Şimdi Ara

'Üst katımda 'sesli sevişen' dul bir kadın var; hiçbir şey yapamıyorum'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
13.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu şikayeti size yazdığım için özür dilerim. Ama Türkiye'de kendi toplumunun sorunlarına yabancı bir medya var ve gerçekten yaşadığımız ciddi sorunları bile ciddi ciddi tartışamıyoruz; çözüm üretemiyoruz.

Benim sorunum üst kattaki komşumla. Eşinden ayrıldığını bildiğimiz bir hanım, haftada bir ila iki gün arkadaşıyla seks yapıyor; ama nasıl seks. Aşağıdan biz duyduğumuza göre, yan komşusu da üst komşu da mutlaka sesleri duyuyordur; ancak bugüne kadar kimse bu sorunu çözemedi.

Ben alttan bağırıyorum; yüksek sesle yapılanın ayıp olduğunu duyuruyorum; ama nafile. İki tane çocuğum var. Sinir krizleri geçiriyorum.

Yukarı çıkmak, kadını da sevgilisini de eşek sudan gelene kadar dövmek istiyorum ama eşim engel oluyor; bela almayalım başımıza diye.

Peki bu sorun nasıl çözülür? Arkadaşlarıma anlatıyorum bir yardımı olur; biri bir şey önerir diye. Ancak ne büyük toplumsal bir sorunmuş ki bu, benim yaşadıklarımın çok benzerlerini çok kişi yaşamış.

Bir kere duvarlar da tavanlar da çok ince; ve yalıtım yapılmamış. Fısıldasanız, duyuluyor. Biz de eşimle seks yapmaya korkar hale geldik; bu olaydan sonra. Tamam bu kadın abartıyor da, ya bizimki de duyuluyorsa.

Size yazıyorum çünkü son olarak aradığım polis karakolundaki komiser bana kahkahalarla güldü...

Ne yapabilirim?

(nethaber)
  • bu sorun senin sorunun mu yoksa bi yerlerden alıntı mı(altta net haber yazıyo da)
  • quote:

Orjinalden alıntı: chinablue

bu sorun senin sorunun mu yoksa bi yerlerden alıntı mı(altta net haber yazıyo da)

Nethaberden alıntı üstad.Benim sorunum değil.
  • Bu sorunu yaşayan arkadaşlara en büyük tavsiyem şudur. İlk önce paraya kıyıp devasa hoparlörlü bir müzik seti alacaksınız. Olay başladığı zaman tavana dayayıp son ses Müslüm gürses dinleteceksiniz. Ara sıra konsantrasyon bozması açısından kemal sunal kahkahaları ve sinir bozucu sesler de dinletebilirsiniz.
  • ya da duvarlar kartonpiyerle döşenebilir
  • adam cidden zor durumdaymış ya
    ya şimdi kendimi onun yerine koyuyorumda
    evde 2 tane çocuğum olsa,gidip uyarmadan olmaz,çocuklar bunlar ne yapıyo dese ne cevap vercen öyle ya
    ama bide çıkıp kadına "az yavaş ..kişin "de diyemezsin,nası anlatacan durumu
    aşşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık misali
  • quote:

Orjinalden alıntı: pprodigyy
    ...
    Benim sorunum üst kattaki komşumla. Eşinden ayrıldığını bildiğimiz bir hanım, haftada bir ila iki gün arkadaşıyla seks yapıyor; ama nasıl seks. Aşağıdan biz duyduğumuza göre, yan komşusu da üst komşu da mutlaka sesleri duyuyordur; ancak bugüne kadar kimse bu sorunu çözemedi.

...

(nethaber)

kilitin anahtarı burada sanırım. kendimce bir çözüm düşündüm ama ne kadar olumlu sonuç verir bilemem..
    hanımın ev telefonu olsa diye düşünerekten (olursa cep daha makbul olur) evine o an, rahatsız ailenin yakını tarafından telefon açtırılıp bir senaryo üretilebilir. Örneğin eski eşinizin şu an eve doğru 220 km hızla araba ile gelmekte olduğu söylenebilir.(ya da başka bir kurgu benim aklıma bu geldi) sonra tedirgin olacakları muhtemel olan iş üzerindeki çift o an ne yapacakları endişesi içinde çözüm düşünürlerken,(düşünürlerken ses çıkartmazlar heralde) rahatsız olan çiftin çocuklarının uyuması için seferberlik başlatılabilir (ninni gibi) Böylece zamandan kazanılmış olunur...
    benim aklıma gelen çözüm önerisidir. başka fikri olan?
  • quote:

Orjinalden alıntı: vozer

Bu sorunu yaşayan arkadaşlara en büyük tavsiyem şudur. İlk önce paraya kıyıp devasa hoparlörlü bir müzik seti alacaksınız. Olay başladığı zaman tavana dayayıp son ses Müslüm gürses dinleteceksiniz. Ara sıra konsantrasyon bozması açısından kemal sunal kahkahaları ve sinir bozucu sesler de dinletebilirsiniz.

• quote:

Bu sorunu yaşayan arkadaşlara en büyük tavsiyem şudur. İlk önce paraya kıyıp devasa hoparlörlü bir müzik seti alacaksınız. Olay başladığı zaman tavana dayayıp son ses Müslüm gürses dinleteceksiniz. Ara sıra konsantrasyon bozması açısından kemal sunal kahkahaları ve sinir bozucu sesler de dinletebilirsiniz.

Ardından da onlar gürültü için şikayet etsin zabıt size tutulurken mağdur(!) olan onlar da konutlarının dokunulmazlığı içinde yatak odası gibi en dokunulmaz yerde birbirlerine dokundurmaya devam ederler..

No way out in anarchy
  • quote:

iyi fikir!
  • Kapının önüne şişme erkek,vibratör ve envai çeşit sex oyuncağı bırakın geceden onlar bu işi yaparken.Sabah kapıyı açınca dumur olsunlar.Oyuncakları ile oynarken ses çıkarmaz sanırım.Çıkarabilirmi ?
  • tıpatıp aynı sorun bizde de var. kadın dul.üst katımızda.duvarlarımız kesinlikle ince değil.

kadın domuz gibi 10 dakika boyunca çığlık atıyor. Allahtan annemin babamın uykuları ağır.

ama evde bir çocuk olsa hele bir kız çocuğu olsa yakarım ben o komşuyu.

ne kadar sinir bozucu birşey olduğunu tahmin edemezsiniz.

artık sokakta köpek havlasa o malum ses zannediyorsunuz. geceleri acaba bu gecede olacak mı diye beklemekten kendinizi alamıyorsunuz.

ne kadar rahat insanlar var ya.
  • Patlarsa güzel güültü olur.
  • baba laftan anlamayana dayak başka söze ne hacet
  • baba laftan anlamayana dayak başka söze ne hacet
  • quote:

Orjinalden alıntı: mussa

quote:

iyi fikir!
  • cok benzer bi sorun bizde de wardi... tek fark anlarin genc bi cift olmasi.. dul kadin ve sevgilisi falan deil yani...
    malum sesler baslayinca ewdeki herkes duymazdan gelir we telewizyonun sesi acilirdi
    simdi kadin hamileymis de kurtulduk bi sureligine
  • Bu durumda olan kişiler neden kasıyor ki kendini bir sıkıntı sürekli çekileceğine bir defa çekilsin yeter... Kimsede bir şey demez.... Kadını adam gibi dayaktan geçireceksin... Sorun morun kalmaz... Dayak derken yanlış anlamasın bayanlara dayağa karşıyım ama bu gerçektende rahatsızlık veren bir mesele....
  • git sende nasiplen
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.