Şimdi Ara

Uydu Alıcı Tavsiyesi [02.01.2018] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.585
Cevap
44
Favori
263.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 1.5 ay önce girip bu başlığa bakındım biraz, acayip kafam karıştı. 2 gün falan inceledim işin içinden çıkamadım, anlayacağınız bu işlerden pek anlamıyorum abiler. Mutfakta küçük LCD ekrana takmak için düz bi uydu alıcı arıyordum, tek derdim HD görüntü kalitesinde ve ses (AV) girişinin (monitör HDMI'dan ses almıyor 3.5mm girişi var ve sesi ayrı aktarmam lazım) olmasıydı ne IPTV'de gözüm var ne internette. Ben de Kurtlar Vadisi'nden tanış olan Next markasının Minix 2000 HD FTA modelini aldım 120 tlye. Fakat işler beklediğim gibi gitmedi, alıcının AV girişinde temassızlık çıktı, ses alabilmek için sürekli bir elim kabloda ince ayar yapar oldum, 1 hafta falan idare etmeye çalıştım ama dayanamadım ve iade ettim. Şimdi yine aynı döngüdeyim bu sefer taça çıkmamak için siz bilgelerden yardım istiyorum. Bana bir yol gösterin, bir el verin lütfen

• D-smart modül takıp kullanabileceğim uygun fiyatlı,hızlı cihaz lazım ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginsen10

iptv kullanmıyom görüntü kalite çok güzel pişman olmazsın yalnız flim modu iyi görüntü vermiyor kullanıcı ayarda kullan youtube de videosu var next64 diye arat menüsünü görürsün

Alıntıları Göster
    Hocam cihazı aldım bazı kanallar göstermiyor powerturk tv fln örneğin, arama yaptım çıkmadı nasıl yapıcaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gahmetk

D-smart modül takıp kullanabileceğim uygun fiyatlı,hızlı cihaz lazım ne önerirsiniz?
    Bundan başka bir alternatifin yok gibi sanki.Ama bu cihaz hakkında forumda araştırma yapabilirsin.Bir bakın buna.https://www.hepsiburada.com/atlanta-shine-hd-box-uydu-alici-ci-ve-smart-kart-girisli-pm-evatlantaboxshine

Ha bir de redline ts 5000 var.https://www.hepsiburada.com/redline-ts-5000-uydu-alici-p-EVREDTS5000?magaza=SineShop&wt_gl=cpc.6807.shop.elk.nontv-ssc&gclid=EAIaIQobChMIqd_is-2M5wIVxqMYCh0D1wlVEAYYASABEgJMsPD_BwE

Atlantayı kullanmadım bilmiyorum, Redline yi yanana kadar kullandım ben memnundum açıkcası.Ama kimi arkadaşlar 4 uydudan fazla bağladığınızda sorun çıktığını söylüyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CUMHUR45 -- 18 Ocak 2020; 12:41:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gahmetk

D-smart modül takıp kullanabileceğim uygun fiyatlı,hızlı cihaz lazım ne önerirsiniz?
    pm atıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

Hocam cihazı aldım bazı kanallar göstermiyor powerturk tv fln örneğin, arama yaptım çıkmadı nasıl yapıcaz

Alıntıları Göster
    tkgs le güncelle esnek modun da
  • DoogeE D kullanıcısına yanıt
    Aynı dertten ben de muzdaripim bana ses çıkışı olan bir uydu alıcısı lazım. Magbox royal x nasıldır. Sanırım ses çıkışı var bu uydu alıcısının.

• quote:

Orijinalden alıntı: |YipMan|

Aynı dertten ben de muzdaripim bana ses çıkışı olan bir uydu alıcısı lazım. Magbox royal x nasıldır. Sanırım ses çıkışı var bu uydu alıcısının.
    tavsiye etmem ses kısık trt 1 HD frekans da ses geçikme donma yapıyor filbox al dahi
  • enginsen10 E kullanıcısına yanıt
    Kamosonic ks-hd 10506 aldım hocam bakalım umarım bunun A/V çıkışından ses alabilirim.

• botech nero 2
    hiremco gt v8
    arnix fiber
    octagon sx88
    dreamstar

hepsi aynı cihaz sanırım. hangisini neden seçmeliyim yazarmısınız?

i p tv- vod- yazılım- güncelleme vs vs
  • barisbt kullanıcısına yanıt
    octagon sx88 çünkü içlerinden sadece onu kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisbt

botech nero 2
    hiremco gt v8
    arnix fiber
    octagon sx88
    dreamstar

hepsi aynı cihaz sanırım. hangisini neden seçmeliyim yazarmısınız?

i p tv- vod- yazılım- güncelleme vs vs
    bu modeller hepsı aynı yapan fırma octagon ama turkıye dısbrıtoru yok

ılk getıren hıremcodur suan 3. modelı gt turbodur

hıremco gt turbo tavsıye ederım v8 modelı ıle aynı ozellıklere sahıpdır fazla para vermenıze gerek yok

garantı servıs yazılım destegı olarak ılk hıremco verır

https://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-gt-turbo-hd-uydu-alici-P380614866

arnıx fıberi hıremco fırmasından alır gt turbonun alt modelıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 23 Ocak 2020; 17:22:15 >

• Selamlar,

Kayıt özelliği olan geçişleri hızlı eli yüzü düzgün bir uydu alıcı arıyorum. Şu sıralar ne tavsiye edersiniz?

Not: IPtv ihtiyacım yok, AppleTV yeterli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melatonin -- 24 Ocak 2020; 1:11:46 >
  • barisbt kullanıcısına yanıt
    Botech Nero2 de uydu yayını kayıt yapılırken aynı anda ipTV'ye girilirse cihaz
    kilitleniyor.Elektrik kesintisi yapılmadan çıkış yapılamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

hıremco gt turbo tavsıye ederım v8 modelı ıle aynı ozellıklere sahıpdır fazla para vermenıze gerek yok

Alıntıları Göster
    saol hocam youtube hepsinde 1080p mi yada yazılım için hangisinin desteği iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Violet Evergarden

Arkadaşlar bu ürünü tavsiye eder misiniz?
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/android-akilli-tv-box-wishbox-uydu-alici-P394147213
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarcosDH -- 20 Haziran 2021; 15:56:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcosDH

.

Alıntıları Göster
    ayrıntılı ve doyurucu bilgiler için teşekkür hocam.

aslıdna e2'li cihaz bakıyordum ama yanına yaklaşamıyorsun artık onların, uçmuş fiyatları 2. el ile sıfırı arasında 150 tl falan oynuyor, ragbet çok olunca hak veriyorum.

ali'de 38$ bu cihaz. ben dahili wifi ve hdd bağlayıp torrent indirrim diye düşünüyordum, uydu yönünden biss key ile idman tv ve türevlerini açması yeterliydi.

vazgeçtim zaten almaktan ccam olayı yok sadece biss var ve bu yüzden fiyatını hak etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 29 Ocak 2020; 14:16:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

Alıntıları Göster
    Yapan firma Octagon değil. Octagon diye bir firma yok zaten.

Başka başlıkta da yazdığım şeyleri tekrarlıyorum:

Octagon markasının sahibi "Anadolu Grosshandel" diye Almanya'daki bir Türk firması. Cihazın esas üreticisini araştırınca Fortis diye bir firma çıkar. Fason üretimdir.

"Made in Germany", "Alman teknolojisi" deniyor, hiç alakası yok. Almanya'daki girişimci gurbetçilerimiz, oradan buradan Uzakdoğu'dan parça, cihaz getirtip kendi marka ismiyle pazarlayınca "Alman teknolojisi" ve "Made in Germany" oluveriyor??? Bu cihazın en büyük hedef kitlesi Türkiye. Türkiye'de Bosch, Siemens gibi pazarlanması zor olmadı. Türklere "Alman teknolojisi" diye benimsetmek çok kolay oluyor. "Alman malıysa iyidir, Japon malıysa iyidir" diye hazır kalıplar var bizde. Hele hele Almanya'dan geliyorsa "Alman üretimi" olarak inanılması çok kolay oluyor. Almanya'ya nerden gelmiş, onu kimse umursamıyor bile.

Aynı donanıma ait pekçok cihaz piyasalarda dolaşıyor. Hiremco IPTV Turbo en bilindiği. "Denys H265" ismiyle de Avrupa'da dolaşıyor. Zaten cihazın kullanma kılavuzunda da "Denys" olarak bahsi geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Violet Evergarden

ayrıntılı ve doyurucu bilgiler için teşekkür hocam.

aslıdna e2'li cihaz bakıyordum ama yanına yaklaşamıyorsun artık onların, uçmuş fiyatları 2. el ile sıfırı arasında 150 tl falan oynuyor, ragbet çok olunca hak veriyorum.

ali'de 38$ bu cihaz. ben dahili wifi ve hdd bağlayıp torrent indirrim diye düşünüyordum, uydu yönünden biss key ile idman tv ve türevlerini açması yeterliydi.

vazgeçtim zaten almaktan ccam olayı yok sadece biss var ve bu yüzden fiyatını hak etmiyor.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarcosDH -- 20 Haziran 2021; 16:27:25 >

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.