Şimdi Ara

Üstü açılabilen crossover: Volkswagen T-Roc Cabriolet üretim bandına çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Alman üretici Volkswagen’in Evoque Convertible ve Nissan Murano CrossCabriolet gibi başarısız örneklere rağmen geliştirmekte ısrar ettiği T-Roc Cabriolet, bugün itibariyle üretim bandına çıktı.

Volkswagen ürün gamındaki tek cabrio yani üstü açılabilir model olan T-Roc Cabriolet, Porsche Cayman’ın da üretildiği Osnabrück fabrikasında üretilmeye başlandı. Fabrika sözcüsü Jorg Müller tarafından açıklamada, “Osnabrück fabrikamızın cabrio üretme konusunda uzun bir geçmişi var. Bu bizim uzmanlaştığımız alanlardan biri. Volkswagen markasının tek cabrio modelini burada üreteceğimiz için gururluyuz. Bunun için sıkı çalışıyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca Bkz.1.12 milyon dolarlık Nissan GT-R50'nin üretim versiyonu karşınızda

Volkswagen T-Roc Cabriolet özellikleri

Volkswagen T-Roc Cabriolet’in kaputu altında 1.0 litre üç silindirli ve 1.5 litre dört silindirli turbo benzinli motor seçenekleri bulunuyor. 115 beygir güç üreten düşük hacimli motor yalnızca 6 ileri manuel şanzıman ile, 150 beygir güç üreten diğer seçenek ise manuel veya 7 ileri çift kavramalı DSG ile satın alınabiliyor. T-Roc Cabriolet, standart modelde olduğu gibi önden çekişli bir crossover olarak karşımıza çıkıyor.

Style ve R-Line donanım paketleriyle sunulan T-Roc Cabriolet’de 17 inç jant, ambiyans aydınlatması, spor direksiyon, spor koltuk ve deri iç döşeme gibi özellikler mevcut. Opsiyon listesinde ise 19 inç jant, 8 inç ekrana ve eSIM desteğine sahip MIB3 bilgi-eğlence sistemi, Digital Cockpit adı verilen 11.7 inç dijital gösterge paneli ve Beats ses sistemi gibi donanımlar yer alıyor.

Yeni Volkswagen T-Roc Cabriolet’deki kumaş tavanın arka taraftaki yuvasına katlanması 9 saniye sürüyor. Bu işlem araç hareket halindeyken de yapılabiliyor fakat bu esnada 30 km/s hızın üzerine çıkmamak gerekiyor. Ayrıca, katlanabilir tavanın arkada kapladığı alan yüzünden araçtaki bagaj hacmi 284 litreye kadar gerilemiş. Bu da standart T-Roc’a göre 161 litrelik düşüş anlamına geliyor.

Volkswagen T-Roc Cabriolet 2020’nin ilk yarısında Avrupa’da satışa sunulmuş olacak. Aracın fiyatı ise henüz belli değil.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Volkswagen'den üstü açılabilen crossover: T-Roc Cabriolet

• Neden hala bu iki yüzlü sahtekar markanın reklamını yapıyorsunuz anlamıyorum! Markanın CEO su " İnsanlar öldürüldüğü müddetçe, bir harp meydanının yanına temel atmayacağız" diyerek Türkiye'ye hakaret ederken siz hala utanmadan haberini yapıyorsunuz . Bu açıklamadan sonra hala daha vw alanda ne bileyim ...
    Ayrıca çok çirkin olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 5 Aralık 2019; 23:6:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Neden hala bu iki yüzlü sahtekar markanın reklamını yapıyorsunuz anlamıyorum! Markanın CEO su " İnsanlar öldürüldüğü müddetçe, bir harp meydanının yanına temel atmayacağız" diyerek Türkiye'ye hakaret ederken siz hala utanmadan haberini yapıyorsunuz . Bu açıklamadan sonra hala daha vw alanda ne bileyim ...
    Ayrıca çok çirkin olmuş

• kadın arabası olmuş bu

• quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Alıntıları Göster
    Sizi de boykota davet ediyorum. Passatiniz varsa hemen satın megane veya Talisman alın hemde yerli üretime katkıda bulunun

• quote:

Sizi de boykota davet ediyorum. Passatiniz varsa hemen satın megane veya Talisman alın hemde yerli üretime katkıda bulunun

Alıntıları Göster
    Satsam yine başkası alır hocam ben yarın depoya bir kibrit atayım direk yansın , bir Passat eksilir böylelikle daha mantıklı değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Satsam yine başkası alır hocam ben yarın depoya bir kibrit atayım direk yansın , bir Passat eksilir böylelikle daha mantıklı değil mi ?

Alıntıları Göster
    Oha ciddimisiniz gerçekten çok sevindim şuan . Sonuçta 4 tekerlekli bir araç yakar daha iyisini alırsınız zamanla. Ayrıca bu yakma girişimi çok ilgi cekeceginden yeni bir akıma sebep olabilirsiniz hocam.
    #Volkswagen aracımızı yakıyoruz # sosyal medya da gündem olur haberlere çıkarsınız . Böylelikle herkes aracını yakar veya elden çıkarırsa ciddi bir boykot yapmış oluruz. Vw araç sahibi tüm tanıdıklarımı bu hastangi atıcam yalnız olmayacaksınız hocam .

• quote:

Oha ciddimisiniz gerçekten çok sevindim şuan . Sonuçta 4 tekerlekli bir araç yakar daha iyisini alırsınız zamanla. Ayrıca bu yakma girişimi çok ilgi cekeceginden yeni bir akıma sebep olabilirsiniz hocam.
    #Volkswagen aracımızı yakıyoruz # sosyal medya da gündem olur haberlere çıkarsınız . Böylelikle herkes aracını yakar veya elden çıkarırsa ciddi bir boykot yapmış oluruz. Vw araç sahibi tüm tanıdıklarımı bu hastangi atıcam yalnız olmayacaksınız hocam .

Alıntıları Göster
    Canımsın...

• Valla ağzım açık kaldı ben çok beğendim. Bunun kırmızısı ve mavisi ne tatlı olur. Uzun zamandır hoşuma giden tek tasarım. Para? Yok tabii.

• Saçma ama çok güzel duruyor.

• Sahane olmus fiyatini merak ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ayakkabıdan hallice

• Marka model farketmeksizin çok paramda olsa almayacağım tek araba türevi cabriolet

• Cabriosu güncel kasadan daha şık olmuş. İç mekanda iyileştirmelerde yapılsaymış daha güzel olacakmış. Yinede güzel olmuş ben beğendim

• quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

kadın arabası olmuş bu
    travesti arabası gibi olmuş. post modern megane coupe veya opel tigra.
  • aşırı tipsiz bir araç.
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    ne yaptı reklamını yaptı anlamadım. adam haber yapmış çünkü işi habercilik, yani işini yapmış .

• Tonton koca bebek gibi olmuş. Üstü kapalıyken iğrenç görünüyor.

• Ne ön taraf, ne arka taraf güzel durmuyor.

• Fiat 500 e biraz benziyor birde 4 kapılı cabrio olsa daha iyi olurdu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.