Şimdi Ara

Uydu Alıcı Tavsiyesi [02.01.2018] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.585
Cevap
44
Favori
263.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: S918B

next 2000 HD FTA UYDU Cihazı tavsiye edermisiniz,, veya 150 t ye kadar muadil bir uydu alıcısı
    Iyi bir cihaz.hizi iyi..powervu ve tangberg keyleri destekliyor.wifi aparati ike youtube var ve yetiskin tv var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhabalar.

apartman merkezi sistemine uyumlu, kanalları durduk yere kaybolmadan kendini güncelleyebilen hatta mümkünse digitürk kanal sıralamasını yapabilen ve fiyatı 150 lirayı geçmeyen 1080p bir uydu alıcısı tavsiyesi istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Platinium

herkese merhabalar.

apartman merkezi sistemine uyumlu, kanalları durduk yere kaybolmadan kendini güncelleyebilen hatta mümkünse digitürk kanal sıralamasını yapabilen ve fiyatı 150 lirayı geçmeyen 1080p bir uydu alıcısı tavsiyesi istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
    aynı durumdayım. yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Platinium

herkese merhabalar.

Merhabalar , alman malı octagon sx8 hd one önerebilirim. Fiyati normalde 200 tl ama 160 tl'den yardımcı olurum.
  • Arkadaşlar televizyonun yerini değiştirmek istiyorum fakat priz tarafındaki bağlantı odanın tek bir yerinde mevcut, kabloyu da uzatmak istemiyorum. Dahili uydu alıcısı mevcut, kablosuz şekilde halletmem mümkün mü? Prizdeki girişe de ekstra bir şey takmak gerekir mi?

• The Conqueror kullanıcısına yanıt
    mecburen kabloyu uzatıcaksınız
  • canelektronik34 C kullanıcısına yanıt
    kanal geçiş hızı daha iyi bir model öneriniz var mı?

Şu nasıl? Next 2000 HD Usb Kasalı
  • BennyGood B kullanıcısına yanıt
    Next'i kafanızdan atın bir kere :) Octagon cihazlari var linux tabanlı.
  • canelektronik34 C kullanıcısına yanıt
    anladım. peki hangi model? :)

bu iş çok karışık geldi bana.

1. hızlı kanal geçişi, digitürk gibi kanal sıralaması, kaliteli görüntü olacak.
    2. hızlı kanal geçişi, digitürk gibi kanal sıralaması, kaliteli görüntü olacak ve puhu/blu/youtube vb. olacak.

bunlar için fiyat/performans durumu iyi birkaç öneri rica ediyorum.
  • Next kanky hd Gx6605s powervu desteği olan yazılım varmı

• Merhaba. Dsmart belasından kurtuluyorum. Bana düz led tvde belgesel kanallarını da izleyebileceğim, full hd, maksimum 500 tlye kadar, beni uzun süre idare edebilecek bir uydu alıcı tavsiye eder misiniz? Not: dahili wifili tercihimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Samsung 9500 serisi 4K 55" Kavisli TV var elimde. Sadece Turksat izlemek icin HD özellikli (Turksat'ta kayda deger 4K yayin olmadıgı icin) uydu alici ne önerirsiniz? Goruntu kalitesini mumkun mertebe en iyi istiyorum, kanal geçişleri hızlı olsun. IP TV, Netflix vs ozellikler onemli değil. Goruntiu kalitesi ve kanal geçişleri onemli. Butce esnek. Kaltesiz birey olmasın.

Selamlar,

Kaliteli görüntü + hızlı kanal geçişi için, aşağıdaki Broadcom BCM73625 işlemcili cihazı almalısınız.

https://www.hm-sat-shop.de/hdtv-receiver-sat/dreambox/3319/dreambox-dm525-hd-combo-1x-dvb-s2-/-1x-dvb-c/t2-tuner-pvr-ready-full-hd-1080p-h.265-linux-receiver?c=320
    https://www.dreamboxupdate.com/

https://www.aliexpress.com/item/MEELO-TURBO-DVB-S2-C-T2-linux-IPTV-Satellite-Receiver-7-Segment-4-Digits-Display-Processor/32825311911.html?spm=2114.10010108.1000014.1.27283d5dHrPGH2&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.125185.0&scm_id=1007.13338.125185.0&scm-url=1007.13338.125185.0&pvid=681f4ae8-eba8-4c50-838e-7e821f732ee6
    http://www.melodvb.com/en/downs/s-24.htm

Alıntıları Göster
    serkan bey size güvenerek meelo combo cihazımı siraiş verdım aliexpress ten ne zaman gelir bilmiyorum inşallah sizin dedığınız gibi çikar combo modelınde optik çikiş ta var az daha pahali proya göre ne kadar vergı çikar bilmiyorum gelince yorumlarım cıhazı sizlere

• Ucuz ve HD çıkışı olan uydu alıcısı arıyorum. Bir sürü marka/model var. Hatta aynı markanın çok yakın fiyat aralıklarında birçok modeli var. Tavsiyeleriniz nelerdir?

• atlanta hd box iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: canelektronik34

Next'i kafanızdan atın bir kere :) Octagon cihazlari var linux tabanlı.
    Merhaba, hocam Octagon SF2028 HD DVB-S2/T2/C ürün nasıl acaba?Birde eski bir ürün bildiğim kadarıyla, bu saatte sıfır mal varmıdır satılanlarda acaba?Birde bu enigma çok zorlarmı bizi acaba o konuda şüpheliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADALI__

serkan bey size güvenerek meelo combo cihazımı siraiş verdım aliexpress ten ne zaman gelir bilmiyorum inşallah sizin dedığınız gibi çikar combo modelınde optik çikiş ta var az daha pahali proya göre ne kadar vergı çikar bilmiyorum gelince yorumlarım cıhazı sizlere

Alıntıları Göster
    evet arkadaşlar meloo combo cihazım geldi ilk söyleyeyım görüntü kalitesı çok iyi ..evde tv nın chazı ile beraber 4 uydu alıcısı oldu..istedığınız yorumlayabilirim meloo yu satabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ADALI__ -- 26 Kasım 2019; 20:43:3 >

• quote:

evet arkadaşlar meloo combo cihazım geldi ilk söyleyeyım görüntü kalitesı çok iyi ..evde tv nın chazı ile beraber 4 uydu alıcısı oldu..istedığınız yorumlayabilirim meloo yu satabilirim

Alıntıları Göster
    Görüntü çok iyiyse niye satıyorsunuz dostum ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: CUMHUR45

Görüntü çok iyiyse niye satıyorsunuz dostum ya?

Alıntıları Göster
    resme bakırsanız 3 tane uydu alıcısı oldu birde tv de var 4 ondandır
  • quote:

resme bakırsanız 3 tane uydu alıcısı oldu birde tv de var 4 ondandır

Alıntıları Göster
    Görüntü kalitesi açısından hangisi 1 numara?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CUMHUR45

Görüntü kalitesi açısından hangisi 1 numara?

Alıntıları Göster
    elimdeki cihazların hepsı görüntü kalitesı olarak çok iyiler neta 6400 bilen bilir meloo çok iyi octagonda beni şaşirtti oda çok iyi
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.