Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

usb eklemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    301 Mesaj
    merhaba benim usb çıkışlarım doldu birisinde webcam diğerinde klavye var. adsl modemde almak istiyorum ama takacak yer kalmıyor neyapılabilir( windows update ve pci dışında) çok sağolun

|
    |
  • Binbaşı
    1648 Mesaj
    Harici USB Hub denilen cihazlar var, 4 giriş 1 çıkış, onlardan alacaksın, eğer kullanacağın cihazların ayrı güç kaynakları varsa adaptörsüz bir model alabilirsin, yok sadece usb'den güç alan scanner'lar gibi sağlam elektrik çeken bişiler kullanmayı düşünürsen adaptörlü bir model al derim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj
    nerden bulurum bu cihazları fiyatı nekadar?
    |
    |
  • Yarbay
    4501 Mesaj
    digitalcenter da vardı galiba
    |
    |
  • Yarbay
    2309 Mesaj
    Usb çaoklayaıcı al...Tüm hızlı sistemlerde var fiyatları da 18 dolar+kdv civarı
    |
    |
  • Teğmen
    111 Mesaj
    makinayı kasma bence, 5$ a bir ethernet al, ethernet model adsl modem al rahat et.
    www.adslbilgi.com
    |
    |
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj
    laptop a da bağlanacak bişi istiyom oyüzden
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by thepcman</i>
    <br />Harici USB Hub denilen cihazlar var, 4 giriş 1 çıkış, onlardan alacaksın, eğer kullanacağın cihazların ayrı güç kaynakları varsa adaptörsüz bir model alabilirsin, yok sadece usb'den güç alan scanner'lar gibi sağlam elektrik çeken bişiler kullanmayı düşünürsen adaptörlü bir model al derim
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    +1
    |
    |
  • Yarbay
    2585 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by savior_m</i>
    <br />laptop a da bağlanacak bişi istiyom oyüzden
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    kac usb girisi var ¿
    leptopun modeeli ne ¿
    seri mause falan alıp yuva boşaltabilirsin
    |
    |
  • Binbaşı
    1524 Mesaj
    usb hub her yerde bulunabilir. ben praktiker den almıştım bi tane
    |
    |
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj
    2 usb girişi var ikside doldu
    |
    |
  • Mesut Çevik
    7751 Mesaj
    Aman aman sakın usb çoklayıcı hub alma onlar sadece usb den bilgisayarları birbirine bağlamak için kullanılıyorlar diğer türlü voltajları usb cihazları beslemeye yetmiyor. Adaptörlüsünü bulursan al ama bulamazsan gidip pcmci usb çoklayıcı al ancak o işini sağlam görür
    |
    |
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    arkadaşım bende de war o çoklayıcıdan ve çok rahat çalışıyorum. tavsiye ederim.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Masal
Mobilya Takımları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,388
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.