Şimdi Ara

Üst Seviye Lumia Cihaz Gfx Bench'de Görüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lumia 940 olması muhtemel cihazda , 6 çekirdekli snapdragon 808 işlemci ,Adreno 418 GPU 20mp 4k video çekebilen ana kamera ve 5mp 1080p video çekebilen ön kamera , 3GB ram , 32GB hafıza ve 5.2' 1080p ekran bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheKingOfİnfinity -- 30 Mayıs 2015; 19:55:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• daha ayrintili bilgi ve resim yokmu?

• Çok pahalı olacak çok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam forumun güzelliği yüzünden fotoğraf yükleyemiyorum!
    Ama şu linkden ulaşabilirsinizhttp://windowsphonehaber.com/ust-seviye-lumia-cihaz-gfxbench-testlerinde-gorundu.htm

• 2k olmaması güzel
    Adreno 430 güzel
    Sd810 yerine sd808 seçilmesi güzel
    4 gb ram güzel

Ama ois ve hafıza kartı yoksa çöp.

Bunlar varsa bile rakip androidlerden ucuza gelecek ki satsın. En fazla 1999 TL.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Üst Seviye Lumia Cihaz Gfx Bench'de Görüldü

• koçari K kullanıcısına yanıt
    Hocam 940 ve 940XL özellikler sızdırıldığında iksindede hafıza kartı özelliği vardı. Belki GFX bench de gözükmüyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: azakd42869

Hocam forumun güzelliği yüzünden fotoğraf yükleyemiyorum!
    Ama şu linkden ulaşabilirsinizhttp://windowsphonehaber.com/ust-seviye-lumia-cihaz-gfxbench-testlerinde-gorundu.htm

Tesekkurler ama o resim 535 e ait! yakında çıkar bakalım. Ama benim anlamadığım konu şu 940 in rami ne olacak 4 gb ram nerden cikt?i yoksa 1.5 toplam 3 gb ram yaziyo kafam iyice karisti bu konuda bilen arkadaşlar da varsa yardımcı olursanız sevinirim

• Hocam 512mb ramde 180mb kullanabiliyor ,1gb 360,2gb 720,3gb 1080,4gb ise 1440mb kullanabiliyor.Ayrıca ben onu forum için yazdım size değil yanlış anlamayın. Görseldeki telefonda 535 benim dediğim gfx bench fotoğrafı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheKingOfİnfinity -- 30 Mayıs 2015; 9:06:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azakd42869

Hocam 512mb ramde 180mb kullanabiliyor ,1gb 360,2gb 720,3gb 1080,4gb ise 1440mb kullanabiliyor.Ayrıca ben onu forum için yazdım size değil yanlış anlamayın. Görseldeki telefonda 535 benim dediğim gfx bench fotoğrafı.

Ok ram konusunda da jeton geç düştü meğerse kullanılabilir rami gösteriyormuş
  • Hocam yalnız ram 3gb mış Microsoft sanırım kıyak geçmiş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.