Şimdi Ara

Uydu Kartları Hakkında Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm Arkadaslar Formun bu bolumunde yenıyımde uydu kartalrından fılan bahsedılen bı cok konuyu okudum ama acıkcası pek bısı anladım bu gun arkadasla konustuk bu kartlar la hem tv ızlerken nettede gırebılıyoruz ama sadece download ben 128 k adsl kullanıyorum ve eger bole bıse yapabılıyosak yanı offlıne ken cok yuksek hızlarda downlaod yapabılıyosak kucuk malıyette bu olayı nasıl gerceklestırebılırım?
    bu konu hakkında bı kac soru sormak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım sındıden sagolun..........
    -Hangı kartı onerırsınız?
    -kart alırken canak ta onunla verılıyomu?
    -motorlu canakla dıgerlerı arasında nasıl bı fark var(para olarakta nekadar fark eder) ?
    -hem upload hem download yapılabılıyomu?
    -download'un sınırı varmı?
    -Toplam nekadara mal olur?
    sındıden sagolun................

• Digital Tv kartlarıyla istediğin gibi rahatlıkla seyredersin.TV kartları çanaksız satılır fiyatı 80$+çanak bedeli olarak aşağı veya yukarı olabilir.Motorlu çanağagelince iki çeşit motor vardır.1-Diseqc 1.2 motorlar 2-Pistionerli kollu motorlar.motorlu sistemlerde çanağın çapı çok önemlidir ve türkiyede bölge olarak farkeder.Çanak çapı minimum 1.20 den aşağı olamaz.Diseqc motorda maunta gerek kalmaz ,Pistioner motorda ek olarak mauntunuda alman gerekli olmazsa zaten motor işe yaramaz maliyetide tv kartı hariç pistioner moturu çanağıyla 100$ civarı diseqc motoru 120$ civarı bulabilsin.İşi bilirsan kurlum üçretinden kurtulusun yoksa kurulum ücreti 30$ ile 50$ civarıdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.