Şimdi Ara

Uydu Alıcısı - Receiver Tavsiyeleri (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.461
Cevap
40
Favori
235.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/hd-uydu-alicisi-redline-ts-5000-ci-full-hd-modul-195387158 Bu linkteki satıcıda akıllı kumandanın resmide var.Eğer kutu içeriğindeki kumanda bu kumandaysa ki sorun bir, bu da alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhur45

Hatta alırken, orjinal kumandası yanında akıllı kumandasıda satışta varsa bu sitede, akıllı kumandayıda alın. 3 kuruş fazla vermiş olursunuz ama ayrıca tv nin kumandasınıda kullanmak zorunda kalmazsınız.hem uydu hem tv tek kumandayla hallediyorsunuz.büyük kolaylık.üstelik akıllı kumanda orjinal kumandadan daha iyi gibi geldi bana.algılaması daha iyi.

Öncelikle ilginize teşekkür ederim. 42 inc plazmada da iyi sonuç verirmi acaba. HD de olduğu gibi SD kanallarında da netlik tatmin edicimi. stı işlemcileri övenler çok. Bundaki durum nedir. Kanal geçişleri seri midir. D smart SD kanallarını izlediğim netliği yakalayabilirmiyim. Servis destek, bakım onarım vs. durumu nasıl Cehaletimi mazur görün :) ip tv nedir, 2 yıllık server hediyesi ne kazandırır bana . Yani server hediyesini avantajını da bilemiyorum.
    Bir de Goldmaster 1050 HD, 1060 HD , 72,000, 64,000 , Homotech 1200 , Neta 6400 markaları hakkında methedici yazılar oludum forumlarda . Bunlar hakkında bilgi ve tavsiyeleriniz varmı
    Kusura bakmayın çok sordum galiba, bilgili birini yakalamışken.....:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murrix -- 23 Aralık 2015; 15:41:59 >

• Ben 50 inc plazmada kullanıyorum.Hem hd hem sd den memnunum.mesajınızdaki goldmasterler haricindekilerde modül yuvası yok zaten bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Ben 50 inc plazmada kullanıyorum.Hem hd hem sd den memnunum.mesajınızdaki goldmasterler haricindekilerde modül yuvası yok zaten bildiğim kadarıyla.

Redline aşina olmadığım bir marka olduğu için çekimserin. Servis ağı vs. ne durumdadır. Goldmaster için ne düşünürsünüz
  • Eskiden dsmart goldmaster kullanmıştım.SD receiver.ondanda çok memnundum.işlemcisi ibm idi yanlış hatırlamıyorsam.gözünüze kestirdiğiniz ürün hakkında forumlarda inceleme yapın.goldmaster hd kullanmadım hiç.sadece hiremco turbohd2 ve redline.ikisinide öneririm.çünkü kullandım.ama redline wifi olanağı ve iptv nedeniyle haliyle önde.
  • Kafam iyiden iyiye karıştı zaten. Bir üstad da sunray se solo 3 diye bir şeyden bahsetti. kimi neta 6400 den 6500 e terfi etti. Sonunda eski çubuk antenlerden kullanacam heralde :D :D :D
  • Ben Dsmarta devam etmek için düşündüğünüzü sanmıştım.Oldukça basit birşey istiyorsanız A101 deki hometec 1010 çok uygun fiyatlı.
  • D smarta devam etmek niyetinde değilim ama yine de modül girişi olması iyi olur. 5-10 kuruş pahallı olabilir. yeterki hem HD hemde SD kanallardaki görüntü kalitsi memnun etsin
  • Ben hem turbohd2 den hem redline dan memnunum.turbohd2 nin 2.defa hdmi çıkışı yandığı için ve garantiden çıktığı için tamir ettirmedim(skartla çalışıyor şu an) o nedenle redline aldım.Ondan da memnunum.Ama yani goldmaster larda uydu piyasasının iyi markalarından bildiğim kadarıyla.yılbaşından önce alın bir tane hocam.HD nin tadını çıkarın:)
  • Modül olayında haklısınız.Kesinlikle modüllü olmalı bu saatten sonra.
  • quote:

Ben hem turbohd2 den hem redline dan memnunum.turbohd2 nin 2.defa hdmi çıkışı yandığı için ve garantiden çıktığı için tamir ettirmedim(skartla çalışıyor şu an) o nedenle redline aldım.Ondan da memnunum.Ama yani goldmaster larda uydu piyasasının iyi markalarından bildiğim kadarıyla.yılbaşından önce alın bir tane hocam.HD nin tadını çıkarın:)

Bitaraftan da D smart blöf yapmış olabilirmi acaba diyorum. Boşuna para verip, bir de sd kanalları d smarta göre daha kötü seyretme riskine girmiyim diyorum :)
  • Bildiğim kadarıyla Dsmart yeni yılda HD ye geçiyor tümüyle, sizin eski cihaz zaten göstermez HD leri.O nedenle bir HD makina lazım size.iki yol var, hakkınızı arayıp dsmart dan en azından bir modül koparmanız eski hakkınız dolayısıyla ücretsiz.Belki modül ücreti olabilir sadece, yada ücretli yada ücretsiz(ki sanmıyorum ücretsiz versin) hd makina versin size.Yada siz hd makina alın Dsmarttan koparabileceğiniz modülle, eski hakkınızı devam ettirin en azından giriş paketi şeklinde..Olmazsa, kabul ettiremezseniz önce DSmarta yazın uyarın onları, sorun çözülmezse, kesinlikleeeee BTK ya başvurun şikayet edin.internet üzerinden yazabiliyorsunuz şikayetinizi.
  • quote:

Bildiğim kadarıyla Dsmart yeni yılda HD ye geçiyor tümüyle, sizin eski cihaz zaten göstermez HD leri.O nedenle bir HD makina lazım size.iki yol var, hakkınızı arayıp dsmart dan en azından bir modül koparmanız eski hakkınız dolayısıyla ücretsiz.Belki modül ücreti olabilir sadece, yada ücretli yada ücretsiz(ki sanmıyorum ücretsiz versin) hd makina versin size.Yada siz hd makina alın Dsmarttan koparabileceğiniz modülle, eski hakkınızı devam ettirin en azından giriş paketi şeklinde..Olmazsa, kabul ettiremezseniz önce DSmarta yazın uyarın onları, sorun çözülmezse, kesinlikleeeee BTK ya başvurun şikayet edin.internet üzerinden yazabiliyorsunuz şikayetinizi.

Bunlarla çoook uğraşmak lazım . Ona da sabır ve sağlam sinir sistemi lazım :D. Ben herhalde ya sizin tavsiyeniz olan redline 5000 i ya da goldmaster 1050 hdyi alacağım gibi görünüyor . Eskiden çanak balkona takılıydı. %60-75 arası yayın alabiliyordum. o arada alsaydım hd alıcıyı sd kanallardaki kötü çekim riski rahatsız etmeyecekti belki. Şimdi anteni çatıya taşıdım . Tüm kanallarda % 99 yayın alıyorum. Dolayısıyla görüntüm netleşti. Şimdi alacağım hd receiver sd kanalları şu ankinden kötü gösterirse(ki sanırım öyle olacak) kafmı duvarlara vururum artık :) Biraz da kararsızlığım ve tedirginliğim ondan

• quote:

Orijinalden alıntı: murrix

quote:

Bildiğim kadarıyla Dsmart yeni yılda HD ye geçiyor tümüyle, sizin eski cihaz zaten göstermez HD leri.O nedenle bir HD makina lazım size.iki yol var, hakkınızı arayıp dsmart dan en azından bir modül koparmanız eski hakkınız dolayısıyla ücretsiz.Belki modül ücreti olabilir sadece, yada ücretli yada ücretsiz(ki sanmıyorum ücretsiz versin) hd makina versin size.Yada siz hd makina alın Dsmarttan koparabileceğiniz modülle, eski hakkınızı devam ettirin en azından giriş paketi şeklinde..Olmazsa, kabul ettiremezseniz önce DSmarta yazın uyarın onları, sorun çözülmezse, kesinlikleeeee BTK ya başvurun şikayet edin.internet üzerinden yazabiliyorsunuz şikayetinizi.

Bunlarla çoook uğraşmak lazım . Ona da sabır ve sağlam sinir sistemi lazım :D. Ben herhalde ya sizin tavsiyeniz olan redline 5000 i ya da goldmaster 1050 hdyi alacağım gibi görünüyor . Eskiden çanak balkona takılıydı. %60-75 arası yayın alabiliyordum. o arada alsaydım hd alıcıyı sd kanallardaki kötü çekim riski rahatsız etmeyecekti belki. Şimdi anteni çatıya taşıdım . Tüm kanallarda % 99 yayın alıyorum. Dolayısıyla görüntüm netleşti. Şimdi alacağım hd receiver sd kanalları şu ankinden kötü gösterirse(ki sanırım öyle olacak) kafmı duvarlara vururum artık :) Biraz da kararsızlığım ve tedirginliğim ondan

goldmaster 1050 kaç lira?

• quote:

quote:

quote:

goldmaster 1050 kaç lira?

vatan da 315
    teknosada 300
    istanbul bilişimde stokta yok . Genelde 20-25 tl daha ucuz olur
    goldmaster 1050 pvr full hd usb sd kart diye geçiyor sanırım

• Tekno marketteyim abuksubuk makinalarvar goldmaster 4600 nasildir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tekno marketteyim abuksubuk makinalarvar goldmaster 4600 nasildir acaba

• quote:

quote:

Üç ayrı teknomarkete girdim hepsinde de en pahalısı 140 tl cihazlar var. En kötüsü de reyon yetkiilisiine işlemciyi soruyorum "Ben nebiliim abi full hd bu cihaz. en iyisi " diyor :D İkii saat gezdim alamadan geldim:D herhalde yarın internetten sipariş vereceğim. Goldmaster 1050 hd de karar verdim asnırım ama hla da bi güvensizlik var içimde. :D Biraz fazla huyluyum :D

• quote:

quote:

quote:

Üç ayrı teknomarkete girdim hepsinde de en pahalısı 140 tl cihazlar var. En kötüsü de reyon yetkiilisiine işlemciyi soruyorum "Ben nebiliim abi full hd bu cihaz. en iyisi " diyor :D İkii saat gezdim alamadan geldim:D herhalde yarın internetten sipariş vereceğim. Goldmaster 1050 hd de karar verdim asnırım ama hla da bi güvensizlik var içimde. :D Biraz fazla huyluyum :D

Neyse, hayırlısı olsun artık.Al kurtul hocam:) güle güle de kullanırsın.

• Sagolun. Yardim ve fikirleriniz icin ayrica tesekkur ederim. Siparis verdim. Sanitim sali aksami elimde olur. Kusura bakmayin aizi de cok mesgul ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.