Şimdi Ara

USB Kablosuyla PC telefonu görmüyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
152.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Sorun bilgisayarıma usb kablosuyla bağlanamıyorum.

CD den Nokia PC Suite i kurdum

USB kablosunu takıp bağlanmayı deniyorum telefonu görmüyor.

Eksik bir şey mi yaptım.???

• Aynı sorun bende de var. İtitire itttire bi yol buldum :) Sistem özelliklerinden Aygıt Yöneticisine girip alt sıralarda Portable Devices de N80 i görünüyor ve üstünde kocaman bi çarpı ! N80 e çift tıklayıp cihazı aktif hale getiriyoruz çarpı kalkıyor. Sonra yine n80 üzrine sağ tıklayıp Sürücüyü Güncelleştir diyince güncelliyor, aygıt yöneticisiini kapatıp kabloyu takınca tanıyor. Ama bunu kabloyu her çıkarıp takıtığımda yamak zorunda kalıyorum.
  • http://www.nokia.com.tr/A4356022 Bu linkten kablo sürücüsünü kurarak deneyin birde...
  • bnde o dediğin portable devices yok S:
  • e72 telefonu pc ye bağlayamıyorum...
    sistem aygıtlarına girince tel görününüyor ve üzerinde dikat uyarı işareti var sağ tıklayınca
    "windows bu donanım için aygıt yükleyemiyor.
    sÜrücü bozuk yada eksik olabilir" (kod 39) yazıyor

sürücü güncelleme yapınca "yazılımın güncel olduğunu" yazıyor

tel içerisldede (sw güncelle)güncelle deyince yine tüm uygulamalar güncel yazıyor

yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysmercan -- 17 Temmuz 2011; 19:23:13 >
  • cepte hem telefona hemde hafıza kartına tekrar format attım pc de ovi ve nokia ile ilgili herşeyi sildim ve malesef yine usb ile bağlanmıyor sw güncelleme yaptım yine tüm uygulamalar güncel yazıyo:((
  • Bende benzer sıkıntı oldu. Başka kablo ile denedim yine olmadı. Sıkıntıyı çözmeye çalışırken telefonu yere düşürdüm. Sonra baktım, kendiliğinden düzeldi, ne alakaysa!
  • AYNI SORUN BENDEDE VAR YA BİLEN BİRİSİ VARSA LÜTFEN YARDIM ETSİN HTC SENSE XL TELEFONU ORJİNAL KABLOSUYLA PC BAĞLIYORUM TELEFON ALGILIYO KABLOYU AMA PC GÖRMÜYOR HİC BİRSEKİLDE TELEFONDAN DİSK YÖNETİMİ - USB BAĞLANTISI - HTC SYNC MODUNU SECTİM OLMADI HATA AYIKLAMA AKTİF PASİF HEPSİNİ DENEDM AMA PC DE TIK YOK
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.