Şimdi Ara

Uydu ile İngiliz Kanalları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. ingiliz kanalları bbc, channel 4 vs. türkiye'den çekiyor mu? bazıları wide beam değil sanırım çekse de çekmeyebiliyormuş sanırım? bir de ne kadar çapta anten lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisayar ve internetiniz var ise internette filmon yazın tıkladığınız sitede free live tv yazan yere tıklayın . Birçok ITV , BBC gibi kanal var hemde ücretsiz . Eğer windows sürümünüz windows mağzayı destekliyorsa filmon yazın ve indirin . İkisinden birini yapabilirsiniz . Para ödemek istiyorsanız üye olabilirsiniz . Ücretli kanalları da üye olarak izlersiniz .
  • mattiadestro kullanıcısına yanıt
    britanya uydusu istanbul civarından 1,2 - 1,5 metre çanakla alabilirsiniz, diğer bölgelerde çekmez.

güncel olarak takip etmiyorum aylardır ama paylaşımla sky ingiliz btsports ve diğer hepsini alabilirsin.

bbc digitürk ve dsmart da var bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzy üs şuerra -- 23 Temmuz 2016; 15:02:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy üs şuerra

britanya uydusu istanbul civarından 1,2 - 1,5 metre çanakla alabilirsiniz, diğer bölgelerde çekmez.

güncel olarak takip etmiyorum aylardır ama paylaşımla sky ingiliz btsports ve diğer hepsini alabilirsin.

bbc digitürk ve dsmart da var bu arada.

dostum bahsettiğin,hangi uydu?
  • 28 derece doğu astra uydusu. Bende 120 cm çanak var. 200 kanal alıyorum. Hdler kapalı sdler paylaşımla açık.

• quote:

Orijinalden alıntı: akcakoylu

28 derece doğu astra uydusu. Bende 120 cm çanak var. 200 kanal alıyorum. Hdler kapalı sdler paylaşımla açık.

hocam antalya'dan alabilir miyiz sinyal sizce? siz neredesiniz?

cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum bu arada :)
  • Antalyadan 2 mt ve üzeri çanak lâZım. Başka bir forumda antalyalı biri var. O alıyor. Ben kırklarelindeyim.

btsport ve sky uk olan astra 28.2 den mi bahsediyorsunuz ?

120 ile nasıl alınıyor yaw thor bile alınmıyor onunla. astra 19.2 alınır oda tam değil. ben 180 cm ile tam alıyorum astra 19.2 yi.

(thor t2 alırsın hocam bbc ve history channel var paylaşımda açıktı en son) son durumları bilmiyorum takip etmiyorum iptv ile ilgileniyorum daha az masraf daha çok seçenek. ama tabiki cccam kalitesinde değil

kardeşim ben sana söyliyim işe yarar kanalları almak için devasa 4-5 metrelik çanak kurman gerek.

hiç değmez kur astra 19 u

beinsport var ingiliz spikerli hd ve orjinal.

(sadece premier lig maçlarında spiker ingiliz - bjk gs maçını da verdi.

http://www.dailymotion.com/video/x4ca9u1_img-0133-ozzy-cccam_creation

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzy üs şuerra -- 24 Temmuz 2016; 0:28:09 >

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzy üs şuerra -- 24 Temmuz 2016; 0:27:10 >
  • istanbul dan 90'lık tek çanakla, hotbird , 19 astra , 23 astra yı alıyorum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U39770434

28 derece doğu astra uydusu. Bende 120 cm çanak var. 200 kanal alıyorum. Hdler kapalı sdler paylaşımla açık.
    Hocam ben ingiltere kanallarına nasıl ulaşabilirim ?
  • BBC kanallarını VPN ile iplayer üzerinden ücretsiz izlersin, kış olimpiyatlarını öyle izlemiştim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.