Şimdi Ara

Uydu alacağım tavsiyesi olan???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, Digiturk'ü iade ettim yerine uydu bakıyorum. bütçem 300e kadar ama fırsat ürünü bulursam daha da artar mesele para değil.. Biliyorsunuz bazı uydulardaki uygulamalar aslında yasal değil IPTV ve CCCAM olayları yüksek fiyatlı uydularda yok ondan bende düşük miktarlı uydulara bakıyorum. Şimdi burada önemli bir nokta var. Satın alacağımız zaman ürünleri inceliyorsunuz yok efendim şu var bu var neredeyse türk kahvesi bile pişiriyor deniyor makineleri satmak için. Ben bu reklamlara kanmayacak kadar kazık yedim bu uydu sektöründen. Ondan beklentilerimi buraya sıralayacağım, siz dostlarımdan bana en yakın cihazı önermenizi rica edeceğim.

1.IPTV sorunsuz çalışsın yok http değil yok rtsp bilmem ne ayrımı olmasın. Takılma geç açılma olmasın yeter. kaliteli linki bulurum ben
    2.Media player MKV desteklesin mümkünse DTS ses codecli olsun. Türkçe altyazısı bozuk olmasın
    3.Youtube sorunsuz çalışşsın kullanımı kolay olsun
    4.CCCAM sorunsuz çalışsın WİFİ olmasa da hat çekerim sorun değil. Takılma sadece yayından mı olur makinenin payı nedir pek bilmiyorum aslında
    5.Yetkili servis cevap versin yeni yazılımı vs desteği olsun.
    6.Sadece bu uygulamalar olsun demiyorum "sorunsuz" çalışanını arıyorum

Biliyorum biraz zıbıkçı fıkrasına benzedi :)) ama idare edin yeter bu insanların bizi keklediği.. ben biraz ilgiliyim bu konuyla ondan ilgili arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum özellikle.. Teşekkürler şimdiden

• Ben atlanta smart g4 aldım pişmanım. atlantanın adroid alıcılarından uzak dur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.