Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

USB FLASHDRIVE da drivespace ?

5
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> USB FLASHDRIVE da drivespace ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    228 Mesaj
    Selam Arkadaslar,

Bugün bir sandisk mini cruser marka 256 mb flashdrive edindim.
    Sistem normal hd gibi görüyor ilk kez kullandigim için çok hosuma gitti ve biraz kurcaladim.
    Simdi bu flashdrive in üstüne sag tiklattigimiz zaman normal hd gibi dedim ya bütün özellikleri kullanabiliyorsun
    ve orda drivespace yapmanada imkan veriyor gibi. (daha hiç denemeye cesaret etmedim) 256mb lik alan --> 484,25 mb a çikabilecegini söylüyor. Bu flashdrive larda drivespace yapilabilirmi, veya yapan varmidir ?

Bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim, herkese kolay gelsin..

|
    |
  • Binbaşı
    1814 Mesaj
    Bilmiyorum ama tanınmamış bilinmeyen markalarda Flash Disk almanı önermiyorum. Supertalent flash kullanıyodum 1 yıl olmadı o kadar kibar kullanmama rağmen kendini kilitledi. Şimdi ne içindekileri silebiliyorum nede değiştirebiliyorum. CD gibi bişey oldu Atmadan önce biraz kurcalıyım bari
    |
    |
    madem arizali siz simdi ona bi format bi drivespace filan atin :)
    tecrübe etmis olursunuz bizde görmüs oluruz ...
    |
    |
  • Binbaşı
    1814 Mesaj
    Ypabilsem yapacamda ona da izin vermiyor. Yani hiçbir şekilde üzerinde değişiklik yapamıyorum. Tabi ayrıca format atmak için kullanılan yazılımları denemedim. Bildiğin var mı öle bi yazılım?! (Bikaç çözüm yolu denedim baktım yapamadık olmazzsa dediğin gibi yaparım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by ThundeR -- 6 Ekim 2004, 10:46:14 >
    |
    |
    bi partition magic deneyebilirsin disk üzerinde gayet hos seyler yapabiliyor..
    |
    |
  • Binbaşı
    1814 Mesaj
    Bir bakayın...
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Blogio
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.