Şimdi Ara

UVB - 76 İstasyonu... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
10
Favori
7.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: B.C.G

fringe bakınız 3.sezon 5 yada 6. bölüm

Ayrıca Bakınız: Lost
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

Arkadaşlar. Ses bazen alçalıp yükseliyor, kalınlaşıp inceleşiyor.

Daha önce bu basit sesten nasıl haberleşme olur denmişti. Her ses seviyesi bir rakamı, harfi temsil ediyor olabilir.

Katılıyorum,
    Belkide kimse yok orda, bozuk bozuk sesler çıkıyo.
    İlginç
    ---
    Gece gece dinledim o sesi de hafiftentırstım.gif
  • Amerikalı forumlarda okuduğum kadarıla 2lik sayı sistemi kullanılıyor olabilir; örneğin bu dalgalar osilaskopa bağlanınca sinüs dalga çıkıyor, bunu kare dalgaya çevirince belirli aralıklar belirli mesajlar içeriyor olabilir.

Konu Dışı'ndaki konu 3 sayfa oldu, açıp dinleyince acayip tırsıyorum.
  • az önce hiç ses yoktu sadece hışırtı verdı sonra yeniden başladı arada cızırtı oluyor
  • fringe de benzer bi bölüm vardı terkedilmiş radyo istasyonundan sadece rakam yayını yapılıyordu 5-23-45 gibi,rakamların ne anlama geldiğini kimse bilmiyodu,sonra elmanın biri havada duran bi küp ü radyo yayınına bağladı yine sayılar yayımlanmaya devam etti belli bi süre sonra dinleyenlerin hafızası siliniyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

fringe de benzer bi bölüm vardı terkedilmiş radyo istasyonundan sadece rakam yayını yapılıyordu 5-23-45 gibi,rakamların ne anlama geldiğini kimse bilmiyodu,sonra elmanın biri havada duran bi küp ü radyo yayınına bağladı yine sayılar yayımlanmaya devam etti belli bi süre sonra dinleyenlerin hafızası siliniyordu

• konu benim içinde büyük ilgi uyandırdı evet bir lost hayranı olarak çok iyi hatırlıyorum desmond ın numaraları girmesinide roussuo(yanlış yazmış olabilirim)nun 14 yıl dönen radyo yayınıda hepsi bana ilginç gelmişti şimdi bunu arastırdım aslında lost ona dokunmuş olabilir gibi geldi bana yayındaki o şifrelerde bişeylerin normal seyrinde devam etmesi gerktigini bir tehlike durumunda yayının kesilecegi veya yeniden numaraları girecegini bildiriyor olabilir merak uyandırıcı güzel paylaşım
  • konu yukarda kalmalı çok gizemli upp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Burda ise yayınlardan bir kesit;http://www.youtube.com/watch?v=-2EKWgTNEYU

bu video bittikten sonra youtube halkada video gibi manyak şeyler öneriyor
    bende onlardan tırstım
  • Up hala çözülemedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.