Şimdi Ara

ÜSTÜN TEKNİK Sahte SİMENS-BOSH BEYZ EŞYA SERVİSİ REZALETİ FAİŞ FİYAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendilerini yetkili servis olarak tanıtıp fahiş fiyat alıyorlar. Bulaşık makinem su alma arızası E14 veriyordu kontrollerini yaptım ve servisi aradım gelen ekip şu ölçüm sayacının arızalı olduğunu söyledi ve 450 TL fiyat karşılığı yaptı. 5 cm'lik bir devre. Siemens genel merkezini arayıp fiyat aldım arıza tespit ve parça değişiminin 174 TL olduğunu söylediler. Bildiğiniz DOLANDIRILDIM. Aşağıya resimlerini koyuyorum. Üstün servis Güngören (444 6 318) denen firma fahiş fiyat uygulayıp kendilerini garantili ürünler dağıl yetkili servis olarak tanTıyor. Uyguladıkları fiyat ve müşteri politikası hastayı yatakta boğazlamaktan öte geçmiyor.BEN YANDIM SİZYANMAYINÜSTÜN TEKNİK Sahte SİMENS-BOSH BEYZ EŞYA SERVİSİ REZALETİ FAİŞ FİYATÜSTÜN TEKNİK Sahte SİMENS-BOSH BEYZ EŞYA SERVİSİ REZALETİ FAİŞ FİYATÜSTÜN TEKNİK Sahte SİMENS-BOSH BEYZ EŞYA SERVİSİ REZALETİ FAİŞ FİYAT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erlic -- 4 Şubat 2020; 17:54:52 >

• Çok geçmiş olsun. 444 66 88 Siemens müşteri hizmetleri dışındaki hiçbir google reklamı vs ye lütfen paranızı kaptırmayın.

Başlığı Sahte Siemens servisi vs olarak değiştirirseniz konu daha mantıklı olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.