Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Uydu Alıcı Tavsiyesi [02.01.2018]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
608
Cevap
21
Favori
149.840
Tıklama
Giriş
    76 Mesaj

Ben de uzun süredir cihaz araştırıyordum. Octagon SX serisinden almaya karar verdim. Fiyatı da gerçekten uygun. Bu ürünü de araştırabilirsiniz. Kodi ve Türkvod var ama netflix bilmiyorum kurulabilir mi?
    https://www.uydumarket.net/urun/octagon-sx88-h-265-hevc-hd-optima-combo

https://www.uydumarket.net/urun/octagon-sx88-h-265-hevc-hd
    |
    |
    mesutpeker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Q9400 2,66 GHZ, ASUS P5Q-C, 1GB SAPPHIRE 6850 256 BİT, 2X2 KİNGSTON DDR3 1333,500 GB SEAGATE SATA HDD-1,5TB WESTERN DİTİGAL SATA HDD, FSP BLUESTORM2 500W, AOPEN H600 B28 PENCERELİ KASA, ASUS DRW-1608P3S, SAMSUNG CDW/DVD SH-M522C
  • Yarbay
    4048 Mesaj
    Arkadaşlar, Dsmart Ci+ (DFIX) modülümü kullanabileceğim, görüntüsü güzel ve kanal geçişleri hızlı bir cihaz tavsiye edin lütfen bana. Fiyatı aşırı abartı olmazsa sevinirim, zaten bir adet Xiaomi Mi Box alıp geri kalan Netflix'miş IPTV imiş onun üzerinden halledeceğim.

Teşekkürler.
    |
    |

"There's Only Room For One Snake.. And One Boss!"
  • Binbaşı
    1366 Mesaj
    Bu 100 lira civarindaki new wave next cihazinda wifi destegi yaziyor ve 30 lira civarinda bir usb wifi alicisi aparat gordum

Yani tv arkasina saklayip ustune wireless ile akilli tv ozelikleri kazandirabiliriz diye dusunuyorum

Merak ettigim sey , bu cihaz ile netflix veya iptv kullanilabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sadece YouTube uygulaması var ve berbat. ip tv yok. tv box almanızı tavsiye ederim.

uydu alıcısı almak isteyenler de wodex hd ip box öneririm. fiyat makul. Wifi alıcısı olarak da ralink 5370 usb almanız gerekiyor. ip tv xream özelliği var.
    https://m.n11.com/wodex-hd-ip-box-full-hd-uydu-alicisi-P290333048

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rigobert_42 -- 31 Ocak 2019; 20:42:3 >
    |
    |
    jujuuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: rigobert_42

Sadece YouTube uygulaması var ve berbat. ip tv yok. tv box almanızı tavsiye ederim.

uydu alıcısı almak isteyenler de wodex hd ip box öneririm. fiyat makul. Wifi alıcısı olarak da ralink 5370 usb almanız gerekiyor. ip tv xream özelliği var.
    https://m.n11.com/wodex-hd-ip-box-full-hd-uydu-alicisi-P290333048

Alıntıları Göster
    Hocam sadece hd kanalların net olması ve güzel menü,hızlı kanal geçiş özelliği olan bir mini hd uydu alıcısı arıyorum iptv,internet falan olmasada olur ne önerirsiniz uygun fiyatlı ?
    |
    |

• Teğmen
    125 Mesaj
    |
    |

Orijinalden alıntı: Vahidi

Mini uydu alıcı arayan varsa new wave 100 tl . Kumanda çok iyi kanal geçiş hızlı. Isınma çok az uzun ömürlü olacak gibi. Görüntü kalitesi mükemmel değil. Ama hd ve idare eder
    görüntü kalitesini bende beğenmedim. next black II plus vardı cihaz arıza verdi bunu alayım dedim black II plus 1 tık daha iyi new wave'den.
    |
    |

Benimde max 700 tl butceli bir alici alma durumum var. Goruntu kalitesi yuksek, akilsiz full hd televizyonumuzu akillandiracak, ethernet girisli, ozellikle iptv konusunda basarili mumkunse netflix izleyebilecegim bir cihaz tavsiye edebilirmisiniz? Suan evde tivibu ve 2009 yilinda aldigim hiremco turbo hd cihaz var. Hiremco tatsizlasti saglikli calismiyor. Tivibu da iyice pahalilasmaya basladi vs.

|
    |
    Bahsedilenler: serkanguzel_

Serkan bey merhaba. Yazdıklarınızı okuduktan sonra, ihtiyacımı karşılayacağını düşünerek dreambox 520 siparişi verdim amazonn.de sitesinden, gelen ürün 520 kutusu, içinden çıkan ürün 525 cı slot yuvası var arkasında. Ama cihaz üzerinde model kısmında dm520 yazıyor. Orijinallik testinde ise çıkan seri numarası uymuyor. Satıcı amazon. kendi satıyordu. Bu ürün garip sizce orjinal mi?

|
    |
    serkanguzel_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba arkadaslar, Samsung 9500 serisi 4K 55" Kavisli TV var elimde. Sadece Turksat izlemek icin HD özellikli (Turksat'ta kayda deger 4K yayin olmadıgı icin) uydu alici ne önerirsiniz? Goruntu kalitesini mumkun mertebe en iyi istiyorum, kanal geçişleri hızlı olsun. IP TV, Netflix vs ozellikler onemli değil. Goruntiu kalitesi ve kanal geçişleri onemli. Butce esnek. Kaltesiz birey olmasın. Tesekkurler

Orijinalden alıntı: Liberty11

Merhaba arkadaslar, Samsung 9500 serisi 4K 55" Kavisli TV var elimde. Sadece Turksat izlemek icin HD özellikli (Turksat'ta kayda deger 4K yayin olmadıgı icin) uydu alici ne önerirsiniz? Goruntu kalitesini mumkun mertebe en iyi istiyorum, kanal geçişleri hızlı olsun. IP TV, Netflix vs ozellikler onemli değil. Goruntiu kalitesi ve kanal geçişleri onemli. Butce esnek. Kaltesiz birey olmasın. Tesekkurler
    Samsung 9500 serisi 4K 55" Kavisli TV var elimde. Sadece Turksat izlemek icin HD özellikli (Turksat'ta kayda deger 4K yayin olmadıgı icin) uydu alici ne önerirsiniz? Goruntu kalitesini mumkun mertebe en iyi istiyorum, kanal geçişleri hızlı olsun. IP TV, Netflix vs ozellikler onemli değil. Goruntiu kalitesi ve kanal geçişleri onemli. Butce esnek. Kaltesiz birey olmasın.

Selamlar,

Kaliteli görüntü + hızlı kanal geçişi için, aşağıdaki Broadcom BCM73625 işlemcili cihazı almalısınız.

https://www.hm-sat-shop.de/hdtv-receiver-sat/dreambox/3319/dreambox-dm525-hd-combo-1x-dvb-s2-/-1x-dvb-c/t2-tuner-pvr-ready-full-hd-1080p-h.265-linux-receiver?c=320 
    https://www.dreamboxupdate.com/

https://www.aliexpress.com/item/MEELO-TURBO-DVB-S2-C-T2-linux-IPTV-Satellite-Receiver-7-Segment-4-Digits-Display-Processor/32825311911.html?spm=2114.10010108.1000014.1.27283d5dHrPGH2&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.125185.0&scm_id=1007.13338.125185.0&scm-url=1007.13338.125185.0&pvid=681f4ae8-eba8-4c50-838e-7e821f732ee6
    http://www.melodvb.com/en/downs/s-24.htm

Katılımcıların yararlanabilmesi için sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.

Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

Doğru bilginin adresi...

• Yüzbaşı
    698 Mesaj
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enarr -- 21 Şubat 2019; 17:22:2 >
    |
    |

Cok tesekkurler
    |
    |

BCM 73525 islemcili güzel bir cihazı Turkiye den hızlı sekilde 1 adet olarak Nasil alabilirim? Bildiginiz ve önerdiğiniz bir yer varma acaba?
    Tesekkurler
    |
    |

Kanal geçişleri mümkünse hızlı, ısınmayan, sadece uydu için kullanacağım sorun çıkartmayan stabili bir cihaz arıyorum. Fiyat olarak da 150yi geçmesin. Tavsiyeniz nedir

|
    |

Merhabalar önerdiğiniz uydunun youtube ekran kalitesi iyi mi,kanal geçişleri hızlı mı acaba?
    |
    |
    rigobert_42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Büyük ihtimalle anten kablosunun iç kısmıyla dış kısmı birbirine temas etti veya yağmurdan dolayı oksitlendi. Anten kablosu girişlerini lnb ve cihaz kontrol ediniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yasinsen06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Tekara

Büyük ihtimalle anten kablosunun iç kısmıyla dış kısmı birbirine temas etti veya yağmurdan dolayı oksitlendi. Anten kablosu girişlerini lnb ve cihaz kontrol ediniz.

Alıntıları Göster
    Yani nasl yapcz varmi biresm

|
    |
Reklamlar
haberler
Bey Azura
seo paketleri
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.