Şimdi Ara

utanmaktan ezilmekten zevk alıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ciddi söyüyorum son 1 yıldır utanmaktan ve ezilmekten zevk alıyorum arkdaşlarla oturunca mal takldi yapıyorum sırf bni cümleleriyle aşşğlsnlar diye geçen arkdaşlaryz evdyz işte bile bile koltuğa çay döktüm 5 kişiydik hpsi birdn mükemmel zevk aldım her an birisinin bna laf sokmasını istyorum ama küfür olmaycak küfür edersede ağzının payını veririm

• peki...
  • OK.
  • Latex kiyafetini al gel. Arkadas grubu olarak yuzune oturup iseyelim. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamsin cok iyisin bence

• Hocam bence bir uzmana görünmenizde fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mojman

ciddi söyüyorum son 1 yıldır utanmaktan ve ezilmekten zevk alıyorum arkdaşlarla oturunca mal takldi yapıyorum sırf bni cümleleriyle aşşğlsnlar diye geçen arkdaşlaryz evdyz işte bile bile koltuğa çay döktüm 5 kişiydik hpsi birdn mükemmel zevk aldım her an birisinin bna laf sokmasını istyorum ama küfür olmaycak küfür edersede ağzının payını veririm

hahaha böyle çok insan tanıdım var.
    cidden var böyle bir şey.
  • biz buna halk arasinda kisiligi bozuk diyoruz (bak simdi buda hosuna gitmistir senin)

• quote:

Orijinalden alıntı: Deli_Yaban

biz buna halk arasinda kisiligi bozuk diyoruz (bak simdi buda hosuna gitmistir senin)

Gercekten hosuma gityi istanbulda oturuyodsan bi ara tnslm sohbet ederiz

• quote:

Orijinalden alıntı: mojman

quote:

Orijinalden alıntı: Deli_Yaban

biz buna halk arasinda kisiligi bozuk diyoruz (bak simdi buda hosuna gitmistir senin)

Gercekten hosuma gityi istanbulda oturuyodsan bi ara tnslm sohbet ederiz

yok kalsin da sen bi uzaman gorun. bi sorun oldugunu sende anlamissin bak. o yuzden bi uzmana gorunmende fayda var. bu konuyu heryerde acma doverler adami benden soylemesi. selametle..

• ılıdı buralar..

• Nası bi manyaksın la sen

• Niye şerefin, bir durusun, iki kelime edecek kapasiten düşüncen yok mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim benim ileride pişman olacağın şeyler yapıyorsun.

• Hocam içinde bir şeye tepki oluşmuş sanırım. Bu konularda çok hassas olan insanlar kaldıramayacağı şeyler yaşayınca senin gibi olabiliyor. Aynı küçük yaşta annesini babasını kaybedenlerin cenazelerde kahkaha atma hastalığı gibi. Bu bir rahatsızlıktır hocam. Tedavi ol bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hll knk sprr dwmm

• quote:

Orijinalden alıntı: CVenturas

Hocam içinde bir şeye tepki oluşmuş sanırım. Bu konularda çok hassas olan insanlar kaldıramayacağı şeyler yaşayınca senin gibi olabiliyor. Aynı küçük yaşta annesini babasını kaybedenlerin cenazelerde kahkaha atma hastalığı gibi. Bu bir rahatsızlıktır hocam. Tedavi ol bence.

haklısın eskden çok kafama takırdım üzülürüm hep şimdi artık hissizleştm hatta gerçekten bundan zevk alacak noktdayım
  • adamın bugunluk kotası dolmamıs belkı burda asagılarlar dıye gelmıs konu acmıs .d

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.