Şimdi Ara

Uydu Alıcısı - Receiver Tavsiyeleri (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.461
Cevap
40
Favori
235.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tık tık tık arkadaşlar bende tv cahiliyim mini hd şifre çözebilen uydu alıcısı arıyorum.. Nextlerin tasarımına para verdiğimizi düşünüyorum. Öneriniz nelerdir?
  • Yahu arkadaşlar bilgisi olanlar biraz yardımcı olsun lütfen bilgileriniden faydalanmamızı sağlayın en kalitelileri biliyoruz ama onlarında fiyatından yanına varılmıyor şu an piyasada alına bilir F/P bakımından uygun marka model tavsiyelerini bekliyoruz şimdiden teşekkürler.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • next minix combo ve yaminix brother kullanan var mı?
     [sizer]Uydu Alıcısı - Receiver Tavsiyeleri
    tavsiye edermisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

Yahu arkadaşlar bilgisi olanlar biraz yardımcı olsun lütfen bilgileriniden faydalanmamızı sağlayın en kalitelileri biliyoruz ama onlarında fiyatından yanına varılmıyor şu an piyasada alına bilir F/P bakımından uygun marka model tavsiyelerini bekliyoruz şimdiden teşekkürler.....

HIREMCO TURBOHD2 , sadece iptv olayı yok.Geri kalan bütün işlerini halleder.Görüntü kalitesi kesinlikle güzel.
  • cumhur45 kullanıcısına yanıt
    Iptv önemli değil tavsiyeni inceleyeceğim teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: gercekefe

next minix combo ve yaminix brother kullanan var mı?
    tavsiye edermisiniz?

konuyla ilgili bir yorumu olan var mı?

• Selamlar ,

Philips tv sahibiyim. Kendi üzerindeki uydu alıcısının ve kumandanın kullanımı son derece sıkıcı ayrıca kanal taşıma yer değiştirme silme gibi işlemler yapılamamakta. Bu sebeplerden ötürü kesinlikle DSMART modül kullanabileceğim bi uydu alıcısı önerebilir misiniz ? Özellikle dsmart modül ile kullanmış yada kullanıyor olan arkadaşlar sizlerden öneri beklemekteyim. Karaköyde bir çok dükkanı gezdim hepsi elindeki abidik kubidik cihazları öneriyor hep kullanıcı yorumu önemli benim için. Şimdiden çok teşekkür ettim.

Saygılar
  • ip tv önemli değilse, hiremco Turbo HD2 tavsiye ederim.ip tv den başka herşey var.Görüntü kalitesi,kanal toplu taşıma, mediaplayer, kayıt hepsi var.
  • cumhur45 kullanıcısına yanıt
    Selam Cumhur ,

Dediğin uyduyu geçenlerde gördüm inceledim. Görsel olarak üzerindeki turuncu yazılar arkasının komple turuncu falan olması acaip canımı sıktı. TV ünitesinin olduğu kısımda komple siyah ağırlıklı. Turuncu orda gerçekten sırıtır diye almamıştım bu cihazı. Atlanta HD Box (T tuşlu - t tuşlunun anlamını hala çıkaramadım biliyorsan onuda söylersen sevinirim neresinde t tuşu var bunun :D ) ile ilgili ne düşünüyorsun kuzenimde var hoş cihaz.
  • Atlantayı bilmem.Ama kaliteli olduğu söyleniyor. Ben turbohd2 yi yaklaşık 2 yıldır kullandığım için tavsiye ettim:) Yani bildiğim ürün kullanıp memnun kaldığım ürün diye.Öte yandan siz başka bir ürünemi baktınız pek anlamadım.Yani o turuncu olayını pek anlamadım.sağ tarafındaki bir iki kelime turuncu yazılmış sanırsam.onu farketmiyorsunuzki zaten.Arkası ise turuncu muruncu değil.Başka bir ürünlemi karıştırıyorsunuz yoksa?Neyse, yani atlanta hakkındada epey yorum var burada zaten, kaliteli bir ürün büyük ihtimalle.Ama epey bir fiyat farkı varsa bence turbohd2 yi al derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CUMHUR45 -- 17 Ekim 2014; 14:06:53 >
  • 150 Tl'ye kadar beni üzmeyecek, full hd receiver öneriniz var mı?Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55 ekran tüplü tv mız için iyi bir receiver tavsiyesi olan var mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Redline 7500 mu goldmaster PVR 1050 mi sizce hangisi artilari eksileri nelerdir bilgisini olan varsa yazabilir mi

• arkadaslar 150 tl civarinda goruntu kalitesi guzel hizli kanal gecisleri olan bir hd cihaz onerirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurc67 -- 16 Kasım 2014; 23:41:06 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şu cihazlar arasında kaldım , kullanımı kolay , kanal geçişleri hızlı , görüntü kalitesi iyi cihaz arıyorum , tavsiyelerinizi bekliyorum

1 ) neta 6400

2 ) goldmaster 1010

3 ) sunny 14200
  • quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

Şu cihazlar arasında kaldım , kullanımı kolay , kanal geçişleri hızlı , görüntü kalitesi iyi cihaz arıyorum , tavsiyelerinizi bekliyorum

1 ) neta 6400

2 ) goldmaster 1010

3 ) sunny 14200

hd hızlı kanal geçişi kullanımı kolay fiyat performans görüntü kalitesi iyi yeni nesil bir uydu alıcısı tavsiyesi yapacak varmıdır abartı özelliklere gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

Şu cihazlar arasında kaldım , kullanımı kolay , kanal geçişleri hızlı , görüntü kalitesi iyi cihaz arıyorum , tavsiyelerinizi bekliyorum

1 ) neta 6400

2 ) goldmaster 1010

3 ) sunny 14200

bu başlıkta tavsiye edilenlerin başında gelir 1. sıradaki ürün yani neta 6400...
    kullanımı kolay, geçişleri hızlı, kaliteli görüntü...kısacası tam bir f/p ürünü...abartısız...

@arteffeck @dafuq

• arkadaşlar 400--600 tl arası hd receiver aramaktayım.
    istedigim özellikler başlıca şunlar

sd ve hd görüntü kalitesi çok iyi
    kullanımı mümkünse rahat
    kanal geçişleri hızlı
    bütün ulusal kkanalları izleyebilecegim
    ayrıca belgesel ve spor kanalları rahat izleyebilecegi
    son olarakta ligtv izleyebilecegim receiver tavsiyesi bekliyorum...
    ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
  • arkasaşlar 2 gün arastirdim foruda falan neredeyse tüm sayfalari okudum burada dahill en iyi fiyat performans ürünün jameson js-2017 olduguna karar verdim.. ethernet girişli olduğu için wifi aliciyada ekstea ucret vermek istemedigimden aldım.. sivasta ancak evmer denilen taksitle satis yapan kazikci firmada bulabildim teknosada ve vatanda yok.. bimeksin internet sitesinde gordum ama mağazaya gidince hayal kırıklığı yaşadım ürün yoktu çünkü... ve aldım 120 tlye evmerden..şu ana kadar hiç bir sorunu yok guncellemeride yaptim.. eger guncelleme yapmassaniz youtubedan video izleyemessiniz ama yapinca gayet akıcı çalışıyor... youtube performansı çok iyi görüntüde öyle.. hd oynatabiliyor youtube videolarını.. secenek var yüksek cozunurluk diye onu seciyorsunuz ama hd mi full hd mi bilemedim fakat full hd oynatiyor sanirim....... kayıt özelligise cok güzel gayet kaliteli kaydediyor.. facebook sayfasindan verilen linklerden birindede turksat 4a icin guncelleme dosyasida var kurunca kanallar gayet guzel bir şekilde sıralanmış vaziyette karşınızda.. tek sorunu biraz geç açılması ( 6-7 sn) ama o kadar kusur kadı kizindada var :) görüntü kalitesiyse çok güzel :) başka hd cihaz kullanmadigimdan karsilastirma yapamam ama hd lerdede sd lerdede goruntu güzel :) sun plus işlemcisi ile bu fiyata fiyat performans ürünü tam anlamıyla.. ha netten alsam daha ucuza gelirdi belki ama herhangi bir sorun cikarsa ugrasmak istemedim elden aldım.. kısacası cihazı tavsiye ederimm :) boşuna kafa yormayın öneri arayan arkadaşlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 12 Aralık 2014; 6:29:41 >

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.