Şimdi Ara

USENET.NL Ödeme İptali!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Usenet.nl üzerinden 14 günlük deneme üyeliği aldım. Tabii deneme üyeliğini vermek için klasik olarak kredi kartı bilgilerini 14 gün deneme süresi sonunda üyeliği yenilemek için aldılar. 14 gün deneme üyeliği bitmeden iptal etmek istediğimde telefon ile kendilerini arayarak iptal etmem gerektiği bilgisi sitede yer alıyor. Tabii yurtdışı numarası falan filan.

Sorum şu: Acaba ben bu üyeliği bankam aracılığıyla iptal edebilir miyim? Veya iptal edebilmek için ne yapmam gerekir? Kart numarası değişimi mi gerekir?

Not : Şu an provizyonda bekleyen 1 dolarlık ödeme mevcut, provizyonun reddedilmesini bankadan istersem üyelik komple iptal edilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C34539E2B -- 9 Mart 2017; 22:59:42 >

• aynı sorundan müzdaripim. sorunu çözebildiniz mi ? çözdüyseniz nasıl ?
  • attuccari A kullanıcısına yanıt
    E-mail yoluyla müşteri hizmetleri ile görüştüm. İptal ettiler tek maille.
  • kardeşim selamlar
    kardeşim üye olmuş durmadan mail geliyor daha açık anlatabilir misin maili nasıl attın ben beceremedim.
  • missedcue M kullanıcısına yanıt
    şu an nasıl bir mail attığım konusunda hatırlayabildiğim hiçbir şey yok maalesef.

tarafınıza gelen maili özelden atabilirseniz belki yardımcı olabilirim.
  • Merhaba ben bugün usenet e üye olma gafletinde bulundum ve sonra vazgeçerek iptal etmek istedim. Verdikleri numarayı aradım çat pat konuştum. Bana iptalin gerçekleştiğini söylediler.Sonra mail aldım şu şekilde:

"thank you for your message.
    We hereby confirm that we have received your cancellation for the usenet.nl contract with the customer ID: 8634213.
    Your account will not be extended after you current term has run out. The anticipated termination date of your contract is 10/04/2017."
    Tarih yanlış bi kere ve 2017sini yazmış olsalar bile neden Nisan'da iptal ediliyor anlamadım.

İnternette de görünce bi kaç kişiye de böyle 3ay sonra mail gelmiş 200 lira 400 lira ödenmemiş borç mesajı . Müşteri hizmetlerine daha bugün mail attım ama benim şimdi ne yapmam gerekiyor. kredi kartımı iptal ettirip yeni mi açmam lazım hiç bir fikrim yok. yardımcı olur musunuz lütfen ?

• victoriawolf V kullanıcısına yanıt
    Bana da bu tür bir mesaj gelmişti hatırladığım kadarıyla ve şu zamana kadar herhangi bir borç bildirimi falan da gelmedi. Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Ayrıca bir çok ülkede genel olarak tarih formatı Ay/Gün/Yıl olduğu için o tarih 10 Nisan değil, 4 Kasım oluyor.

Üyelik şartları gereği 4 Kasım 2017 tarihine kadar üyeliğinizi kullanabilirsiniz, 4 Kasım tarihinden sonrada 1 kuruş ücret hesabınızdan kesilmeen üyeliğinizi sonuna erişirsiniz.
  • çok teşekkürler
  • hangi gmail yoluyla acaba
  • Konuyu açan arkadaş akibeti öğrenebilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuda muzdarip olan arkadaşlar ve Google da aratıp bu konuya gelecek olanlar için bilgilendirmedir.

usenet nl / usenet.nl DOLANDIRICIDIR. Bedava /Free Trial dahi olsa üyelik açmayın. İndirebileceğini vaat ettiği dosyayı da indiremezsiniz.

Size sormadan bazen 1 ay, bazen 2-3 ay sonra 99 USD yada 99 Euro çeker. Free Trial üyeliği de iptal ettiremezsiniz, açılmayan yurtdışı telefonuna ulaşsanızda, ettik derler, etmezler.

usenet nl / usenet.nl üzerinden para çekildi, nasıl geri alabilirim?

Önce bankanızı arayın ve yetkiniz dışında para çekildiğini belirtin. Size mail ile bir Ters ibraz /Charge back formu gönderecekler. Onu doldurun ve resmini çekip yada taratıp gerekli departmana mail ile yine gönderin.

usenet nl / usenet.nl üzerinden henüz para çekilmedi, nasıl kurtulabilirim?
    Bankanızı arayıp hemen yeni bir kredi kartı talep edin ve usenet nl / usenet.nl bilgilerini girdiğiniz kartı iptal ettirin. Sebep sorarlarsa, kart bilgilerinizin çalındığını, önlem olarak iptal ettirdiğinizi belirtin.

Bir daha da bilmediğiniz sitelere, PDF indirmek için, XYZ indirmek için kart bilgilerinizi vermeyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.