Şimdi Ara

Uydu Alıcısı - Receiver Tavsiyeleri (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.461
Cevap
40
Favori
235.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • planete+ HD ve HD olmayan planeteyi gösteriyor deneme server ile.ama bu hotbird deki planete.
  • Benim bahsettiğim planeta hd Hellas Sat 2 (39.0°E) uydusunda 12647.00 MHz frekansında olan
  • cccam server alırsan ve ınternet baglantısı yaparsan çözer stabıl
  • hotbird ve turksat çanaklarıyla bazan bir iki başka uydu daha çekilebiliyordu ama pek süreklilik olmuyor bildiğim kadarıyla.
  • Varım öyle çanak yönüyle oynamadan yakalayabileceğimiz başka uydular?
  • fatihmc hocam pm attım yardımcı olurmusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: derdesxa

fatihmc hocam pm attım yardımcı olurmusun

pm atılmıştır bakarmısın ..
  • Arkadaşlar uzun süredir uygun fiyatlı bi hd uydu alıcısı arıyorum.Kart falan takılmayacak digiturk dsmart olayları da yok sadece turksattan daha çok sd kanallar izlenecek sd yayın kalitesi çok iyi olan bi uydu alıcısı arıyorum.

Hepsiburada.com bana özel hiremco macrobox fiyatını 114 tl etmiş ama Neta 6400 hd cihazının da sd yayın kalitesi çok iyi diyorlar hangisini alayım acaba ? Bu arada alışverişi hb den yapmak tercihimdir çünkü 44 tl değerinde hediye puanım mevcut :)

Mümkünse cihaz kullanımı basit olsun kumandası da dandik olmasın daha çok annem babam tv izliyorlar sıkıntı yaşamasınlar.
  • Arkadaşlar ben de bir Hd uydu alıcısı almayı düşünüyorum.
    Cam modülüyle D-Smart kullanıyorum şu an.
    Modül desteği olup, kanal geçişleri hızlı, kolay menüsü olan ve aşırı yüksek fiyatı olmayan bir model önerebilir misiniz?
  • Arkadaşlar, forum sayfalarını açtığımda 23. sayfa açılıyor ilk önce. sonra ben forumun son sayfasını tıklamak zorunda kalıyorum açılması için. İlk açtığımda forumu en son soyfanın açılması için ne yapabiliriz yada yapamayız??????
  • quote:

Orijinalden alıntı: M!R4G3

Arkadaşlar ben de bir Hd uydu alıcısı almayı düşünüyorum.
    Modül desteği olup, kanal geçişleri hızlı, kolay menüsü olan ve aşırı yüksek fiyatı olmayan bir model önerebilir misiniz?

Arkadaşlar yok mu yardım edecek? Yarın almayı düşünüyoruz.
  • HIREMCO TURBO HD2 diyecektim ama geç kaldık galiba:)
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ben de bir Hd uydu alıcısı almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar yok mu yardım edecek? Yarın almayı düşünüyoruz.

merhaba

tavsiyem atlanta hdbox t tuşlu modeldır
    D-Smart Cam modülüyle uyumludur,
    kanal geçişleri hızlı, kolay menüsü ile 5 yasındakı kızm bıle rahatca kullanabılıyor
    menuden yazılım ve kanal lıstesı guncelle ıle stabıl sorunsuz turkıye capı tanınan bır arıza oranı sıfır bır cihazdır

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hd-Box-T-Tuslu-hdmi-Kablo-Hediye__isp8332211

• quote:

Orijinalden alıntı: cumhur45

HIREMCO TURBO HD2 diyecektim ama geç kaldık galiba:)

Hocam cevap gelmeyince kendim dünden beri araştırdım ve bende Turbo Hd-2'de karar kılmıştım.
    Ve şu an Vatan Bilgisayarda %25 indirimli.

@fatihmc hocam Linux tabanlı düşünmüyorum ve yanlış anlamayın lütfen ama firma temsilcilerine güvenemiyorum...
  • quote:

quote:

Hocam cevap gelmeyince kendim dünden beri araştırdım ve bende Turbo Hd-2'de karar kılmıştım.

@fatihmc hocam Linux tabanlı düşünmüyorum ve yanlış anlamayın lütfen ama firma temsilcilerine güvenemiyorum...

yanlıs bılgılerını tazeleyım ozaman bu sekılde yazıcagın ısıme dogmus gb acıklayıcı yazdım ama sen yınede dusunmeden yazmısın yada okumadın sanırım

cıhaz kapalı kod lınux ve anlıyabılecegın dılde 5 yasındakı kızım bıle kullanıyor yazdım lınux olsa neyse

ayrıca 50 tl ısteyene 100tl ısteyene cıhazım yok sadece deneyıp stabil olanları
    satıyorum

fatıhmc best uydu 2 senedır bu forumda yuzlerce kişiye urun onermısızdır vede kullanıp stabıllıgını gordugum arıza oranı sıfır cıhazları onermeye devam edecegız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 8 Haziran 2013; 18:53:20 >

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    Hocam Linux istemememin sebebinin kolaylığı ya da zorluğu olduğunu hakkında bir şey söylememiştim dikkat ettiyseniz.
    Bazı forumlarda Linux tabanlı uydu alıcıların D-Smart modül kullanımında sıkıntı yaşattığını okudum o yüzden Linux tabanlı düşünmüyorum dedim.
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim tekrardan.
  • Aldınsa güle güle kullan. Pişman olacağını hiç sanmıyorum.
  • quote:

Aldınsa güle güle kullan. Pişman olacağını hiç sanmıyorum.

Daha almadım hocam, kredi kartını bekliyorum
    Şimdiden teşekkürler ama
  • quote:

quote:

ucuz dıye 4 sene once cıkan ali çipsetlı goruntu kalıtesı vasat altı cıhazı almaya karar vermıssınız

fıyatıda her zaman 200tl cıvarıdır kısaca yuzde 25 ındırıme gırdıgı yok ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

quote:

ucuz dıye 4 sene once cıkan ali çipsetlı goruntu kalıtesı vasat altı cıhazı almaya karar vermıssınız

fıyatıda her zaman 200tl cıvarıdır kısaca yuzde 25 ındırıme gırdıgı yok ..

Peki hocam siz o fiyata yakın olan Linux tabanlı olmayan hangi ürünü önerirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.