Şimdi Ara

Üslûp Değiştirince Cevap Veren Destek Ekibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 gündür düzgünce mesaj attim sorunumla ilgilenir misiniz sorunumla ilgilenmenizi talep ediyorum vb. diye ama ne arayan var ne bilgi veren var(mail yada mesaj atsa o da kafi) en sonunda ya sorunu çözün yada direk aboneliğimi iptal ettirin yazdim aninda 15 dakika gecmedi hemen cevap geldi problem bizden kaynakli degil ttnetten kaynakli cart curt pazartesi günü internet gelir diye yazmislar Türknete gececeklere yada hali hazirda abone olanlara duyurulur. Buraya yada twitter a 2 tane adam koyup millete gösteris yapmak mesele degil. Bunu ne zaman anlayacaksiniz.
    Edit:Başlik duzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurg07 -- 3 Aralık 2018; 8:24:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam üsküp değiştirmek çok zahmetli iş sırf adamlar cevap versin diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Jquair

Hocam üsküp değiştirmek çok zahmetli iş sırf adamlar cevap versin diye
    oto düzeltmenin acizliği

• Ben de evi taşıdım yeni adreste port bulunsun diye uğraşmaktan canım çıktı. 7 iş günü nakil sürelerinde keyiflerini bekleyene kadar portu başkası kapmış. İptal dilekçesi faxladım ama garanti olsun diye kargo ile de yollayacağım. Teknik destek elemanı kaç tane var merak ediyorum. İnsan iki üç gün geçmiş müşteri kaydına cevap yazmaya üşenmez herhalde.
  • Hala Turknetçiler var mı? Övdük iyi dedik tepemize bindiler. Bırakın artık bunu. Bana cevap bile vermiyorlar forumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terracide

Hala Turknetçiler var mı? Övdük iyi dedik tepemize bindiler. Bırakın artık bunu. Bana cevap bile vermiyorlar forumda
    Vallahi tesadüf mü desem bilemedim artık bana da cevap gelmiyor. İptal dilekçelerini faxladım ama kime soracağım elinize ulaştı mı diye ortada eleman yok. Mecbur güvenemedim kargoladım ek olarak.
  • Terracide kullanıcısına yanıt
    Bana da cevap gelmiyor kime cevap veriyorlar aceba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veripte ne diyecekler hocam ne diyebilirler
  • Birinizin cevabını yanlışlıkla bana attılar galiba

Üslûp Değiştirince Cevap Veren Destek Ekibi

Adamlar okumuyor bile soruya gelen cevaba bak

• Ben 1 yıldır sabit hat bekliyorum. En son kapı numaranız yanlış Türk Telekom a yada belediyeye gidin düzeltin dediler. Belediyeye sordum sorun yok. Türk Telekom da da normal herşey ama hizmeti alamıyorum. 6 ay sonra taşınacağım için idare ediyorum.

• Geçiş basvurumu iptal etmek istedim neden diye soruyor kadin. Cevabım sabit hattimin telefon numarasının değişmesi diyorum. Kadının cevabı şu yalın internet kullanabilirsiniz telefona gerek yok.

Hay Ben seni oraya koyanin biraz IQ lütfen ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderstruck7 -- 5 Aralık 2018; 8:24:46 >
  • Sürekli hız düşüşleri, kopmalar vs bıktırdı artık. Türknet yerine tavsiye edebileceğiniz bir iss var mı?
  • Ben de düzgün bir üslupla yazdım ertesi gün cevap geldi. Hep size mi denk geliyor barzo müşteri temsilcileri
  • Responsive07 kullanıcısına yanıt
    bugun yine gitti internet ben bu gidisle millenicom a gecicem

• Xiaomiseverim X kullanıcısına yanıt
    bugun yine gitti 10 dakika once yine destek kaydi olusturdum bakalim bu defa kime denk gelicem

• geri zekalı türknet üyeliğimi sırf bu müşteri hizmetleri yok sıkıntılı diye iptal ettirdim. nedir lan bu mail at yok sesli mesaj bırak dumanla haberleş bilmem ne. netspeed i arıyorum 1 dk da bağlanıyor ki 1 yıldır netspeed deyim neredeyse fazla fazla
  • onurg07 O kullanıcısına yanıt
    Hocam kime denk gelirseniz gelin bu saatten sonra türknetin işi çok zor. Görünüşe göre akk işi harbiden kalkıyor. Müşteri hizmetleri olmayan bir firmayı kimse ayda 3-5 lira ucuz olsun diye tercih etmez. Bakalım bende şimdilik bir arıza olmadı ama olur da çözülmezse gözlerinin yaşına bakmam, bence siz de öyle yapın.

• Xiaomiseverim X kullanıcısına yanıt
    Allahin hakki 3 tur hesabi 3. hatayi bekliyorum ayrica turk telekom gercekten akk yi kaldiriyorsa 1 2 ay kullananlarin yorumuna gore direk gecebilirim ne de olsa internetin tekeli gibi birsey

• Şu kötü yorumları okudukca iss değiştiremiyorum telekomdan çıksak türknet aylarca bağlatamıyorum bağlansa kopuyor diyorsunuz. Sorun yaşamayan çok memnunum diyor o da ayrı bir konu. Millenicom netspeed sanal ip havuzun atıyor deniyor. Fiber altyapı desen yok. İki ucu sürprizli değnek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Şu kötü yorumları okudukca iss değiştiremiyorum telekomdan çıksak türknet aylarca bağlatamıyorum bağlansa kopuyor diyorsunuz. Sorun yaşamayan çok memnunum diyor o da ayrı bir konu. Millenicom netspeed sanal ip havuzun atıyor deniyor. Fiber altyapı desen yok. İki ucu sürprizli değnek .
    3. reddeye ulastim artik Türknette port yok cart curt dsl de ariza var o var bu var... su ara baya bi sikinti cekmeye basladim vdsl e gecisimi de onaylamadilar port yok diyerek yilbasindan sonra direk Turktelekoma gecicem yeter artik en azindan musteri hizmetini arar ariza olursa bilgi alirim fiber cekerlerse port yok bahanesi uydurmazlar 15 20 lira pahali olsun ama huzurda olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.