Şimdi Ara

ÜTOPYA & TV8 (347. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.359
Cevap
44
Favori
231.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki

ÜTOPYA & TV8

(En Son Oy Tarihi: 20.2.2021)
Giriş

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Fiyasko diyoruz da 620 bin liralık gazete satmış bu çapsızlar ona şaşırıyorum..

Fanlar sadece 620 bin lirayı gazetelere veriyorlarsa Acun Medya neler kazanıyordur düşünmek bile istemiyorum.

Pek de başarısız olmuş sayılmaz yani sonuçta..

• dunyanin en saçma programlarimdan biri daha bitiyor

• AZ KALDI...

• Arkadas bu kadar kaptirmayin be ne kafasi yasiyosun haci yok baskan reisicumhur fala.

• yarışma neysede bu yarışmayı izleyenler gerçekten çok değişik kafalar yaşıyor.bu tarz yarışmaları ne için izlersin eğlenmek için izlersin ama bu yarışmayı izleyenler tam tersi bi kafa yaşıyor yarışmacılara söylenenleri anlarım ama insanların semih veya tuncay için birbirine hakaret edip küfür etmesi bu yarışmanın insanların psikolojisini ne kadar kötü etkilediğini ortaya koyuyor internette yorumları okuyorum çoluk çocuk hadi neysede evli barklı adamlar birbirine küfür edip hakaretler yağdırıyor.

Geçen bi kadın fotoğraf koymuş semih dokunulmazlık alamayınca stresten hastaneye kaldırılmış yönetmene sizin yüzünüzden diyor.

• Reis reis dedi dışarıda yuhlanmamak için kendini kurtarıyor yarışmayı izlemiyorsunuz sanırım. Paranomada sorulan sorulara düzgün cevap veremedi

• o kadında bi zahmet oksijen israfıymış.öte yandna futbol için birbirini öldüren insanalrın yaşadığı bi ülkede bu tür şeyler normal karşılanmalı.aga benden sana tavsiye kafayı fazla yorma.kayış koptu bende artık.insnaların ne akdar salak olduğunu anlayamazsın.prof getir felsefe profu o bile çözemez.en basidi ben spor yaparım.ama öyle tvd gördükleirn gibi değilim.bana demediğini bırakmadı millet.gay bile oldum.yaşlanınca kaslarım sarkarmış.adamın göbeği olmuş dünya.o sarkmayacak.benim 3-5 kasım mı sarkacak?sigarayı içime çekmiyorum var.en acayibi bu.öbür yandan millet yuatağa attığı kızlarla övünür ama kız kardeşinin namusu ön planda gelir.gerçekten suyumuz çıkmış durumdayız.evlilik adı altında kezban kızlar kendilerini SATARLAR.kurtlar vadisinde memati 20 kişiyi benzin döküp yalkmıştı hatırlarsan.sanki adam günlük sıradan bi iş yapıyo gibi gösterildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1679fbhju

MANGAL YÜREKLİ ADAM MURAT RIŞVAN...
    BU MİLLET SENİ UNUTMAYACAK!
    ELENİRKEN HERKESİ AĞLATTIN

TUNCİKLER SERKANLAR KARI KIZ ÜSTÜNE İDDİAYA GİRERKEN SEN REYİZİ KARDEŞİNİN YERİNE KOYDUN...

AMA MERAK ETME!
    BU MİLLET "BAŞKAN" LAKAPLI TUNCİK'İ DEĞİL, "REİSicumhur" LAKAPLI SEMİHİ ŞAMPİYON YAPACAK!

BU MILLET BAŞKANLIK SİSTEMİNE KARŞI BEE REISICUMHUR(CUMHURBASKANI) SISTEMINI SAVUNUYORUZ

eski günleri hatırlattın

• Beyninizi yıkıyorlar saf herifler

• Türkiye'nin klasik ruh hali, aynı siyaset gibi bir farkı yok.
    İlk yayın günlerinde sevmediğim tek kişi inci melekti daha sonra inci vardı ama diğer sevdiğim kişilerin hepsi kafe grubundaydı. Semih tarafı yarışmayı çok farklı tarafa götürmeye başladı ve ısınamadığım gruptan iyice nefret ettim desem yeridir. Semih içeride olmasaydı gerçekten iyi bir ütopya olacaktı. Semih'in yanlış yaptıklarını Murat kardeşi gibi sevdiği için arkasında durduğunu söyledi zaten daha da Semih diyorsunuz.

Dur hatırlatayım Tuncay'ın haremi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Dun yazmıstım tekrar yazıyorum..

Dokunulmaz Semih
    pota tuncay serkan altar
    elenen: altar

Not: yarın serkan %90 elenecek demiştim bu ihtimal %95 oldu.

Serkan nereye eleniyormuş? şuan satışlarda son sırada kurre var. eğer menejeri toplu alım yapmazsa kurre gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anabolic

quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Dun yazmıstım tekrar yazıyorum..

Dokunulmaz Semih
    pota tuncay serkan altar
    elenen: altar

Not: yarın serkan %90 elenecek demiştim bu ihtimal %95 oldu.

Serkan nereye eleniyormuş? şuan satışlarda son sırada kurre var. eğer menejeri toplu alım yapmazsa kurre gidiyor.

Nereden bakıyosunuz sıralamaya?

• ben izliyorumda sen nasıl izliyorsun emin değilim zaten adam çıkmadan önce hepsinin cevabını verdi kafası basmayan bahadır hep aynı şeyleri sordu cevabı belli adamın biraz öbjektif olun

• ya şu uslüba bak adminler el atın şuna

• çocuk filan seviye yerlerde

• quote:

Orijinalden alıntı: bostonceltic

çocuk filan seviye yerlerde

Eee nolmuş bunlar senin yere göğe sığdıramadığın peruklu reyizinin seviyesi bunları sorun etmemen gerekiyor

• Aynı şeyleri düşünmek zorunda değiliz, benim doğrularım Semih ve Murat'ın çok yanlış birisi olduğunu kabul ediyor,çoğunluk bunu düşünmek zorunda değil.

Ekleme: Çok Bahadır taraftarı değilim ama kafası basmıyor demişsin de buna sadece gülüyorum.

• ben semihçiyim diye hakaret etmek zorunda değilsin bb trool

• basıyor mu sence ikide bir aynı şeyi söyleyip duruyor ben o programda olsam oraya gömerim onu

• 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.