Şimdi Ara

ÜTOPYA & TV8 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.359
Cevap
44
Favori
231.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki

ÜTOPYA & TV8

(En Son Oy Tarihi: 20.2.2021)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuttu bile
  • Bu yarışmayı Semih kazanır.
  • Bu Kürre kadar saftiriğini yada saf rolünü yapanı görmedim :) bambaşka bir çeşit ilk defa bu yaşta böyle bir tarz ve karakter gördüm..
  • Taktik adı altında üçüncü grup kuracaklar ama bence 3 cü grup belli bir noktadan sonra ayrılacak kendi başlarına devam edecekler ama çakallık yapayım derken kendi kuyularını kazacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Taktik adı altında üçüncü grup kuracaklar ama bence 3 cü grup belli bir noktadan sonra ayrılacak kendi başlarına devam edecekler ama çakallık yapayım derken kendi kuyularını kazacaklar.

Bende sizin gibi düşünüyorum.Abidinin amacı kendi yanına adam çekmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Taktik adı altında üçüncü grup kuracaklar ama bence 3 cü grup belli bir noktadan sonra ayrılacak kendi başlarına devam edecekler ama çakallık yapayım derken kendi kuyularını kazacaklar.

Bende sizin gibi düşünüyorum.Abidinin amacı kendi yanına adam çekmek

bakalım ne olacak bence kendi ayaklarına sıkacaklar :)
  • Grup filan ayrılmıyor vazgeçtiler

Semih böyle bir şeyin oyun gibi başlayıp grubun gerçekten ayrılmasına neden olacağını biliyor ve önlemlerini aldı izin vermedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar tvden izlediğiniz bölümler 2 gün geriden geliyor. şuan ayrılma veya yeni bir gruplaşma yok. ayrıca tv bölümlerindeki dış sesi özellikle abartılı kullanıyorlar. ona göre izleyin derim.
  • Semih'lerin grubun da açık ara köstebeğin kim olduğu belli.Bunun yanı sıra,Murat o taraf beni yazmasın diye girdiği işler var,binbir türlü takla attı,orayla iyi geçindi,Semih'e geldi dedikodu yaptı.Türkan'da çok egoist,herşey onun himayesi altında sanıyor.Suyu kaynadı.Bunun yanında Abidin'in buraya plan yaparak geldiğinden eminim.Açık bulduğun da Semih'e kılıcını çekecek.
  • 3. Grup bu işin tadını kaçırır

Sırası değildi. Karşı grup tamamen gittikten sonra yapılması gereken bir hamle erkenden yapıldı

• Sevgili falan olmuşlar ne yılışık çocuk şu onur kıvrağa benzeyen

• Özlem Serkanların grubuna geçti.
  • akşam saat 18.00 deki oylamada sanırım büyük olaylar olabilir özlem diğer gruba geçti abidinde serkanla anlaştı hepsi Kürreyi yazacak semihlerin sayısıda azaldığı için kürre gamzeden sonra bu ayki ikinci aday olacak bakalım bu akşam kürreyi yazanlara başta abidin olmak üzere semihlerin grubundan nasıl tepki gelecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Özlem Serkanların grubuna geçti.

yanlış yaptı bence
  • laptop var internet var ama dış dünyadan haberleri yok

• Kim yazıldı bugün

• dadminatör kullanıcısına yanıt
    Kurretülayn yazılmış. Abidin grubu arkadan bıçaklamış beklediğimde buydu.
  • Semih liderliği biraz diktatörlüğe çevirdi

Bakın 2 kişiyle dengeler nasıl değişti

Semih in bunları öngörüp Özlem ve Abidin e grup içinde değerli olduklarını ve söz sahibi olduklarını göstermesi gerekiyordu

Herkesi altar gibi yönetebileceğini sandı, yanıldı

Murat herseye eyvallah diyen bir tip, Türkan güçlünün yanında, altar zaten resmen emir alıyor Semih'ten , kurretülayn ile arkadaşlıkları malum

Yeni gelenlerde abidine gidebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Mazot

güzel gibi sürekli kavga ediliyo ama kafam şişti ayrıca semih denen eleman fazla rahat ayar oldum

Öyle o

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.