Şimdi Ara

Ustten Ders Alabilir Miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba. gecen yil aof adalet bolumune kayit yaptirdim. guz ve bahar donemindeki sinavlara giremedim. hepsi kaldi gorunuyor.

bu yil guz doneminde tekrar 1.sinifin guz derslerini alacagim. peki bunlarin yaninda ustten ders alabilir miyim? alabiliyosam hangisinden alabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dönemlik 45 kredi hakkını aşmayacak biçimde üstten istediğiniz dersleri seçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Dönemlik 45 kredi hakkını aşmayacak biçimde üstten istediğiniz dersleri seçebilirsiniz.

Ama 1.sinif derslerinin hepsinden kaldim... yine de alabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet, alabilirsiniz. Zaten dönem derslerinin toplamı 30 kredi ediyor. Kalan 15 kredi de üst sınıftaki derslerin bir kısmını almaya yeterli olur. Geri kalanını da ancak sonraki yıl alırsınız.
  • quote:

Evet, alabilirsiniz. Zaten dönem derslerinin toplamı 30 kredi ediyor. Kalan 15 kredi de üst sınıftaki derslerin bir kısmını almaya yeterli olur. Geri kalanını da ancak sonraki yıl alırsınız.

cok sevindim buna. tesekkur ederim. son bir sey daha sorayim musadenizle, eger dogru anladiysam guz doneminde 30 kredilik dersin yaninda 15 kredilik dersi bahar doneminden alabiliyorum degil mi? Bahar doneminde de 2.sinifin guz doneminden mi alabiliyorum?

yoksa soyle mi: 1.sinifin guz doneminden alirken ayni zamanda 2.sinifin guz doneminden mi alabiliyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci dediğiniz oluyor. Çünkü güz döneminde sadece güz dönemi dersleri alınabilir. Bahar dönemi dersleri için bahar dönemini beklemek gerekir ve onda da sadece bahar dönemi dersleri alınabilir.
  • quote:

İkinci dediğiniz oluyor. Çünkü güz döneminde sadece güz dönemi dersleri alınabilir. Bahar dönemi dersleri için bahar dönemini beklemek gerekir ve onda da sadece bahar dönemi dersleri alınabilir.

bu konularla ilgili fazladlsiyla bilgi kirliligi var, sayenizde daha iyi anladim. Cok tesekkur ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.