Şimdi Ara

üsttekine, alttakine cır cır cır... DEĞİL ! sadece İSKİ topici ! İSKİ İSKİ İSKİ İSKİ İSKİ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
0
Favori
10.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • soru seçmeyelim her soruya cevap verelim lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: aSSembLy

Hiçbir üyeyi başka bir uye ile kıyaslamayın daha kaç kere yazacağız yapılan suçlar farklı alınan cezalar farklı neden hala birbiri ile kıyaslama yapıyorsunuz iski nin cezası bitti açıldı bukadar basit bu adamı sevmiyorsanız girip konusuna cevap yazmazsınız olur biter

Burda cezalar uyelerin isteklerine göre verilmiyor

Kıyaslama değil fakat mod'ların daha önce iski için "sınırsız" ifadesini kullandığını hatırlıyorum.

Kaldıki Ado feyklere karşı resmen savaş açtığını gereksizlerde bas bas bağırıyordu. İski'nin pek çok feyki belliydi resmen. Nazlı ise ban'lı şu an zaten...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChuKu
    adam daha geri gelip actıgı ilk topicte cok tartısma yasıycaz dio agzıyla sölüo neler yapıcagını!!!

hayatta en sinir oldugum seylerden biri haksızlıktır burda üyelere karsı haksızlık görüyorum

senin gibi kutsal kavramları hice sayıp,Allah(c.c.) ü saymayan bi mahluku burda görmekten sahsen rahatsız oluyorum...

ChuKu ,

1- istediğin kadar araştır. 4 aylık cezam boyunca tek bir yönetici ile bile konuşmadım. hiçbir yönetici ile sizden farklı bir samimiyetim yoktur. dilediğiniz kadar araştırın inceleyin. YALAN SÖYLÜYORSUN !
    2- geldiğim bu topicte hiçkimseye hakaret etmedim. şahsıma bir dolu hakaretler oldu. saygım ve efendiliğimle sustum tek kelime etmedim.( anlayan yöneticilerden allah razı olsun)
    3- Allah'ın varlığını hiçbir zaman inkar etmedim. kaldı ki edebilirdim de. bu hiçbirinizi ilgilendirmez ! YALAN SÖYLÜYORSUN !
    4- bu forumda 9 kez ceza aldım. 3 günden 120 güne kadar aralıklarda değişen 9 ceza ! hangi cürretle bana torpil yapıldığını söylüyorsun ! var mı 4 ay ceza alan ve efendice cezasını çeken benden başka ! YALAN SÖYLÜYORSUN !

susuyorum susuyorum ama yalan söylüyor, iftira atıyor, haksız iddialarda bulunuyor bazılarınız. tutamıyorum kendimi. yalana dayanamam !

• adaletsizlik yapıldığını düşünenler yeni bir topic açılsın pirim yaptırılmasın bence
    birkaç önerim olur birlikte hareket ederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t.t -- 1 Mayıs 2006; 22:56:49 >
  • assembly hocam ben mi anlatamıyom sen mi anlamıyon?kıyaslmaa deil örnek olarak söledim o kişileri...

istlee seninde bildigin gibi ip den yakalanamadı,kendini deşifre etti

nazlı olayını düsünün ya 180 bin küsür id daha bi kac gün önce üye olmus iski yi nerden tanıoda bu sekilde konustu bu gün

yada sehri istanbul yazılar bu kadar mı benzer birine isimleri bold yapmalar falan sizde biliosunuz hoıcam ne bu ya

adam kac kere kimlere hakaret etti ne degerlere sövüp gecirdi

fake aldı geldi siz üyeligini acıosunuz...

bunlara ragmen kim actıysa actı bu üyeliği daha hala burda adalet var demeyin ayıp be

• @iski;

Hocam bana burda net ve açıkça cezalı iken feyk alıp forumda gezmediğini söyleyebilir misin?

Hakkında yukarda pek çok şey yazıldı, çoğunu inkar ettin fakat bu konuda tek kelime bile etmekten çekiniyorsun.

Chuku için yalancı terimini bu kadar rahat kullanabildiğine göre senden de dürüst bir cevap bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N. Flamel -- 1 Mayıs 2006; 22:59:52 >
  • Bana cevap yok mu iski efendi? Üzüyorsun ama beni...
    Nasılsın görmeyeli?
    Keyfin yerinde mi?..

• ShenLong ,

hoşgeldin sen de

sen bomba adamsın vesselam !

becerikli adamsın, pratik adamsın
  • iski relax hacı daha cok tartısılır bunlar
  • iski yazını simdi okudum Allah(c.c.) yazısını görüp o ne dien sen deilmisin?

nese hadi beni ilgilendirmez senin inancsızlıgın

ama fake aldıgın gün gibi ortadayken daha savunma yapıpta,yalan söylüosuın die atma be...
    kanıtlayabiliosan yalanlarımı kanıtla silinen msjlarıda geri getittirirsin sen bu saatten sonra

ado hocamın yorumlarnı sabırsızlıkla bekliorum buraya....

benden baska cezasını ecken varmı demişsin poti nerde iski oburix nerde manyak nerde?sorarım sana aylar oldu belki fazlası

daha geldigin dakikada tartısmalar yazıycaz diosun,kendi agzınla sölüosun ne oldugunu....

zamınında sahit oldum bunlara efendi görünmeye calısıp milleti kıskırtıp kendin sıyrılıosun ki artık buınu nasıl yaptıgınada sasmıyorum bu günden sonra,
    milleti suclu gösterip ceza aldıttırosun

delikanlıyım die geciniosuın bu mu la delikanlılık bu erkeklik

bırak artık bu işleri iski,biraz mert olda bari itiraf et kendi yaptıklarını

• Hoş Geldin İski
  • quote:

Orjinalden alıntı: N. Flamel

@iski;

Hocam bana burda net ve açıkça cezalı iken feyk alıp forumda gezmediğini söyleyebilir misin?

Hakkında yukarda pek çok şey yazıldı, çoğunu inkar ettin fakat bu konuda tek kelime bile etmekten çekiniyorsun.

Chuku için yalancı terimini bu kadar rahat kullanabildiğine göre senden de dürüst bir cevap bekliyorum.

yalana dayanamazmış kendi fake le gezıyo ınkar ediyo yalan olmuyo o hey yavrum heyy
  • quote:

Orjinalden alıntı: iski

ShenLong ,

hoşgeldin sen de

sen bomba adamsın vesselam !

becerikli adamsın, pratik adamsın

Hoşbulduk, sağolasın ama beni mahcub ediyorsun...
    Ben böyle laflara alışık değilim, hele senden duymaya hiç alışık değilim. Kafana saksı filan mı düştü yoksa?
    Bu arada geçmiş olsun, duyduğuma göre hemoroid olmuşsun. Allah düşmanımın başına vermesin diyorum ama vermiş bile, acil şifalar dilerim...

• quote:

Orjinalden alıntı: NakkaSss

quote:

@iski;

yalana dayanamazmış kendi fake le gezıyo ınkar ediyo yalan olmuyo o hey yavrum heyy

hâla cevap yok bu arada

• quote:

Orjinalden alıntı: ChuKu

assembly hocam ben mi anlatamıyom sen mi anlamıyon?kıyaslmaa deil örnek olarak söledim o kişileri...

istlee seninde bildigin gibi ip den yakalanamadı,kendini deşifre etti

nazlı olayını düsünün ya 180 bin küsür id daha bi kac gün önce üye olmus iski yi nerden tanıoda bu sekilde konustu bu gün

yada sehri istanbul yazılar bu kadar mı benzer birine isimleri bold yapmalar falan sizde biliosunuz hoıcam ne bu ya

adam kac kere kimlere hakaret etti ne degerlere sövüp gecirdi

fake aldı geldi siz üyeligini acıosunuz...

bunlara ragmen kim actıysa actı bu üyeliği daha hala burda adalet var demeyin ayıp be

belkide feyk olayını başkası yapmıştır ha nedersin bu adamın o kadar çok sevmeyeni varki sevmeyenleri yapmış olamazmı neden hep tek taraflı düşünüyorsunuz bu arada sınırsız ban bende yemiştim ama açıldı bunu bu kadar uzatmayın arkadaşlar la iski bu arada belki ben seneden daha uzun ceza almışımdır la

• quote:

quote:

quote:

@iski;

hâla cevap yok bu arada

Karışmayın benim iski'ciğime. O işine gelene cevap verir işine gelmene vermez...
    Öyle değil mi iski'ciğim? Bakma sen bunlara... Kafana göre takıl, karışanı yakarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shen -- 1 Mayıs 2006; 23:09:36 >

• quote:

modemi resetliyodur şu an

• quote:

Orjinalden alıntı: drony

quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

iski , kaça bağladın?

Şaka tabiki , hoşgelmişsin. Aslında yönetimin sana para vermesi gerek , her cezası bittiğinde gereksizler hit oluyor , bir nevi reklamcı gibi.

peki bunu nedeni nedir?*
    iskiyi bu kadar büyüten yeni üyelerede bunu aşılayan sonra bu durumdan yine hoşlanmayan ve iskiyi şikayet eden yine biz(bazılarımız) değilmi....

bu lafımda sana değildi.. sende hoş geldin kontendoo uzun zamandır görmüyordum belkide hep burdaydın

Hoşbulduk , saol. Topici okudumda aşırı hassassın bu konuda , ben sadece zararsız bir şaka yaptım , aklı başında olan herkez bilir böyle birşey olmayacağını , nasıl bir ceza aldı bilmiyorum fakat 4 ay gayet tatminkar geldi bana şahsen. Bu forumun 60.000'i aşkın üyesi var her gıcık olanın üyeliği iptal edilse olmaz tabiki.

Pier'cim sende sakin ol , bu forum herkeze yeter

Fakat şu konuda yönetimin bir açıklama borcunun olduğu düşüncesindeyim , iski'nin bağışlanıpta diğer sınırsız ban yiyenlerin bağışlanmamasındaki neden nedir.

• Votkanın Etkisi Var Kusura Bakmayın Læ
  • İski seni fazla tanımıyorum ama gene de hoşgeldin
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.