Şimdi Ara

USTTE MI KALSIN ALTTA MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bir sorum olcak lepistes baligi icin rafyadan yavruluk yapmayi dusunuyorum ama bir sorum var rafya dipte top seklinde mi olmali yoksa dipten yukariya kadar mi olmali yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OguzhanY

Suyun yüzeyine yakın olmalı çünkü yem atarken rafyanın içine de yem atmalısınız.

yardimci oldugun icin tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OguzhanY kullanıcısına yanıt
    size bir sorum olcak bugun pet shopa gittim ve 3 tane lepistes aldim lepistes alirken gozum moliye takildi ondanda 3 tane alip yanlarina koysam sikinti olur mu ureme acisindan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gulgisalgi

size bir sorum olcak bugun pet shopa gittim ve 3 tane lepistes aldim lepistes alirken gozum moliye takildi ondanda 3 tane alip yanlarina koysam sikinti olur mu ureme acisindan

Hayir olmaz. Canli doguran turlerinin hepsi birlikte yasayabilir.
    Yalniz erkek disi sayisina dikkat edin. Her turden erkek disi orani 1e 3d seklinde olsun. Bir turden eger fazla erkek, az disi olursa diger turun disilerini ciftlesmek icin zorluyorlar.

ben bire iki olarak almistim ama olsun bide lepistes le moli ciftlesebilir mi yani saglikli yavru alabilir miyim

• OguzhanY kullanıcısına yanıt
    her sey icin saol bide disilerin karinlari buyuk olanlari sectim biri baya buyuk ve siyahlasmis gibi hamile olabilir mi

• quote:

quote:

her sey icin saol bide disilerin karinlari buyuk olanlari sectim biri baya buyuk ve siyahlasmis gibi hamile olabilir mi

Buyuk ihtimal oyledir. Lepistes tanklarinda hamile disi bulmak kolay oluyo. İlk hamile zamanlarinda bal rengi olur. Doguma yakin siyaha doner. Yada tam tersiydi simdi hatrlayamadim kusura bakmayin.

benim bildigim kadariyla doguma yakin siyah donuyo diger disinin karnida pembemsi bir renk

• quote:

quote:

quote:

quote:

Buyuk ihtimal oyledir. Lepistes tanklarinda hamile disi bulmak kolay oluyo. İlk hamile zamanlarinda bal rengi olur. Doguma yakin siyaha doner. Yada tam tersiydi simdi hatrlayamadim kusura bakmayin.

benim bildigim kadariyla doguma yakin siyah donuyo diger disinin karnida pembemsi bir renk

Dogrudur valla unuttugum seyler var. Neredeyse bir sene oldu akvaryumu kaldirali.

insallah yavru albilirim su baliklardan yarin ilk is rafyadan yuva yapicam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.