Şimdi Ara

Uydu da şifreli kanallar hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar internet de araştırdım, bu şifreli kanallar hakkında Emu ile girip biss şifrelerini yazıyormuşuk, axen tv kullanıyorum emu sekmesine geliyorum fakat daha sonra ne yapacağım ? Her kanal İçin şifre mi gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşım...öncelikle hangi uyduya yönelik çanak antene sahipsin?...bizim evdeki gibi sana tavsiyem almanyanın astra uydusuna bakan anten ve kaliteli alıcı cihaz temin edişini umarım...avrupanın çeşitli ülkelerinin şifreli paketlerini (skay-deutschland ve movistar espana vesayire) card sharing yöntemiyle seyrederiz üstelik ayrıca 19,2 derecelik uyduda şahane yayın akışına sahip avrupanın önde gelen şifresiz kanallarıda mevcut...şayet almancan ve ispanyolcan kuvvetliyse anteni astraya çevirtmenizi ve card sharing yöntemini kullanmayı sana şiddetle tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 23 Ekim 2018; 23:43:21 >
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Card sharing cccam de az da olsa takılma donma oluyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Antalyalı.

Card sharing cccam de az da olsa takılma donma oluyormu?
    arkadaşım...card sharing cc-cam server üzerinde azıcık takılış ve donuş gerçekleşiyo fakat idare ediyom çünkü gözlerimi ufacık soruna karşın alıştırdım benim için önemli vaziyet dünyaca meşhur kaliteli şifreli paketleri evimizin konforunda izlemektir quarejma sanada astra uydusunu şiddetle tavsiye ederim forumdaşım...
    Adamlara yabancı uyduları tavsiye edip durma bende seytmrettim astra 19 u bir numara yok

• Arkadaşım Türksat dandik uydu senin aklından şüpheliyim saçmalıyosun astra dünyanın en güzel uydusu...

O senin kendi düşüncen erotiksever arkadaşım anlama dilinden öylece bakkk

• Arkadaşım almancamı geliştiriyorum yakında ispanyolcaya geçiş yaparım astra şifreli paketlerin lisanlarını öğrenirim böylece yapımları izlerken daha fazla keyiflenirim

Ozaman sana yabancı kanallarla mutluluklar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.