Şimdi Ara

Üst bölgesinde canavar :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hakkari üst bölgesinde uzman çavuş olarak görev yapıyorum.Oyun oynamayı inanılmaz seviyorum hayatta yapmayı en çok sevdiğim şey oyun oynamak.Bende dedimki madem koca üst bölgesinde masaüstü bir gamer bilgisayar kuramam.Bir tane laptop alayım kendimi boşlukta hissetmeyeyim dedim ve paraya kıydım şu aleti dün itibari ile sipariş verdim.

Modeli ve özellikleri şöyle ;

Intel® Coffee Lake Core™ i7-8700K 6C/12T; 12MB L3; 8GT/s; 3.7Hz > 4.7GHz; 95W; 14nm

Intel® Z370 Express Chipset

8GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1070 O.C 256-Bit DX12

17.3" QHD 2560x1440 120Hz G-SYNC Mat LED Ekran

16GB (2x8GB) DDR4L 1.2V 2666MHz SODIMM

Samsung 256GB PM961 M.2 Sata PCIe 3.0 x4 (Okuma: 2800 MB/s - Yazma: 1100 MB/s)

1TB WD BLACK 32MB 7200RPM HDD SATA-3 9.5mm

Monster Tulpar t7 v15 1.1

Bu yüksek segmentte aldığım ilk bilgisayarım.Daha önce güçlü bir makina kullanmamıştım.Önerebilceğiniz kullanma tarzı,ipucları varsa bu işleri anlayan arkadaşlardan destek olmalarını istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w0idstuff -- 4 Mart 2018; 13:20:0 >

• @Sarohan kardeşim özel mesaja bakamıyorum burdan yazsan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w0idstuff -- 4 Mart 2018; 19:29:22 >
  • Hocam o kadar para vermeye değer miydi Bende doğuda görev yapıyorum kendime 3900TL ye gtx 1050 i5 7300hq dizdim fazlasıyla işimi görüyor.
  • Hocam çok iyi bı karar vermişsiniz.İyi günlerde kullanmanızı dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aynı cihazın 7. Nesil işlemcili olanı var T5 V12.1 Ben harddiski 2 TB RAM'i de 32GB yaptırmıştım.

Güzel bir seçim yapmışsınız masaüstü PC'yi aratmıyor kesinlikle.

Tavsiyem 2 ayda bir arka kapağı açıp hava ızgaralarına tazzikli şekilde üfleyin ki toz tıkamasın. Fan ızgaraları temiz kalırsa ısınma sorunu olmuyor.

Minumum 5-6 yıl götürecek bir cihaz.
  • GAMEHUNTER kullanıcısına yanıt
    Tavsiyen için teşekkür ederim dostum.Yapmam gereken herhangi bir ayarı bulunuyormu acaba?
  • Ne kadar güzel bilgisayar keşke benim de olsa hayırlı olsun hocam. Merakımdan soruyorum bu bilgisayar tüm oyunları en üst grafikler açıkken kaldırır mı?
  • gktgemre kullanıcısına yanıt
    Valla piyasadaki tüm oyunları indirdim hepsini açtı canavar gibi en üst grafiklerde üstelik 2kda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.