Şimdi Ara

usko neden 0 lanmıyor arkadaşlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan steam ve usko dahil max user 20 k falandır.
    bunların yarısıda pazarcıdır gb kasıp satan boş işler tayfası.

neden şu oyunu kanatsız,krowazsız,vs siz haliyle baştan başlatmıyolar ki ?

evet oyunda 70 80 bin tl lik charlar ama bu sıfırlamaya engel olmaz sonuçta hukuksal olarak birşey yapamaz gibi bu charı cok para eden userler yani saf değiliz.

oyunun komple sıfırlanmasına elbette itiraz edecekler vardır sitem edip bırakacaklardır ama en kötü ihtimalle türkiyeden 750 bin ile 1 milyon arası user toplarlar gibi ?

uskonun 0 lanması herşeyi değiştirir pvp ler açılmaz rağbet görmez artık.
    nttgame daha fazla para kazanabilir mesela.

eskiden oyuna girebilmek için sıra bekliyorduk saatlerce ee o zamanlar herkes öğrenciydi ufaktı parasızdı falan ama şimdi her knight online oyuncusu o eski ruhu kaçırmamak için her ay premium çeker diye düşünüyorum.

35 liradan 1 milyon oyuncuya sadece premium satsalar 35 milyon ediyor ya deli para :)

• 750k-1m oyuncu sen ne yaptın hocam ya böyle bişey yapsınlar bir hevesle başlayan belki max 150k oyuncu falan olur oda zaten 3-4 ay sürer sonra yine eski tas eski hamam olay oyunu eskiye döndürmek veya hiley komple kaldırmak değil biz artık bu oyunu çözdük eskisi gibi 60 olmak için aylar harcamayız neyin nerden çıktığını nasıl hızlı exp kasıldığını nasıl para kasıldığını biliyoruz eskiden hiçbişey bilmeden keşfederek oynadığımız için büyük haz alıyorduk bu oyundan
    her sene aynı konuyu açmaktan bıkmadınız sanırım
    10 küsür yıllık oyunu hala ilk yıllardaki popülasyonuna döndürme düşüncesindesiniz
    Örneğin ben max. 1 hafta oynayınca sıkılıyorum bu yüzden başlasam bile pvp ilk tercihim olur.
    Birde ko'nun asıl kitlesi solo playerden oluşan kitleydi fakat grup olarak oyuna başlayanlar solo takılan oyuncu kitlesini bitirdiler.
    Yani şuan hali hazırda oynayanlar gb'ci tayfa
    Katılıyorum..2011 yılının yaz ayında bıraktım ama halen içimde uktedir bu oyun.

2005 yılında cafece mage oynardık.8 kişilik parti hepimiz goblinlerde kasardık.İlk kez 39 level olup 39 glacier skilini göreceğim diye kalbim küt küt atıyordu.O heyecanımı dün gibi hatırlıyorum.

Cafe sahibi abi 47 leveldi ve o zamanlar +1 mirage dagger takıyordu herkes onun charına hayran hayran bakardı hem levelinden hem +1 md sinden dolayı.

Bu oyun yüzünden her sabah okula gidiyorum diye çıkar,soluğu daha açılmamış internet kafenin önünde alırdık mahallece.

Çok kişinin başını yaktı yalnız.Bende dahil.Dönemin 2008 oks sınavından kötü bir puan alıp kötü bir liseye gittim.Akıllanmadım lise 3 e kadar yine oynadım.Sonra tövbe dedim artık böyle olmaz.Var gücümle derslere asıldım türkiyenin en iyi üniversitelerinden birine gittim 1 sene öncede mezun oldum.

O dönemler neyin ne olduğunu anlayamıyorduk,hayatı oyunlardan ibaret sanıyormuşuz.Şimdi 1 saat cs go oynasam başıma ağrılar giriyor.

Her neyse artık baya da dolmuşum anlattık da anlattık
  • 750k-1m oyuncu sen ne yaptın hocam ya böyle bişey yapsınlar bir hevesle başlayan belki max 150k oyuncu falan olur oda zaten 3-4 ay sürer sonra yine eski tas eski hamam olay oyunu eskiye döndürmek veya hiley komple kaldırmak değil biz artık bu oyunu çözdük eskisi gibi 60 olmak için aylar harcamayız neyin nerden çıktığını nasıl hızlı exp kasıldığını nasıl para kasıldığını biliyoruz eskiden hiçbişey bilmeden keşfederek oynadığımız için büyük haz alıyorduk bu oyundan
  • Şahsen ben usko'nun hiçbir zaman eskisi gibi olacağını düşünmüyor, ihtimal dahi vermiyorum. Hatta araba kazası geçirmiş bir insan gibi sürekli kan kaybediyor ve bir gün tamamen ölecek.

2004-2006 yıllarında oynadım usko'yu çok zevkliydi.

Ama neden zevkliydi? Piyasa da pek oyun yoktu. İlk online mmorpg oyunumdu falan filan bir sürü sebebi var.

Piyasa vahşi kurt gibi bir sürü online oyun var ve knightdan çok daha kaliteli oyunlar bunlar.

Asıl garip olan şu, neden insanlar support'u beş para etmez, hile hurdanın gırla olduğu, item shop'un aşırı pahalı olup, çağın gerisinde kalmış bir oyunu oynamaya devam eder?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her sene aynı konuyu açmaktan bıkmadınız sanırım
    10 küsür yıllık oyunu hala ilk yıllardaki popülasyonuna döndürme düşüncesindesiniz
    Örneğin ben max. 1 hafta oynayınca sıkılıyorum bu yüzden başlasam bile pvp ilk tercihim olur.
    Birde ko'nun asıl kitlesi solo playerden oluşan kitleydi fakat grup olarak oyuna başlayanlar solo takılan oyuncu kitlesini bitirdiler.
  • bu dediğin olmaz ama eski swleri 4 indirip 4 tanede yeni sw açıp oyunu sıfırlamış gibi olurlar bunuda yapmazlar artık oyuncular pvpden zevk alıyor
  • Keşke sıfırlansada başlasak.. Bugün pvp aradım ama bulamadım adam akıllı.
  • HugooBoss kullanıcısına yanıt
    yourko..

• Vyl kullanıcısına yanıt
    Oynuyorsanız indirip başlayayım hemen. Tek oynamak çok sıkıcı oluyor 😂

• HugooBoss kullanıcısına yanıt
    eksi sozlukten 3 kisiyiz oynayacak. burdan da toplarsak 1 party olur cok da guzel olur.. ozelden tel no verelim whatsapp tan irtibata devam edelim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GB kasıp satan boş işler tayfası mı? O adamlar sayesinde oyun ayakta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elweda

her sene aynı konuyu açmaktan bıkmadınız sanırım
    bak arkadaş güzel bir noktaya değinmiş örneğin pvp serverlarda bile artık tek başınaysanız czde parti bulamazsınız herkes kendi takımıyla oynuyor eskiden böyle değildi
  • Konu başlığını görünce gülesim geldi yıllardır aynı muhabbet eski güzel günler eskide kaldı hala hevesiniz varsa pvp oynayın kaliteli pvp serverlar var uzun ömürlü değil ama uskodan daha keyifli bana göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enthris

750k-1m oyuncu sen ne yaptın hocam ya böyle bişey yapsınlar bir hevesle başlayan belki max 150k oyuncu falan olur oda zaten 3-4 ay sürer sonra yine eski tas eski hamam olay oyunu eskiye döndürmek veya hiley komple kaldırmak değil biz artık bu oyunu çözdük eskisi gibi 60 olmak için aylar harcamayız neyin nerden çıktığını nasıl hızlı exp kasıldığını nasıl para kasıldığını biliyoruz eskiden hiçbişey bilmeden keşfederek oynadığımız için büyük haz alıyorduk bu oyundan
    Katılıyorum..2011 yılının yaz ayında bıraktım ama halen içimde uktedir bu oyun.

2005 yılında cafece mage oynardık.8 kişilik parti hepimiz goblinlerde kasardık.İlk kez 39 level olup 39 glacier skilini göreceğim diye kalbim küt küt atıyordu.O heyecanımı dün gibi hatırlıyorum.

Cafe sahibi abi 47 leveldi ve o zamanlar +1 mirage dagger takıyordu herkes onun charına hayran hayran bakardı hem levelinden hem +1 md sinden dolayı.

Bu oyun yüzünden her sabah okula gidiyorum diye çıkar,soluğu daha açılmamış internet kafenin önünde alırdık mahallece.

Çok kişinin başını yaktı yalnız.Bende dahil.Dönemin 2008 oks sınavından kötü bir puan alıp kötü bir liseye gittim.Akıllanmadım lise 3 e kadar yine oynadım.Sonra tövbe dedim artık böyle olmaz.Var gücümle derslere asıldım türkiyenin en iyi üniversitelerinden birine gittim 1 sene öncede mezun oldum.

O dönemler neyin ne olduğunu anlayamıyorduk,hayatı oyunlardan ibaret sanıyormuşuz.Şimdi 1 saat cs go oynasam başıma ağrılar giriyor.

Her neyse artık baya da dolmuşum anlattık da anlattık

• Bu muhabbet yıllardır var. Sorun sıfırlanmasında değil mmorpg özellikle knight online tarzı mmo ömrünü tamamlayalı çok oldu. Biz büyüdük ve bitti yeni nesil beğenmez haklı olarak. Hatıralar hatıra olarak orda kalsın inan bana eski popülasyonuna dönse hatta fazla bile olsa da tadı bitti. Zaten tadı veren oyun değil gençlik dönemlerindeki o heyecandı dostluklardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ko k2 networkten el değiştirirken verilen mahkeme kararı sebebiyle oyunu sıfırlayamazlar. K2 network döneminde elde edilen kazanımlara dokunulamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigCLawRex

Şahsen ben usko'nun hiçbir zaman eskisi gibi olacağını düşünmüyor, ihtimal dahi vermiyorum. Hatta araba kazası geçirmiş bir insan gibi sürekli kan kaybediyor ve bir gün tamamen ölecek.

2004-2006 yıllarında oynadım usko'yu çok zevkliydi.

Ama neden zevkliydi? Piyasa da pek oyun yoktu. İlk online mmorpg oyunumdu falan filan bir sürü sebebi var.

Piyasa vahşi kurt gibi bir sürü online oyun var ve knightdan çok daha kaliteli oyunlar bunlar.

Asıl garip olan şu, neden insanlar support'u beş para etmez, hile hurdanın gırla olduğu, item shop'un aşırı pahalı olup, çağın gerisinde kalmış bir oyunu oynamaya devam eder?
    hocam sebebi haz. knight verdiği hazzı hiçbir oyun veremez şu anda knight tayfasına. konuyu açanın yazdıklarına cevap dahi vermiyorum cok saçma çünkü. yazan tahminen ergenus. yok knight sıfırlanıcakmıs da 750k -yediyüzellibin- -sevenhundredfiftythousand- -siebenhundertfünfzigtausend- oyuncu gelicekmiş yok artık. sen 13 yıldır bu oyunu oynayan adama tak diye ben senin 13 yıllık emeğini 10 milyon npni üstündeki 70bin tl lik itemini sıfırlıyorum dersen adamdan kan alırlar kardeş. ayrıca hukuksal olarak bişey yapamaz demişsin nereye yapamıyo itemlerin piyasa değeri belli. eskiden olsa bişey yapamazdın ama bilirkişi raporuyla mevcut şirketler bile -bynogame gibi- item satıyolar resmi yollardan. arada bir sözleşme var ve bu sözleşmenin hiçbir yerinde istediği zaman sıfırlayabilir dataları diye bişey yazmıyo. ki hadi yaptı diyelim bırak senin soyledigin sayıyı onun 10da 1 ini bile bulamazlar. şu anda oynamayanlar tamamen bahaneden ibaret. yok warrior tek yiyomuş da yok bu oyun paraya dayalıymış da. hiçbir işe yaramayacak hiçbir amacı olmayan bir öneridir.

• Malesef Türkiyede beklediğiniz gibi 1-2 milyonluk bir oyuncu kitlesi yok. en iyi satan oyun 50 bin civarında ps4 te ise uncharted 4 100 bin satış yapmış öyle 1 milyon oyuncu yok yani .
  • Itemlerimi satip bu oyunu birakali baya oldu. 4-5 yil belki. Warrior oynadim. Para verdim cok iyi itemler takilar aldim. +21 filan neler neler. Sonra bir clana girdim guvendim sifremi verdim. Itemler kilitliydi dedim oynasinlar. Sonra baktim char soyulmus. Uzun suren haftalar sikayetler itemleri geri aldim. Bazi eksikler vardi tabi. Herneyse baska clanlara girdim ama baktim ki olmuyor. Cok sonralardan dunya para basip char yapinca herkesle ayni seviyedeydim. Cz deneyimim nerdeyse yoktu . Hile almis basini gitmisti. Oyun oynayamiyorduk. Bende biraktim.

Simdi dusunuyorum acaba yeniden baslayip arada oynasammi diye de. Degmez heralde . Yeni bir server filan varmidir nedir durum?

• Bu oyun 1102 versiyonuna dönüp anti-cheat sistemi günümüzdeki gibi olsa, pay to win değil de ilk 6 ay premium ve pus engelli olsa, level cap 70 olup her şeyin eski sistemdeki gibi farm üzerine dayalı olsa. (hepsi hayal tabii, ama kurması güzel ). tüm db sıfırlansa, fire drake sonrası gelen tema olmasa, gem, frag gibi saçmalıklar olmasa, blue chest ve green chest'in servet değerinde olduğu pazar piyasası olsa, +8 kapalı olsa, 5k player olsa. ooof ulan. bu en son oldschoolko'da geçerliydi. o da hiç oldu.
  • Bizim insanımızı adam yerine koyup hizmet etmiyeceksin. Bu milleti soyacaksın aga. Bu konularda bunun en büyük örneği. Bu hırsızlar, soyguncular db yi sıfırlasa sazan gibi gidip başlarsınız oyuna gene. SteamKo açıldığında hangisi vardı ? hiç biri yoktu. Millet gitti başladı yatırdı paraları oyunun içine ettiler gene.

Sert konuşucamda kusura bakmayın. Bu oyunu billzard gibi firma satın almadığı sürece bu oyundan hiç bir halt beklemeyin. Her şey bembeyaz sıfır olsa dahi bu hırsızlar bu oyunu gene batırır.

O küçük akılsız kafalarınıza sokun artık bunu. Bu adamlarda aç kalıp defolup gitsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.