Şimdi Ara

Utgard Mod Başlıyor .....( tamamlandı ) ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
3
Favori
22.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takip..
    Yalnız sprey boyayı odanızda atmıyorsunuz değil mi? Boyayıp eve aldınız sanırım. Zamanında böyle bir anım olmuştu, fena bulaşıyor tozları...
  • Takip güzel gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkip2

Takip..
    Yalnız sprey boyayı odanızda atmıyorsunuz değil mi? Boyayıp eve aldınız sanırım. Zamanında böyle bir anım olmuştu, fena bulaşıyor tozları...

evet dışarıda çamaşır kurutmalığında atıyorum... seyyar alet olduğundan eve alması kolay oluyor evde de tozsuz ortamda kurumasını bekliyor tekrar dışarı alıyorum...

b
  • çalışmalara ve resimlere devam edelim....

bugun akşam üst kapaktaki usb ve power butonunun olduğu yeri kesip fan kontrolcü için yer çalışması yaptım... metali kesmeye vaktim kalmadı malum yarın iş var...

buraya başka bir fan kontrol ünitesi koymayı planlıyorum... musketeer'ı sadece size fikir vermesi açısından oraya yerleştirdim....

Utgard Mod Başlıyor .....( tamamlandı ) )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opelgt -- 10 Ekim 2011; 0:31:37 >

• u02 tamda yerini bulmuş u01 olsaydı herhalde bukadar yakışmazdı yerine yerleştireceğin şeyi merak ettim umarım daha güzel bir alettir
  • abi çok iyi gidiyor valla, hatta bence hızlı da iş çıkarıyorsun (=
  • quote:

fatih ne yaptın kasanın sorununu hallettin mi ? , kenan bey kasayı ne renk düşünüyorsunuz ?

Yok üstad ya, henüz çözemedik, ekran kartı ağırlıklı olmak üzere psu ve ekran kartından şüpheleniyoruz. gelişmeleri kendi konumda yazdım zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihcee

abi çok iyi gidiyor valla, hatta bence hızlı da iş çıkarıyorsun (=

elimden geldiğince hızlı yapmaya çalışıyorum fatih...akşamları belirli saatlerde zaman ayırmaya çalışıyorum....
  • Optik sürücü için harici kullanma durumunuz var ise 3 fan kullanabilirsiniz, ledli fan düşünürseniz, toz filtrelerini çıkarıp, kasayı yüksek bir yere yerleştirdiğinizde toz girmiyor zaten.

Bu kasayı 500w psu ile birlikte kargo dahil 130 liradan almıştım, fanları ve psuyu satınca kasa bedavaya gelmişti ne güzel, hey gidi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybershock

Optik sürücü için harici kullanma durumunuz var ise 3 fan kullanabilirsiniz, ledli fan düşünürseniz, toz filtrelerini çıkarıp, kasayı yüksek bir yere yerleştirdiğinizde toz girmiyor zaten.

Bu kasayı 500w psu ile birlikte kargo dahil 130 liradan almıştım, fanları ve psuyu satınca kasa bedavaya gelmişti ne güzel, hey gidi.

optik sürücüyü dahili olarak kullanmayı hedefliyorum.. üç fan kullanmayı ilk başlarda düşünmedim değil hatta denemeler yaptım ama içime pek sinmedi açıkcası...

kasanın önünde 14cm lik tek fan kullanmayı düşünüyorum...

ilgi ve öneri içinde çok teşekkür ederim.....
  • tekrar merhabalar ; öncelikle fikirlerini ve beğenilerini sunan arkadaşlara çok teşekkür ederim....

bu akşam iş çıkışı yemeğe kadar boş durmaktansa ön kapağa uygulayacağım çalışmalardan 1 tanesini yapmış olduğum köpük kalıp üzerinde denedim...

biraz uğraştırdı ama saolsun havya ve maket bıçağı iyi iş çıkardı diyebilirim...

birazda kalıptaki uygulamalardan bahsedeyim... siyah boyalı olan x harfinin üzerindeki sarı alan 5.25 yuva kapağı ile x harfinin arasındaki alanı kapatmak için amaçlandı...

x harfinin yanlarında ve altında bulunan kırmızı alanlarda üstteki gibi sarı pleksi ile yapılarak ışığın x harfini sarmalaması hedeflenmektedir... xigmatekin kendi logosuda arka planda sarı pleksiye yapıştıralarak resimlerdeki gibi ışıklandırma yapılarak derinlik hissi kazanılması amaçlanmıştır...

bunlarda resimler.....

• Güzel gidiyor , kolay gelsin
  • UV' ler müthiş gözüküyor.
    Modun sonunu çok merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi    + -- 10 Ekim 2011; 20:59:48 >
  • Hocam o Xin arkasına uv yeşil duyarlı bi fan olsa =) daha güzel durmaz mı ? iyi gidiyor hocam DEVAM=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçıksinoplu

Hocam o Xin arkasına uv yeşil duyarlı bi fan olsa =) daha güzel durmaz mı ? iyi gidiyor hocam DEVAM=)

ilgi için teşekkürler... kasa genelinde sedefli inci beyazı sarı ve siyah hakim olacak... şimdilik yeşil fan düşünmüyorum... bu X çalışması zaten birinci ön kapak taslağı kafamda başka bir taslak daha var onun çizimleriyle uğraşıyorum.. birde köpük kalmadı elimde hafta sonu köpük alıp yeni kalıp çıkarınca haftaya 2. taslağıda burada paylaşacağım..

ayrıca destek içinde teşekkür ederim....
  • Hocam Uv duyarlı olsun rengi fark etmez
  • fanların yapraklarınıda sarı uv boya ile boyamayı düşünüyorum... fanların seçim arifesindeyim hangi fanları kullansam diye kararsız kaldım.... seçimi yapıp fanlar geldiğinde onların boyama işleminide burada paylaşacağım.... tavsiye içinde teşekkürler...
  • güzel gidiyor birde bu işlemlerin ev ortamında yapılmasıda cabası elinize sağlık
  • meraba kardeşim o köpükteki parlayan uv boyamı. bende utgard aldım yeni. öne çift fan yaptım ve ön demirleri o şekilde boyamak istiyorum uv boyamı almalıyım. zımparalamadan direk boyasam olurmu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.