero

2 farklı teknik ekip aradı 2 ekipte aynı şeyleri söyledi 1 haftadan fazla zamandır bekliyorum

bende antalyadayım.ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiberOptikk -- 24 Mart 2017; 16:7:31 >
  • Kimlik fotokopisi altına çalıştığım için evde olamıyorum benim yerime eşim .... imza atmasına izin veriyorum diyerek imza atmayı önerin bide.
    Ben 2 kere öyle yaptım. (En sondakinde trip atıp tamam ya diğerleri böyle halt yiyor sonra biz uğraşıyoruz deyip yüzüme kapadı o ayrı konu tabi)
  • sizi arayan ekibin numarası var mı :))
  • reDsbLacKSK R kullanıcısına yanıt
    özellikle son zamanda şirket kurar gibi çok sayıda imza alıyorlar ve vekalet olmadan başkasının imzasını asla kabul etmiyorlar malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofahero

sizi arayan ekibin numarası var mı :))

özelden yolladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiberOptikk -- 24 Mart 2017; 17:56:4 >
  • az önce 100 mbps hıza geçtim ping süresi 25ms aşağıya düşmüyor , Neden ? :(
    Yer : Antalya
  • şimdi aradılar pazar geliyorlarmış :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.