Şimdi Ara

usd hardiski ethernete dönüştürme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde 4 aet usb çıkışlı harici 1 tb lık harddiskler var. ben bunları ağa bağlamak istiyorum. acaba bu harddsikleri usb ile takabileceğim ve onu da ethernete takabileceğim bir cihaz varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersinx81 -- 8 Haziran 2010; 22:26:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hrnayn

http://www.hepsiburada.com/dark-mini-mania-1080p-kablosuzwlan-mkvdtstorrent-media-player/ProductDetails.aspx?productId=bd85071&categoryId=112123
    çok kullanışlı bir alet her işini görür

Bu ürünle üye elindeki 4 adet usb çıkışlı harici diski nasıl ethernete çevirecek ?
  • Belki şöyle olabilir ;

Ürünün arkasında USB Host girişine,bir usb hub,usb diskleri de buna bağlamak suretiyle işini görebilir.Ancak ürün usb hub destekliyor mu ,özelliklerinde yazmıyor.Ancak deneme suretiyle öğrenilebilir.

Bir de sadece ağa bağlamaksa amaç,bu ürün baya bir tuzlu kaçar.
  • imzamda görebileceğiniz gibi elimde popcorn c-200 var buna usb ile bağladığım harddiskleri networkde görebiliyorum fakat ben bu cihazlara bağlı kalmaksızın bu işi yapmak istiyorum.
  • cihazsız usbyi eternete çevirip networkten göremezsiniz
  • cihazdan kastım bir network media tank gibi bir şey olmasın yapacağı işin sadece kendisine bağlı olan hardiskleri ağda göstersin işi sadece bu olan bir cihaz var mı?
  • elinizde dahili hdd olsa varda harici olunca maalesef
  • http://www.hepsiburada.com/zyxel-nsa-210-nas-surucu/ProductDetails.aspx?productId=bd97471&categoryId=102820#tablnk
    bu ürünü bir araştır 2 tane usb var belki bu şekilde dışarıdan bağlayabilirsiniz fiyat biraz fazla ama genelde fiyatlar bu şekilde.
  • arkadaşlar aradığım ürünü buldum ama türkiye de nerde bulabilirim

Linksys Network Storage Link or D-Link's Wireless Network Storage Enclosure
  • Cirago NUS1000 Network USB Storage link bu ürünü almaya karar verdim amerikan sipariş edeceğim
  • TORRENT yapabiliyormu
  • yok yapamıyor
  • torent varmış fakat ntfs formatını sadece okuyabiliyor yazamıyor. indireceğiniz harddisk fat32 olmalı bu da 4 gb üzeri veri yazamaz demek oluyor yanlız ext2 yi de destekliyor. bu problemde böyle ortadan kalkabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.