Şimdi Ara

UTGARD PURE BLACK EDITION 80PLUS 700W MidT ATX SİYAH KASA ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle selam başlıkta gördüğünüz ve aşağıdaki linkten inceleyebileceğiniz kasa yanında +80 sertifikalı 700 watt power ile vatan'da 300 tl civarında.yarın öğleden sonra almayı düşünüyorum kısmetse ancak kasa ve powerin kalitesini aranızda tecrübe etmiş olan varsa fikir almak istiyorum.bence fiyat/performans olarak bu özelliklerde ve yanında bu power olan bir kasa 300 tl ye bir daha bulunmaz.bu fiyat kampanya ve tanıtım amaçlımı bu kadar uygun yoksa ucuz etin yahnisimi sizce?

300 tl üst sınırında başka öneriniz varsa onlarada açığım.Kasada aradığım ilk özellik ışıksız ve sade bir güzellikte olması.24 saat açık kalması ve uyuduğum odada durmasından dolayı ışık fikrine karşıyım.power olarakta şu anki sistemim çok düşük ancak bir kaç aya kadar i5 750 işlemci ve 5 serisi dx11 ekran kartlı bir sistem toplayacağım.bu sistemi rahat şekilde çalıştırması ve sessiz olması yeterli ancak ileriye dönük biraz daha yüksek olabilirse iyi olur.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Kasa Link :http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=42538

POWER DEĞERLERİ :

OUTPUT

Max/Min Regulation Ripple & Noise Output

+5V

20.0A/0.2A +5, -5% 50mV 150W

+3.3V

24.0A/0.5A +5, -5% 50mV

+12V1

30.0A/0.5A +5, -5% 120mV 648W

+12V2

30.0A/1.0A +5, -5% 120mV

-12V

0.3A/0.0A +10, -10% 120mV 3.6W

+5Vsb

2.5A/0.0A +5, -5% 50mV 12.5W

Total Power

700W

• gayet iyi alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert AYAN

O PSU kaliteli bir 600W PSU ile eş değer seviyededir.

Neye göre 600w ile eşdeğer olduğu kanaatinde bulundunuz ?
  • bende merak ediyorum neye göre 600 ile eş değer arkadaşım gibi bende almayı düşünüyorum tükenmeden amper değerleri normal ve sertifikalı 80+ sınırını gerçmiş ve xıgmatek ayrıca psu üreten de bir firma tam olarak açıklık getirilirse sevinirim bu kasa kendi eşlenik değerlerinde rakibi olan firmalara göre daha başarılı kasasında kullandıkları aliminyum + kalınlıgı ve iç bölümünü siyah olmasıda cabası vecorsair obsidian modeline yakın kablo saklama kanalları var
    yarın gidip bir bakmak lazım psu nasıl dark marka kasalarda ocz 700w veriyor ama senin eşleniğe göre onlardamı 600
  • Arkadaş soruyu kaldıramadı kaçtı herhalde baksana ortalıkta mesajıda kalmamış eagle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle

quote:

Orijinalden alıntı: Mert AYAN

O PSU kaliteli bir 600W PSU ile eş değer seviyededir.

Neye göre 600w ile eşdeğer olduğu kanaatinde bulundunuz ?

Gaf yapmış bakmadan atlamış sadece,mesajıda silmiş zaten
    Konu sahibi , alabilirsin bu fiyata gayet güzel.Pazar günü akşam bitiyor kampanya kaçırmadan alabilirsin.
    Hem işçiligi güzel hemde içinde Psu.

• hep aysun kayacımı yapacak azda o yapsın demi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.