Şimdi Ara

Uydum bozuldu acil tavsiye(tamir oldu) çözüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung akıllı tvim artık kendini akıllı zannetmiyor.Youtube vb tüm platform desteğini ve browser desteğini artık kapadı.Nasıl akıllıysa bende bilmiyorum. mini next uydu cihazım da böyle bir hayatta yaşamak istemiyorum dedi ve yaşamına son verdi. Özetle yeni uydu alacağım ama en azından youtube ve dizi-sinema sitelerine de browser üzerinden ulaşabileceğim bir uydu tavsiyesi istiyorum.Döküman okumam gerekirse ccbox ve ipcam öğrenebilirim ama gün içinde eşim ve kızım kullanacağı için düz basit saniyeler içinde youtube dan pepe rafadan tayfa açan basit bir cihaz arayışındayım.Filbox ve dijitürk tarzı platformlara üyelik düşünmüyorum.Cihaz küçük ve 200 tl bandında olursa daha mutlu olurum çünkü kızım her şeyi ısırıyor. Next uydu yorumları okuduğumda youtube da sürekli hata verdiğini okudum karar veremedim.Yardımcı olanlara çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhtesemmatrix -- 8 Nisan 2018; 14:13:40 >

• Hd makina al.
  • Next'in merkezine gittim.Garanti bitmesine rağmen madem gelmişsin dediler.Ayaküstü tamir edip para almadılar :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.