Şimdi Ara

ÜTOPYA & TV8 (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.359
Cevap
44
Favori
231.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki

ÜTOPYA & TV8

(En Son Oy Tarihi: 20.2.2021)
Giriş
  • boş buket dururken veya noyan, çagların gitmesi uzuntu verici.
  • Böyle dandik bir potada kavga çıkması çok manidar.
  • Çağlar 'ın gitme ihtimalini düşünmeden rakiplerinin önünde her türlü özeli konuşan Kezban! en kisa sürede gidersin inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çağların gitmesine çok üzüldüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caglarin herkesle guler yuzlu sorunsuz tokalasip helallesip ayrilmasi adamin dibi oldugunun kaniti. Potada gitmesini istedigim son kisiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • semih sahtekarları tartıştılar ütopyaya zevk heyecan geldi. bakalım kurre semihe nasıl cehennemi yaşatacak. helal olsun ezikler baş kaldırdı sonunda. gerçi program bitecek mecburlar.

• Taklacı bahadır kekosu kafe mektuplaşması hakkında tek söz söylemezken Altar olayını nasıl ateşliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Çağlar 'ın gitme ihtimalini düşünmeden rakiplerinin önünde her türlü özeli konuşan Kezban! en kisa sürede gidersin inşallah.

Bunu temenni ederken finale kadar gitmesinin zor olacağını da biliyorum çünkü Tuncay taraftarları dahil Semih karşıtı herkesten oy almaya başladı İrlandalı.

• bu yarışmada semih 1.çıkarsa muratla evlenir ilelebet mutlu yaşarlar

• Aglasanizda zirlasinizda onu şampiyon yapacağız isterseniz tüm ülkeyi örgütleyin onu şampiyon yapacagiz

• Çağlar iyi biriydi.Elenmesine üzüldüm.Semih'in hem arkadaşını hemde sevgilisini bu kadar kolayca harcayıp bireysel demesi yanlıştı bence.Tuncay'da Serkan'a çok ağır ve gereksiz ithamlarda bulundu.Ona yakıştıramadım.Umarım Serkan ile Altar dokunulmazlık almaya devam eder.
  • Olaylardan sonra eski kafeciler geri gelmişler konuya hunharca eksiliyorlar ahah eksileyin
    Ayrıca şu hasta kezban yakın zamanda gider inş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingStark

Çağlar iyi biriydi.Elenmesine üzüldüm.Semih'in hem arkadaşını hemde sevgilisini bu kadar kolayca harcayıp bireysel demesi yanlıştı bence.Tuncay'da Serkan'a çok ağır ve gereksiz ithamlarda bulundu.Ona yakıştıramadım.Umarım Serkan ile Altar dokunulmazlık almaya devam eder.

Daha ne yapacaklar.Herkesin önünde devamlı kötülüyorlar adamı.Ama halada harcamadı.Zaten harcasa bayram edecekler.Bize bunu yaptı diye.Bu yüzden güzel dedi.

Kovmirem yav kovmirem diyerekten koz vermedi ellerine

Bu arada ütopyadaki açık en ara en iyi adam gitti.Artık Semihi destekleyeceğim.

• MURAT RIŞVAN REİS NE KAFECİLERİN YAPAMADIĞINI YAPTI DAĞITTI GRUBU ADAMSIN BE

• quote:

Orijinalden alıntı: samson61

quote:

Orijinalden alıntı: KingStark

Çağlar iyi biriydi.Elenmesine üzüldüm.Semih'in hem arkadaşını hemde sevgilisini bu kadar kolayca harcayıp bireysel demesi yanlıştı bence.Tuncay'da Serkan'a çok ağır ve gereksiz ithamlarda bulundu.Ona yakıştıramadım.Umarım Serkan ile Altar dokunulmazlık almaya devam eder.

Daha ne yapacaklar.Herkesin önünde devamlı kötülüyorlar adamı.Ama halada harcamadı.Zaten harcasa bayram edecekler.Bize bunu yaptı diye.Bu yüzden güzel dedi.

Kovmirem yav kovmirem diyerekten koz vermedi ellerine

Bu arada ütopyadaki açık en ara en iyi adam gitti.Artık Semihi destekleyeceğim.

Hocam durduk yere kötülemediler ki.Altar'ı korumama olayı Altar'ı da Kurretülayn'ı da çıldırttı.Onun için Altarlara hak veriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingStark -- 22 Ağustos 2015; 4:45:23 >

• semih'lerin grup artık mazi olmuştur hadi hayırlı işler..
  • Dün akşamı yorumlamak gerekirse en keyif aldığım bölümlerden biri oldu. Tuncay çok saçmalıyor. serkan onun arkasından tek kelime etmezken o sürekli serkan hakkında kötü konuşuyor. Serkan daha geçen akşam eski günleri özlüyorum tuncay ile olan günlerimizi özlüyorum dedi tuncay ise tam tersi arkadan serkana giydirdi sürekli. Tuncay serkan için Serkan oylarımı çalıyor diyor,pardonda sen kimsin? Daha ütopyanın ilk günleri sen yokken adının esamesi okunmazken Kafe grubunun adı serkancılar diye geçiyordu. Tuncayın yaptığı hatalar,kadın zaafları,ve sürekli serkanın arkasından konuşmasından dolayı tuncay artık oy kaybediyor,misal ben bile zamanında serkan ile tuncayı desteklerken şuan sadece serkanı destekliyorum. Tuncayı bir kaç eleme sonra elenmiş olarak görebiliriz. hatta altar ve bahadırın olduğu bir potada tuncay sandığını sürükleyip gider. Semihlere gelirsek Kurretülaynın altarı korumasını çok taktir ettim. Altarın ise geldiği duruma üzüldüm hepsi dışladı çocuğu potadan bile düşürmediler ama onların içinde yine en düzgünü altar bence. Altar bu hafta dokunulmazlık alırsa şaşırmayalım hatta muratı falan da yiyebilir artık insanlar üzülüp altara oy atabilir.

• Kezbanların öncüsü, türünün lideri kurretulayn Allah seninle gercekte evlenecek insana

akıl fikir versin. Bu kadın insanı tüketir canlı canlı öldürür otopside bile birsey belli olmaz.
  • Ütopya'nın %75 lik kısmı zaten kurrenin ağlamasıyla geçiyor. Bariz oy toplama ve gündemde kalmadan başka birşey değil.

Semih - Kahvaltıya gelicekmisin?
    Kurre - gelmiyeyimmi Zaten beni hep dışlıyorsunuzz
  • 5-10 eksiye davamizi satmayiz biz onu şampiyon yapacağız

• 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.