Şimdi Ara

( USB ÜZERİNDEN CEPTEN BEDAVA İNTERNET ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
60.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben yaptım vallaha klavyen dert görmesin pc dekinden bile hızlı cepteki neT
  • ne demek.sonunda sende girebiliyorsun artık
  • kuzey69 kardeş benimde sana c510 hakkında bir kaç sorum olacak yardım edersen sevinirim....
  • quote:

Hiçbir kurulum yazılım programına da ihtiyacımız yok!!!

Sende SE PC Suite kurulu herhalde hiçbir programa gerek yok demişsin

SE PC Suitesiz bilgisayara telefonu gösteremessin PC Suite lazım bu işlemleri yapabilmek için
  • olmadı ..bağlanamadım..ALT AĞ MASKESİ:255.255.255.0 diye bişey yok telefonumda.w705
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxantihackersxx

quote:

Hiçbir kurulum yazılım programına da ihtiyacımız yok!!!

Sende SE PC Suite kurulu herhalde hiçbir programa gerek yok demişsin

SE PC Suitesiz bilgisayara telefonu gösteremessin PC Suite lazım bu işlemleri yapabilmek için

eğer bana diyorsa ben öyle bir şey demedim aksine s.e pc suite'nin olması gerekiyor dedim..
    ama bilgisayarında s.e pc suite yüklü olsun usb kablo ile bağlanırken sağlıklı olması açısından..
    inş. yardımcı olabilmişimdir.... bu cümlede old. gibi ayarları anlattığım yazıda....

• quote:

Orijinalden alıntı: forum13

olmadı ..bağlanamadım..ALT AĞ MASKESİ:255.255.255.0 diye bişey yok telefonumda.w705

telefonda ztn alt ağ maskesi diye bir şey yok..alt ağ maskesi bilgisayarındaki yerel ağ bağlantında.... yerel ağ bağlantına tıkla açılan pencerenin üstünde destek sekmesi var orada yazıyor...

telefonda dns adresi yazan yere =255.255.255.0 bunu yazıcaksın....
  • punısher ben telefondaki herşeyi yaptım ama bilgisayarda tanımlanmayan ağ diyor (windows 7 ) ne yapmam lazım bi yardım et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankaef -- 17 Haziran 2010; 14:37:24 >
  • ağ bağlantılarındaki işlemi yaptın mı ve se pc suıte yuklu mu?
  • hepsini yaptım ama bilgisayar interneti vermiyo bi türlü..
  • BENİM BİLGİSAYIRIN İŞLETİM SİSTEMİ VİSTA VE BİR TÜRLÜ BULAMADIM YEREL AĞ MASKESİNİ ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensonic -- 2 Haziran 2010; 23:33:49 >
  • w995 te nasıl yapabiliriz biraz farklı bi menü varda istenilen şekilde ayar cekemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensonic

BENİM BİLGİSAYIRIN İŞLETİM SİSTEMİ VİSTA VE BİR TÜRLÜ BULAMADIM YEREL AĞ MASKESİNİ ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZZ

yerel ağ maskesi=255.255.255.0 budur.
    telefonun ayalarında dns adresi yazan yere =255.255.255.0 bunu yazıcaksın....
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnarcHiest

w995 te nasıl yapabiliriz biraz farklı bi menü varda istenilen şekilde ayar cekemedim

seninde menü/ayarlar/bağlantı dan sonra ki kısmı c510 la aynı benim ayarları anlatığım ilk yazıyı oku.... dene....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankaef

hepsini yaptım ama bilgisayar interneti vermiyo bi türlü..

win 7 de denemediğim için bişey diyemicem... sen bilgisayardaki yaptıgın işlemi anlatırmısın....
  • punıısher telefonum c510 ya ben herşeyi yaptım bilgisayardan telefondan tüm ayarları uyguladım internet bağlı diyor yerel ağ bağlantısı 2 olarak ama telefondn girince bağlantı yok operatöre başvurun diyo tüm ayarlarıda tektek yapıyorum hatam yok aslında niye olmuyor ?
  • hellbutcher00096
    kardeş istersen sen msnini ver seninle aynı anda msn üzerinden ayarları tekrar deneyelim....
  • PM gönderdim @punıısher msn de buluştugumuzda yardımcı olursan mükemmel olur çok saol ilgin için ;)
  • ne demek kardeş inş. yardımcı olabilirim... kardeş işletim sistemin ney windows xp mi 7 mi??
  • evde şuan kullandıgım xp ama windows 7 li bir pc de var onu kullanmıyorum mac de var onda yapamadım hiç ayar fln xp de halledersek iyi olacak tabi yardımlarınla ;)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.