Şimdi Ara

ÜTOPYA & TV8 (345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.359
Cevap
44
Favori
231.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki

ÜTOPYA & TV8

(En Son Oy Tarihi: 20.2.2021)
Giriş
  • Murat nasılda ajite ediyor olayi 15 yasindaki cocuk nasil 25 yasindaki insana benzesin.Bugun Altar elensede havasi sönse

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskoo

Dün Muratın elenmesine üzüldüm. Hele Semihi bu kadar sevmesinin nedenini açıklayınca duygulandım ve ağladım. Ütopya ilk kez ağlattı beni.
    Survivorda da ağladığım anlar olmuştu. Hasan ve Merve defalarca ağlatmıştı beni. Bu ikisinden başkası ağlatmayı başaramadı beni. Yarışmada koyu Hasancıydım. İkinci olarak Merve Aydınıda çok seviyordum.
    Artık bu saatten sonra Semih reis uçuşa geçer. Oylar bölünmez. Tek iyi yanı bu.
    Bu arada 40 yaşındayım. Milliyetçi muhafazakar kesimde reis lafı çok kullanılır. Yaşca küçük olması çok önemli değil. Neden bu kadar büyütülüyor bu mevzu anlamadım. Sanırım sol ve enteller bunu anlayamaz.

Sen biat etmeye devam et solcular anlazmiş,Arkdaşim TV deki her şeyi gerçek sanip ağlama sana bir tavsiyedir bu.BU REALITY SHOWdur biliyorsan izleme

• Adamlar gelmis yok bunu izleyen soyledir boyle yarismami olur siyaset bulastirmislar konuya biri acuna salliyo tiksindim filan diyo size ne arkadasim zorlami izletiyolar turksatta var yuzlerce kanal begenmiyosan izlemezsin demekki izliyosun ki bukdr yorum yapabikiyosun isine gelmeyen seyler oluncada elestiriyosun boyle seviyesizce acunun yaptigi yarismalardan sanane begendigini izle begenmedigini izleme demekki seviliyo izleniyoki gece 12 de yayina koyuyolar hep biraz baskasinin zevklerine kararlarina saygili olun sen sigara icsen biz sigara icenlere hakeret etsek bosuna para veriyo diye elestirsek iyi olur ama ne derler para benim can benim sanane dersler burdaki izleyicilerde goz onlarin istedigini izler sen begenmiyosan izlemiyosan burda ne isin var git sevdigin yarismalarin konularina
    Bahadir ve Tuncayi Seviyorum Yarismada bu arada keske baho gitmeseydi tuncay ins kazanir cunku bekdr hatalari olsada hep yeni farkli seyler kazandirmaya calisti oraya

• quote:

Orijinalden alıntı: Pengarox

quote:

Orijinalden alıntı: eXXis*

Şimdi benimde dahil olduğum bu kadar insanın Semih'i neden sevdiğine gelecek olursak.
    -Programı ilk 2-3 aydan sonra izlemeye başlayanlar için Semih size kötü bir karakter gibi gelebilir.
    -Ama Semih yarışmanın ilk safhalarında sergilemiş olduğu tavır ASIL ütopya izleyicisinin sempatisini ve sevgisini kazanmıştır, nitekim Ütopyaya ilk ziyarete giden sivil halkta Semih Semih diye alkış tutarak içeriye girmişlerdir ve bu topluluk git gide büyümüştür :)
    -İlk 15 kişi arasında en çok sempati ve topluluk kazanan yarışmacı Semih'tir.

semihi tutan insanlar kötü ruhludur net

Psikolojine hasta oldum kardeş

• kimse yanlış anlamasında tv8 tamamiyle uyuşturma kanalı kimsenin hiç birşeyden haberi olmasın eğlen herşey çok güzel

• quote:

Şimdi benimde dahil olduğum bu kadar insanın Semih'i neden sevdiğine gelecek olursak.
    -Programı ilk 2-3 aydan sonra izlemeye başlayanlar için Semih size kötü bir karakter gibi gelebilir.
    -Ama Semih yarışmanın ilk safhalarında sergilemiş olduğu tavır ASIL ütopya izleyicisinin sempatisini ve sevgisini kazanmıştır, nitekim Ütopyaya ilk ziyarete giden sivil halkta Semih Semih diye alkış tutarak içeriye girmişlerdir ve bu topluluk git gide büyümüştür :)

yarışmayı ilk gününden itibaren izledim. Yarışma'daki herkese zaman zaman sempati zaman zaman antipati duydum. Tek kişi hariç;
    ilk günden son seyrettiğim güne kadar Semih'e zerre kadar sempati duymadım.

çünkü konuşmak dışında hiçbir vasfı olmayan, ama bunu yaparken de cümlenin başını sonunu bir araya getiremeyen,
    güzel şiir okuduğunu sanıp, vurgu kavramını kendinden tiksindiren,
    sevgilisi olduğunu bile bile bir kıza sürekli askıntı olan,
    işine gelince keçi gibi biryerlere tırmanan, işine gelmeyine ah omzum ağrıdı diyen,
    yalanla, dolanla insanları başkalarına karşı kışkırtan, sonra da işi eline yüzüne bulaştırınca 180 derece dönen bir karakter.

sataşma tarzı, gülme (zorlama) şekli gel beni eşek sudan gelene kadar döv diyen bir model.

velhasılı kelam, tek adam sevenlerin seveceği, sadece laf üretenlerin kendine idol edeceği bir tip, benim için oksijen israfıdır.

• Arkadaş gazete farkı uçmuş gitmiş acun medya programlarında birincinin belli olduğu bir yapım pek gözükmemişti ne diyelim semihe tebriklet hakettimişti zaten

• Dün öylesine bakayım dedim programa boş vaktimde izlerim arada toplam ödül 500 bin liraya yaklaşmış ve bu program 1 senedir yayınlanıyor kim bilir 1 senede kaç 500 bin kazanmıştır acun medya

• Murat içerde de yalan söylüyordu çıktı hala yalan söylüyo yok kardeşine benziyomuş da geçiniz efendim bu işleri amaç semihe oy toplamak biz yemeyiz bunları

• quote:

Orijinalden alıntı: cnruzl

Murat içerde de yalan söylüyordu çıktı hala yalan söylüyo yok kardeşine benziyomuş da geçiniz efendim bu işleri amaç semihe oy toplamak biz yemeyiz bunları

15 yasindaki insan 25 yasindaki insana nasil benzesin ajite ediyor belki azcik benziyordu bunu kullanmak icin yapti son dakika Semih kazansin diye tabi Murattak yuzdesini alacak

• quote:

Yarışmayı ilk günden beri sürekli izleyen birisi olarak söylüyorum.

Yarışmayı başından izleyen herkes Semihin akrabası felan değilse %100 kafecidir
    Yarışmayı popüler olduktan sonra izleyenlerin ise %100ü semihçidir. Semihi ilk günlerde izlemeyip yaptığı işleri (söylüycek kelime bulamıyorum) görmeyip de desteklemek kraldan çok kralcı olmaktır, semih altara ego boy diyor (katılıyorum) ama kendisindeki egoyu da söylemek istemiyor heralde

• Sizin kadar içi çürümüş insanlar görmedim gerçekten hala prim yapıyor diyorlar bide yazdıklarıma anca eksi
    Veriyorlar cevap veremiyorlar eksiliyorlar anca eksileyin ben gerçekleri yazmaya devam edicem

• quote:

Orijinalden alıntı: bostonceltic

Sizin kadar içi çürümüş insanlar görmedim gerçekten hala prim yapıyor diyorlar bide yazdıklarıma anca eksi
    Veriyorlar cevap veremiyorlar eksiliyorlar anca eksileyin ben gerçekleri yazmaya devam edicem

Peruklu reyizin yalanları senin "gerçeklerin"

• Peruklu ne alaka murattan bahsediyorum işte daha okuduğunu anlayamayanlar bana laf sokmaya çalışıyor alın bunu

• Oh be bitiyor sonunda şu saçmalık

• Peruklu kim yemek yapacak şimdi sana vah vaaah gider kurre altar a yaklaşır bu peruklu reyiz zaten sabah birlikte ahıra gitmişler

• tek bi pisliğin bile suyu nasıl kirletebileceğinin ispatı gibi bu yarışma. keza güncel hayayımızdada yaşıyoruz benzerini. ancak bu mantık dışı kışkırtmalarını yönlendiren çanak tutan birileri olmasa bunu yapacak cesaretin 10 da 1 i yok onu da gördük aslında. bu üst akıl yönlendirici burda rejidir güncel hayatta ülkedir zümredir. ama öyle ama böyle türkü oynatmak bu kadar kolay, bunu görmek üzücü malesef. en az %50 nin akıl gözü kör olmuş malesef. kalan akıllılarda zalimi sözde demokrasi oyunuyla yenebileceğini sanacak kadar saf yada idealist akıllı.

• Bugün Altar eleniyor...

ve 2'ye 2 kalıyorlar finale doğru... Semih de kazanacak. Her şey çok önceden ayarlandı bile...

• ÜTOPYA 2. SEZON OLACAK!!

Yarısmanın koordinatorü alpay kazan yaptıgı roportajda utopyanın yeni sezonda daha çok reyting alacağını düşündüğünü söyledi

http://www.turkiyehabermerkezi.com/m/?id=25675

• SERKAN ERCAN SAMPIYON ARKADASLAR...

• 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.