Şimdi Ara

Üsküdar da adsl kullanıcısı var mı?bağ. probl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki hafta kadar önce türk telekom la adsl sözleşmesi imzaladım, birkaç gün sonra hattımın açıldığını telefonla bildirdiler. Bende modem(speedtouch330) alıp kurduktan sonra, bağlanmayı denedim, birtürlü bağlanamadım(hata 678).Telekomu aradım hattımın açık olduğunu söyledi telefondaki görevli. İlk başta kullanıcı adımın ve şifremi doğruladılar, sonra modem kurlumunda hangi protokolu kurduğumu(pppoe-LLC)sordular, onda da bir problem yoktu ayrıca modemimi iki ışığıda yeşil(usb ve adsl) yanıyor.
    2 hafta ben aradım onlar bağlantınızı kontrol ettirecez
    ben aradım onlar modeminizi tekrar kurun
    ben aradım onlar modemi aldığınız firmaya başvurun teknik destek vermiyoruz
    ben aradım onlar bağlantınızı kontrol ettirecez dediler
    bu böyle uzayıp gider.
    uskudar da adsl kullanıcısı olupta net'e bağlananlar varsa bu başlığa mesaj atarsa memnun olurum.

• Arkadaşımn ben üsküdardayım zoom x4 var problem yok sen bağlantılarını kontrol et çünkü orda her şey default yani herkse aynı moku yapıolar ama çalışıo sen bağlantını ve modeminin girişleri dooru takıp takmadığına bak herhalde ayarları bilisondur pppoellc felan
  • speedtouch connection dan bağlanmaya çalıştığım zaman
    hata:678 aradığınız bilgisayar yanıt vermiyor, daha sonra yeniden deneyin yazıyor.

bu yazıdan proplemin bendemi yada türktelekom serverindamı olduğunu anlıyabilirmiyim?
    benim modem bilgi yolluyor fakat gönderdigi bilgiler cevaplanıp geri gelmiyor.
  • dnsler bi de böle dene 212.156.4.6 212.156.4.7
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.