Şimdi Ara

Üst model iMac Pro'nun fiyatı hesaplandı: 60.890 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
5.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca hiç bir marka fanatiği değilim. Ben gördüklerimi aktarıyorum. Hepsi bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

Arkadaşım bilip bilmeden sallama diye yazmanın anlamı yok ne iş yaptığını da bilmiyorum.

Benim fotoğrafçı tanıdıklarım (profosyonel ) Windows'tan Mac OS geçtiler. Sebebi Windows un aptal saptal güncelleme yapılırken bekleyin gibi boş vakit kayıpları. Format atma vs.

Yazılımcı arkadaşlarım hepsi MacBook kullanır. Facebook vs bak hepsi mac kullanır. Hp patronu MacBook kullanır.

Konsere gittim MacBook kullanıyorlardı. Bütün büyük yerler böyle. İster kabul et ister etme.

İster İnan ister inanma. Yıl olmuş 2017 Windows çöktü hatası devam ediyor. Geçenlerde yayınladığı güncelleme ile Windows ü çökerten firma.

Ayrıca apple iMac Pro çıkarmasının sebebi gelen yoğun talep. Büyük firmalar çok güçlü pc istediler. Hatta MacBook Pro nın hafızası 64 Gb çıkacak dendi. Adamlar iMac Pro yaptı.

6 senedir MacBook Pro kullanıyorum 1 kere bile virüs girdi güncellenirken bekleyin format atma gibi boş işlerle uğraşmadım. 1 kere format attım. Ssd taktığımda.

Zaten insanlara sorsan apple başarısı hep tesadüf. iPhone berbat ama büyük firmalar güvenlik için iPhone kullanıyor. Hatta güncelleme yayınlandığında kafana göre yükseltme yapamıyorsun. Şirketin merkezi güncellemeleri kontrol edip onay gelirse yükseltme yapabilirsin. Firma ismi de verebilirim.

O yüzden çevren kullanmıyor diye bilmediğin şeyler hakkında yorum yapmayın. İstersen 50 yıllık çalışan ol. Fark etmez.

Kardeşim kırıcı olduysam özür dilerim.

Lakin kaynımda var, eltimde var, bende ki windows çöktü, onda linux çalışmadı mantığıyla, kişisel deneyimlerden yorum yapmak yanlış.

Apple profesyonel kullanımın %5'ine dahi hakim değil. Satış rakamları da ortada. Profesyonel kullanımda linux ve windows'un yanından geçmez dahi.

Daha apple'ın bir çok profesyonel alanda örneğin sanallaştırma pazarında çözümü yok doğru düzgün. Gidip 6000 bilgisayar kuran adam mac os işletim sistemini ne yapsın.

• İyi de zaten bu bilgisayar ancak ileri düzey medya yapım şirketleri tarafından kullanılabilir. Ki onlar da kolaylıkla satın alabilirler, siz niye kafa yoruyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalniz yukseltme sayilarina bakarsaniz

8 cekirdek-18 cekirdek

32gb-128gb

16bit-64bit

1tb-4tb

Hep en azdan en fazlaya dogru hemen atliyor ortasida yok ulan ne cakalsin apple

• Kendi ülkelerinde 17.324$ aslında iyi fiyat ne de olsa bu tür bilgisayarlar sinema editörleri, oyun tasarımcıları, profesyonel fotoğrafçılık ile uğraşanlar için alınıyor. Tek sıkıntı Türkiye'ye geldiğinde ki vergi oranı..

• sonrada niye küfür ediyorsun oluyor!

• Konu sıcak fırsatlara eklenmeli bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

Arkadaşım bilip bilmeden sallama diye yazmanın anlamı yok ne iş yaptığını da bilmiyorum.

Benim fotoğrafçı tanıdıklarım (profosyonel ) Windows'tan Mac OS geçtiler. Sebebi Windows un aptal saptal güncelleme yapılırken bekleyin gibi boş vakit kayıpları. Format atma vs.

Yazılımcı arkadaşlarım hepsi MacBook kullanır. Facebook vs bak hepsi mac kullanır. Hp patronu MacBook kullanır.

Konsere gittim MacBook kullanıyorlardı. Bütün büyük yerler böyle. İster kabul et ister etme.

İster İnan ister inanma. Yıl olmuş 2017 Windows çöktü hatası devam ediyor. Geçenlerde yayınladığı güncelleme ile Windows ü çökerten firma.

Ayrıca apple iMac Pro çıkarmasının sebebi gelen yoğun talep. Büyük firmalar çok güçlü pc istediler. Hatta MacBook Pro nın hafızası 64 Gb çıkacak dendi. Adamlar iMac Pro yaptı.

6 senedir MacBook Pro kullanıyorum 1 kere bile virüs girdi güncellenirken bekleyin format atma gibi boş işlerle uğraşmadım. 1 kere format attım. Ssd taktığımda.

Zaten insanlara sorsan apple başarısı hep tesadüf. iPhone berbat ama büyük firmalar güvenlik için iPhone kullanıyor. Hatta güncelleme yayınlandığında kafana göre yükseltme yapamıyorsun. Şirketin merkezi güncellemeleri kontrol edip onay gelirse yükseltme yapabilirsin. Firma ismi de verebilirim.

O yüzden çevren kullanmıyor diye bilmediğin şeyler hakkında yorum yapmayın. İstersen 50 yıllık çalışan ol. Fark etmez.

2009 mid MacBook pro alınır mı şu anda ? Kullanılır mı iyi kötü ? SSD takılmış sizin gibi. Sahibinden de gördüm. B

Ben okul sunum , film ,torrent VB. Gibi işlerde kullanmak istiyorum. Oyun oynamam. Ama derste yanımda vs tasiyabileyim istiyorum. Ne tavsiye edersiniz

• Türkiye'de ötv ve kdv de eklersek yalnızca 99.999TL*'ye sahip olabiliriz.
  • İş amaçlı alınacaksa iyi bir yatırım olur. Acaba GTA 5 kaldırır mı kafasıyla düşünülürse zengin şımarık velet işi olur. Yükseltmeler olmadan bile çok iş görür. Her türlü grafik tasarım yapılır. Kasmaz akmaz kokmaz. 20 yıl temiz hizmet verir bir ürün. Apple fiyatlandırma konusunda US dışında normal karşılanmıyor kur farkları ve vergi eklemeleri yüzünden. Ama ürünlerine laf yok. Sağlam ve dayanıklı. mobil aygıtlarını saymazsak Apple ürünleri dayanıklı da oluyor. Macbook Imac Ipad ürünleri dayanıklı ama Iphone ipod gibi mobil ürünleri dayanıksız oluyor. Zaten bu ürünlere de fazla garanti vermiyor. İmac teknolojinin Kabesidir. Onu tavaf etmeden hacı olamazsınız.

• Alıp 15 gün kullanıp iade edilebilir , bir denemek lazım nasıl bişeymiş
  • Vergisiz asla. Vergi de ekleyin, hatta buna ötv'de eklenmeli, hatta hatta buradaki apple storeların ektra %10 komisyonu falan. ohhh mis gibi...

• Ülkemizin koşulları yüzünden Apple şirketine mok atmak da iyi yani.Güzel kafa..

İmac 27 Retina alacaktım.Dedim yeni tanıtılan modelleri bekleyeyim diye..Bekledim de yani almam,bana lüks kaçar fazla kaçar bu modeller.
    Arada 3-5 fark olsa tamam düşünürdüm ama bu hali ile almam çok çok gereksiz olacak.

İmac 27 alır geçerim bana yeter.Bu modeller çıkınca 3-5 bir şeyler de indirim yaparlarsa iyi olur.10.800 civarına geliyor alacağım İmac.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 16 Haziran 2017; 12:10:8 >
  • Bilip bilmeden apple'a sallamış bazıları. Ben işyerimde sürekli video montaj ve grafik tasarım üzerine çalışıyorum. macOS inanılmaz bir zaman tasarrufu benim için. klavye kısayolları vs. işimi çok ileri atıyor.

Profesyonel olarak iş için bir kere bile windows almayı düşünmedim. düşünmüyorumda.

Fiyatına gelirsek 17K diyor. Gayet makul bir rakam bu özelliklerde. Ülkemizde pahalıya gelmesi apple'ın suçu mu?

hükümete böyle sallayamayınca tabi kolayı apple'a sallamak. geçin bunları bilader.

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

aynı sitemi windowsta topladığınızda da uçuk bi rakam çıkıyor zaten haber anlamsız olmuş.

Yani..
    Pahalı diye bilmeden etmeden sallıyorlar işte.
  • Devlete bir tane hediye almadan bırakmam. Sayın KDV.
  • Hee bu arada şu anda Macbook Retina ile çalışıyorum.."en son çıkan değil"

3 Adobe programı , İtunes ,Spotify, yaklaşık 20 tane sekmesi açık olan Safari ve açık olan 6-7 dosya var.. Ve hiç tık etmedi bilgisayar kaç saattir.
    Hani o Windows toplarımcılara gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TRT payınıda ekleyelim..

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Hee bu arada şu anda Macbook Retina ile çalışıyorum.."en son çıkan değil"

3 Adobe programı , İtunes ,Spotify, yaklaşık 20 tane sekmesi açık olan Safari ve açık olan 6-7 dosya var.. Ve hiç tık etmedi bilgisayar kaç saattir.
    Hani o Windows toplarımcılara gelsin.

"Windows toplarımcılara gelsin."
    windows toplamak nasıl oluyor hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeaParty

Kendi ülkelerinde 17.324$ aslında iyi fiyat ne de olsa bu tür bilgisayarlar sinema editörleri, oyun tasarımcıları, profesyonel fotoğrafçılık ile uğraşanlar için alınıyor. Tek sıkıntı Türkiye'ye geldiğinde ki vergi oranı..

vay anasını sinemacıları oyuncuları fotoğrafcıları demek kara kara düşündürüyor devlete vergi vermek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parola_18 -- 17 Haziran 2017; 3:21:26 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.