Şimdi Ara

ustaca park etme teknikleri.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
113.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynalara yapıştırılan dışbükey aynalar park ederken çok işe yarıyor, Hatta artık normal aynaya bile bakmıyorum, direk dışbükeyden heryer görünüyo.
  • geçen ay babamlar doktora gitmişti.garaj girişine babam park etti.bana dedi birşey olursa arabayı çekersin.tamam dedim.annem cep telini almayı unutmuş.benimkini verdim.izmir alsancak.park yeri yok.garaja araba geldi neyse çıktım.bakıyom park yeri yok.ileri git gel git gel...ileride karakol var polisler oturuyor.yol da tek yön.ileri çıksam alsancak merkez.ışıklar otobüsler:D
    neyse bir yer buldum zar zor 1-2dkda soktum.sizin için kolay ama ehliyetsiz biri için çok zor.3,5 misali...
    gireceğim yerin yanına geldim bir kere baktım dedim tamam.

çıkarken babama dedim nasıl girdim diye.ne var bunda dedi.
    bir baktım çıkarken arkayı dokundurttu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stilll -- 4 Eylül 2007; 12:25:40 >

• yaaaaaaa erkekler neden bu kadar merakli araba kullanmaya o denli de iyiler bayanlara bakarak, simdi ehliyet dersi aliyorum theoriyi gectim sira praktijk de Allah'im ne zormus o park etme olaylari ya oto. parketmek icin bildiginiz kolay yontemler varsa soleeyin bide accik beni motive edin,hoscakalin
  • biraz amatör oldu kusura bakma.
    şimdi öndeki arabanın yanına gel,tam sağ yap.sonra biraz düz gel.sağ arka kaldırıma sürtmiyecek şekilde ayarla sonra tam sol yap.böylece arabanın burnu içeri girer.daha sonra tam sağ yapıp paralel bir şekle getir.
     ustaca park etme teknikleri..

anladın inşallah.
    sıkma kendini rahat ol

• quote:

Orjinalden alıntı: selin--

yaaaaaaa erkekler neden bu kadar merakli araba kullanmaya o denli de iyiler bayanlara bakarak, simdi ehliyet dersi aliyorum theoriyi gectim sira praktijk de Allah'im ne zormus o park etme olaylari ya oto. parketmek icin bildiginiz kolay yontemler varsa soleeyin bide accik beni motive edin,hoscakalin

Ahh güzel türkçem ahh!
  • Hocam park etme o kadar degılde park ettıkten sonra cıkmak benım ıcın ıskence. Arabanın burnu kurtardı kurtarmadı dıye bakarken mıllet acemı dıye kafa buluo ıcınden. Artı bırde su serıt ıcınde gezme olayını halledersem gerısı basıt. Dıreksıyonu duz tutacam dıye aynı serıtın ıcınde pınpon topu gıbı gezıp duruyorum tabı arabada bırısı varsa hemen yavas yavas demeye baslıor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: stilll

biraz amatör oldu kusura bakma.
    şimdi öndeki arabanın yanına gel,tam sağ yap.sonra biraz düz gel.sağ arka kaldırıma sürtmiyecek şekilde ayarla sonra tam sol yap.böylece arabanın burnu içeri girer.daha sonra tam sağ yapıp paralel bir şekle getir.

anladın inşallah.
    sıkma kendini rahat ol

En güzel anlatım bu olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaD-Ry -- 5 Haziran 2007; 23:05:39 >

• http://www.hep oyna.com/forex/176/Park_etme_2.html
    http://www.hep oyna.com/forex/415/Park_Etme_3.html
    http://www.hep oyna.com/forex/47/Park_Etme.html
    http://www.hep oyna.com/forex/112/Test_surusu.html
    http://www.hep oyna.com/forex/315/Taksici.html
    http://www.hep oyna.com/forex/49/Paralel_Park.html

boşlukları silerseniz size boşluklara park etme konusunda yardım edeceğine inanıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: .C.O.

quote:

yaaaaaaa erkekler neden bu kadar merakli araba kullanmaya o denli de iyiler bayanlara bakarak, simdi ehliyet dersi aliyorum theoriyi gectim sira praktijk de Allah'im ne zormus o park etme olaylari ya oto. parketmek icin bildiginiz kolay yontemler varsa soleeyin bide accik beni motive edin,hoscakalin

Ahh güzel türkçem ahh!

yaw kusura bakma canim:)) flamanca turkce karisti biraz
  • Orjinalden alıntı: stilll

biraz amatör oldu kusura bakma.

anladın inşallah.
    sıkma kendini rahat ol
    [/quot

supersin resimler ve anlatim icin cok merci ama su solediklerini bide pratike gecirebilsem :)) yapcami biliyom ama biraz gaza ihtiyacim var isde

• quote:

Orjinalden alıntı: RONNIE

Hocam park etme o kadar degılde park ettıkten sonra cıkmak benım ıcın ıskence. Arabanın burnu kurtardı kurtarmadı dıye bakarken mıllet acemı dıye kafa buluo ıcınden. Artı bırde su serıt ıcınde gezme olayını halledersem gerısı basıt. Dıreksıyonu duz tutacam dıye aynı serıtın ıcınde pınpon topu gıbı gezıp duruyorum tabı arabada bırısı varsa hemen yavas yavas demeye baslıor.

bende sana bildigim bisiiyi solim parktan cikarken iicene sola kiriyosun taaaaki sen(sofor) ondeki arabanin bagajiyla 30 derecelik aciya gelene kadar eh biraz geometri devreye giriyo ama cozcez bu isi merak etme sen ,basarilar ve kolayliklar diliyorum

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: RONNIE

Hocam park etme o kadar degılde park ettıkten sonra cıkmak benım ıcın ıskence. Arabanın burnu kurtardı kurtarmadı dıye bakarken mıllet acemı dıye kafa buluo ıcınden. Artı bırde su serıt ıcınde gezme olayını halledersem gerısı basıt. Dıreksıyonu duz tutacam dıye aynı serıtın ıcınde pınpon topu gıbı gezıp duruyorum tabı arabada bırısı varsa hemen yavas yavas demeye baslıor.

bende sana bildigim bisiiyi solim parktan cikarken iicene sola kiriyosun taaaaki sen(sofor) ondeki arabanin bagajiyla 30 derecelik aciya gelene kadar eh biraz geometri devreye giriyo ama cozcez bu isi merak etme sen ,basarilar ve kolayliklar diliyorum

Dil yine pek hoş olmasa da arkadaş bu sefer haklı. Yapacağınız manevrayı aklınızda saniyeler içinde koordinat düzlemine aktarabilir ve gerekli işlemleri yaparsanız çok rahat edeceksiniz. Matematik hayatın her noktasında, her anında işinizi kolaylaştırır. Belçika'da bile. :)

• ehliyeti alirsam hepinizi gezmeye goturcem,heh (nasi bi yalansa )
  • http://www.derijprof.be/ linke tiklayin karsiniza cikan ekranda "welkom" u tiklayin sonra "bekijk de tips voor de controles en de manoeuvres" tiklayin, acilan pencerede en ust tarafta controles,parkeren,keren seceneklerinden "parkeren" olani tikliyosunuz son olarak "bekijk de animatie achterwaarts parkeren wanneer er geen verkeer is" (trafik yokken arac arkasina parketme animasyonunu incele) tik yapionus ve parketme yontemini izliyosunuz ,isinize yaricandan eminim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selin-- -- 6 Haziran 2007; 18:56:46 >
  • Yeni bisi daha buldum benim gibi acemi olanlarin super isine yaricak ;

http://www.derijprof.be/ tikla welkom/bekijk de tips voor de controles en de manoeuvres/parkeren (ust kosede) / PRAKTISCHE TIPS OM TE PARKEREN ( kolay park etme yontemi )

kesinlikle bakin derim,tesekkur etmeyi unutmayin
  • Ancak tecrübeyle ustalaşırsın gerisi hikaye, hergün park ede ede ustalaşacaksın.

Bilenler anasının karnında öğrenmedi sonuçta.
  • Evet haklisin kimse anasinin karninda ogrenmedi ama sende kabul edersin ki bu isin teknikleri var taktiklerini ogrenince is daha kolaylasir
  • quote:

Orjinalden alıntı: shamsheytani

quote:

sen biliyonbu işi

ne var ki burada.. biraz araba parketmesini bilen herkes parkeder...
  • Bence bayanlara sakın gaz vermeyin çünkü yollarda zaten beceriksizlikte birbirleriyle yarışıyolar..Trafiğin tıkandığı noktalarda genelde sayıları az olmalarına rağmen başrolde hep bayanlar var.Bide ne kadar hata yaparsa yapsın asla hatalı olduklarını kabul etmiyip el kol hareketi yapıyolar..Bide allah aşkına şu cep telefonunda konuşacak bu kadar çok ne buluyolarda hem araba kullanıp hem cepten sohbet yapıyorlar anlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: bito

Bence bayanlara sakın gaz vermeyin çünkü yollarda zaten beceriksizlikte birbirleriyle yarışıyolar..Trafiğin tıkandığı noktalarda genelde sayıları az olmalarına rağmen başrolde hep bayanlar var.Bide ne kadar hata yaparsa yapsın asla hatalı olduklarını kabul etmiyip el kol hareketi yapıyolar..Bide allah aşkına şu cep telefonunda konuşacak bu kadar çok ne buluyolarda hem araba kullanıp hem cepten sohbet yapıyorlar anlamadım

du bakalim arkadas biraz sakin ol ya nedir bu agresiflik ,insan oncelikle biras yapici olur dimi,bayanlar diyosun genelleme yapma lutfen trafik kurallarina uymayan,hatali,agresif sekilde arac kullanan erkek suruculer oldugu gibi bayanlarda da heyecana kapilip hatali arac kullananlar vardir ama kalkip bayanlar kotu arac kullaniyo dersen olmaz.... yapici olmayi ve tesvik etmeyi dene daha iii olur

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.