Şimdi Ara

USB hediyeli doktora tez anketime katılır mısınız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
1
Favori
6.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkiye'de çekiliş yapabilmek için Milli Piyango İdaresi'nden izin almak zorunlu. İleride sorun yaşamamak için böyle bir yol tercih ettim.

Katkılarınız için çok teşekkürler :)
  • Katıldım ben de, kolay gelsin.
  • Once usb bellegi alayim sonra ankete katilirim.

Katildim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu yukarı çıkarayım. 5 dakika bile almıyor arkadaşlar, lütfen yardımcı olun... Fark etmesek de her şeyin arkasında büyük emekler var ve bu emeği veren kişilerin desteğe ihtiyaçları oluyor. Bizler bu forumda birbirimize destek vermezsek başka kim bize yardımcı olabilir?
  • @C_K

Desteğiniz için çok teşekkürler!
  • bende doldurdum. tezinde basarilar dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doldurdum hocam, başarılar.
  • @Tamam peki deki trip

Size de selamlar :)

Ve çok teşekkürler
  • Anket sonuçlarını yayınlayacak mısın burada?
  • @Havya Makinesi

Desteğiniz için tüm kalbimle teşekkürler :)
  • doldurmaya başladımda bir aşağı kaydırayım dedim maşallah usb bellek değil 100 TL nakit para verseniz doldurmam bunu

aynı soru farklı şekillerde 50 kere sorulmuş, sallayanları elemek için mi yaptınız bilmiyorum ama insanlar üşenir bunu doldurmaya
  • @mrlion83

Katkılarınız için çok ama çok teşekkürler
  • S kullanıcısına yanıt
    Tüm kalbimle teşekkür ederim
  • Ben de doldurdum. Hediye düşünceniz güzel ama ihtiyacım yok amaç yardım etmek
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    @HIGHER

Bu geceki desteğiniz beni o kadar mutlu etti ki, size söz veriyorum, anket sonuçlarının analizlerini yapar yapmaz burada yayınlayacağım.

Bu kadar bağlı olduğumuz sanal topluluklar ile kanaat liderleri ilişkisini ortaya koyan güncel bir çalışma oluyor gerçekten, katkılarınız için sağolun varolun arkadaşlar.
  • Başarılar hocam bakalım bellek gelecek mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S kullanıcısına yanıt
    @S

Tüm kalbimle teşekkür ederim :)
  • PeerNet* kullanıcısına yanıt
    @PeerNet*

Güzel düşünceniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Bende gönül ister katılan herkese hediye verebileyim, gücüm buna yetti.
  • tahago kullanıcısına yanıt
    @tahago

İnanın sizi çok iyi anlıyorum, eskiden bana da yapmak sıkıcı gelirdi. Ama akademisyenim, işim bu, araştırma yapmak zorundayım ve cevaplayan insan bulmak o kadar zor ki, o nedenle hediye ekleyerek katılımı arttırmaya çalışıyorum :( keşke 100 tl verebilsem herkese :)) Ama siz beni kırmayıp yine de katkı sağlarsanız benim için değeri paha biçilemez :)

Buarada benzer sorular olmasının sebebi, kimisi cevapları kontrol amaçlı, kimisi de araştırılan değişkeni tam olarak ölçebilmek için.
  • Bilmiyorum seçeneğide eklesen iyi olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.