Şimdi Ara

Utah'ta bulunan gizemli monolitin ardından şimdi de Romanya'da başka bir monolit bulundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 51
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • labtek38 (2 mesaj) SEO19ProjectManager (2 mesaj) stylerbb (2 mesaj) msavul4434 (2 mesaj) Mion (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28 mesaj) Mobil (3 mesaj) (21 mesaj) (4 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Utah'ta bulunan gizemli monolitin ardından şimdi de Romanya'da başka bir monolit bulundu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    636 Mesaj
    Romanyadakinde kaynak ve taşlama yapılıp konduru vermişler.😂 Video trol değilse.
    |
    |
  • Teğmen
    118 Mesaj
    haaaa tamamm monolith yaaa Romanyada da gözükmüşş bakk seenn:))
    |
    |
  • Yüzbaşı
    381 Mesaj

sıkma canını, ben de ilk defa duydum ve cidden palavra geldi.
    |
    |
    labtek38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1802 Mesaj
    Cem Yılmaz’ın arog filminde göklerden düşen şeyin aynısı bu 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3390 Mesaj

la bunu daha yeni dikmişler oraya , baksana çevresini eştikleri toprak daha yerine oturmamış

|
    |
  • Teğmen
    172 Mesaj

Uzaylılar Türkiye'ye gelse fakirlikten uzay araçını kemirirler...

|
    |
  • Binbaşı
    1095 Mesaj
    Merhabalar Çorum Organize sanayide Yaşar usta ile bereber yaptık bunu. Kanarlarında kaynak ve çekiç izleri var. O kadar söyledim kaynak izi bırakma diye. Neyse sonraki monolit için daha özverili çalışıyoruz. yoğun talep var yetişemiyoruz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    763 Mesaj

Stanleyin filmimi boktan ! Zamanında bilimkurgu dünyasına yön vermiş filmdir.. Siz izlerken film olarak izlemiceksiniz göndermeleri dikkate alıp izlemeniz lazım.. İzlerken göndermeleride anlamanız lazım.. Anlamazsanız tabiki film size saçma gelir konuşma yok çünkü..! Adamlar günümüzde film yaparken bile bu filmden örnek almaya çalışan yönetmenler var..! Bu filmin en önemli kısmı göndermeleri.. Şöyle kısa bir konu var inceleyin derim.. https://filmloverss.com/2001-uzay-macerasi/
    |
    |
    Mion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    558 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SilenthillDream

Stanleyin filmimi boktan ! Zamanında bilimkurgu dünyasına yön vermiş filmdir.. Siz izlerken film olarak izlemiceksiniz göndermeleri dikkate alıp izlemeniz lazım.. İzlerken göndermeleride anlamanız lazım.. Anlamazsanız tabiki film size saçma gelir konuşma yok çünkü..! Adamlar günümüzde film yaparken bile bu filmden örnek almaya çalışan yönetmenler var..! Bu filmin en önemli kısmı göndermeleri.. Şöyle kısa bir konu var inceleyin derim.. https://filmloverss.com/2001-uzay-macerasi/

yani sanat sanat içindir diyorsun?

|
    |

• Yüzbaşı
    343 Mesaj
    bizden çalmışlar orhun anıtlarını 8. yüzyılda dikmişiz monolitin kralı. üzerine 2 kelam yazıda yazamamışlar tarih kültür olmayınca yazacak bir şey de yok adamlarda
    |
    |
  • Teğmen
    208 Mesaj
    Türkiye'ye ne zaman gelir acaba
    |
    |
  • Yarbay
    13520 Mesaj

Onu oraya her kim koyduysa dünyayı güzel troll'lüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    92 Mesaj

Şahsen katılmıyorum daha ay'a bile gidilmemişken. Ay'da bir üs, yapay zekalı bir robot, yenilikçi kamera teknikleri, muhteşem setler ve daha bir dünya yeniliğe kapı açtı Stanley.

Monolith'den bende birşey anlamadım ama filmi sanatsal açıdan değerlendirirsem yılına göre başyapıt.

|
    |
    Mion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    145 Mesaj

uzaydan gelen gizemli bir monolitsin bari ışık falan saç, böyle kuru kuruya olmuyor

|
    |
  • Yarbay
    5282 Mesaj
    Ben bi gerildim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    325 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: labtek38

Herkes monolitin ne olduğunu önceden de biliyormuş gibi mi yapacak. Bir tek ben mi bilmiyordum yani.

Agents of S.H.I.E.L.D. dizisinde ve Marvel evreninde geçen bir kaya parçası. Zaman değiştirme, boyut değiştirme, mekan değiştirme gibi özellikleri bulunuyor ve Marvel evreninde uzaylı bir güç tarafından oluşturulduğu söyleniyor.

Bu monolit işi Marvel evrenindeki karakterlere ait yeni filmlerin viral reklamı olabilir.

https://marvelcinematicuniverse.fandom.com/wiki/Monolith

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Ko Cuce
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.