Şimdi Ara

UT3 ONLİNE DH GRUP (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
3.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mad skillz

quote:

Orjinalden alıntı: koray.83

Bende hiç lag yok. 100 pingli serverlara giriyorum çok güzel lagsiz oynuyorum.

Offline multi derken ne kastettin madskillz?

Yani aynı PS3'te iki kişi bir Campaign yapamıyoruz veya split-screen ile Deathmatch yapamıyoruz...

spliti bende aradım ama bulamadım sanırım yok
  • split screen yok ama epic in forumunda buna büyük bir istek war ve epic sua ugrasıyormus eger olursa yayınlıcaklar split screnn i de k böle bir oyun için gerekli
  • PAL versiyonuyla inşallah şu Split Screen gelir.

Bu arada arkadaşlar Epic neredeyse halletmiş MOD COOKER olayını. Yani yakında tüm modlar çevrilebilecek.

Şu pal versiyonu çıksın artık kaç aydır bekliyoruz yahu.
  • Oyunu bu hafta içi alıcam inşallah da hala grafikler Gears of War kadar bile değilmiş doğru mu kardeşlerim?
  • grafikler sıran bişey bekleme..oyun ii ama cod u bırakıp oynıyamıyoruz bi türlü...
  • Sıradan mı, pufff......Hey allahım ya bu ps3'te hakikaten kazmalık mı var nedir anlayamıyorum bazen.
  • tv in sağlamsa gözüne batmaz..gerçi bi türlü toplanıp oynıyamadık forumdaşlarla...millet pali bekliyo ondan sonra çoşar bu başlık..
  • Grafikler harika yani ben mi yanlış oyunu oynuyorum, ışıklandırma ve gölgelendirme tavana vurmuş durumda oyunda .Şu anda UT3 VE GEOWu aynı anda oynuyorum ve UT3e baktığımda motorun ne kadar gelişmiş olduğunu görebiliyorum
  • ben cod ile karşılastrdım...xbox oyunları hakkında fazla bilgim yok...
  • Birisi sıradan diyor birisi Geowdan daha iyi diyor bu forum iyice zıvanadan çıktı.....Yanlış anlamayın kardeşimsiniz hepiniz ama bu göreceli bir kavram değilki, grafikler ya daha güzeldir ya da değildir dimi...Yine en iyisi kendimiz görelim ama japonozan kardeşim daha güzel şeyler demiş moralimi yükseltti.

quote:

Orjinalden alıntı: ps4

ben cod ile karşılastrdım...xbox oyunları hakkında fazla bilgim yok...

Pardon o zaman şimdi gördüm ama Cod'dan da daha iyi olması gerekirdi yinede...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 7 Ocak 2008; 0:57:37 >
  • UT ile karşılaştırmak için COD4 yanlış bi oyun ,yani nasıl anlatsam ut3te gotik grafikler varken cod4te gerçekçi grafikler var daha nasıl söyliyebilirim,oyunlar konu itibariyle çok farklı mekanlarda geçiyor zaten

Weysel sana şunu söyliyeyim UNREAL ENGİNE 3 motoruna hayransan ki ben öyleyim bu oyuna bayılacaksın bi kaç ss vermiştim daha önce ama o konu silinmiş .........
  • Valla Unreal Engine en favorimdir benim zaten daha iyi bi motor varmı ki....Gears of War'ı geçmiş olmalı ama grafiklerki o zaman bi ilerlleme var diyebilelim, her sene aynı grafikte çıkacaksa oyunlar bu yeni jenerasyon bizi hayal kırıklığına uğratacak demektir. Neyse yakındır görmem neyin ne olduğunu.
  • Geowu pcde oynadim grafikleri sona cekip ut3'ude ps3te oynuyorum geow daha guzel grafiksel olarak ama ut3 un grafikleri ne cok vasat nede aklimi dondurecek turden ama araclari olsun haritalari olsun oldukca eglenceli yani uzunca bir sure multisi eglendirir zaten kullanici modlari olayi super olmus yeni haritalar falan.
  • farlı mekanda geçse bile ozan biraz daha ii olabilirdi...
  • araçları kullanmak çok zor geliyor bana ,tanka biniyorsun mübarek kanı gibi gidiyor yoksa ben mi yanlış birşeyler yapıyorum anlamadım uzun süre pcde oynamıştım eski versiyonlarını oyun çok yavaş geliyor ,ps3 de araçları cok yavaş yapmışlar herhalde bireysel çatışmalar güzelde ......
  • imza
  • quote:

Orjinalden alıntı: SPYdir

Geowu pcde oynadim grafikleri sona cekip ut3'ude ps3te oynuyorum geow daha guzel grafiksel olarak ama ut3 un grafikleri ne cok vasat nede aklimi dondurecek turden ama araclari olsun haritalari olsun oldukca eglenceli yani uzunca bir sure multisi eglendirir zaten kullanici modlari olayi super olmus yeni haritalar falan.

Unreal Tournamnet III Gears of War'dan tam 1 sene sonra çıkıyor ve aynı oyun motoru ve aynı firmayla nasıl olurda hala geri kalıyor anlamış değilim. Playstation 3 sisteminde bir teknik yetersizlik mi söz konusu diye hakikaten soruyorum artık kendime. Hayal kırıklığına uğradım açıkçası ama neyse.
  • action mod cıkmıs arkadaslar yanı ben oyundayken oyun onla kuruluydu oyundayken cektı dosyayı 43rd person kameraan oynuyorsunuz oyunu geliyor yawas yavas modlar bide sitesine bakayım neler war
  • Hoppustr benide eklersen, ne zaman derseniz oynarım, zaten şu anda elimde olan tek oyun =)
  • Evet toplanıp oynayalım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.